Jeden Večer 1

Ještě lehce poklízím a kontroluji jídlo na sporáku, jestli je stále teplé a čekám. Už jsem udělala vše, co mi bylo nakázáno. Konečně to slastné pípnutí. Přišla mi zpráva od mého Pána. Obleč si černý korzet a podvazky. Hned jdu poslechnout jeho rozkaz, protože ta zpráva znamená, že bude doma za patnáct minut. Jen si ještě dám rychlou sprchu.

Hledám v mé skříni černé korzety. Mám tři, ale žádný čistě černý. To znamená, že výběr nechává na mě. Vybírám jeden hodně vyzývavý, kde se černá barva prolíná s rudou a vepředu je pod šněrováním vidět kousek kůže, takže mi odhaluje strany prsou.  Vybírám ho také hlavně proto, že má šněrování vepředu. Spěšně si oblékám podvazky. Obojek mám prakticky pořád, takže to psát nemusel. Můj Pán mi ho sundává jen výjimečně.

Spěchám do chodby. Nevím, jak dlouho jsem se oblékala, proto okamžitě klesám na čtyři a se sklopenou hlavou čekám na svého pána.

Nemusím čekat dlouho. Ani ne po dvou minutách slyším, jak rachotí klíč v zámku. Vidím jen nohy mého Pána, jak se zouvá. Slyším, jak věší svůj kabát. Pokorně čekám, až si mne všimne. Vidím jeho nohy, jak se ke mně blíží. Ani se nehnu. Kleká si přede mě na jedno koleno a nadzvedává mi hlavu. Jemně mě políbí na rty a pohladí po vlasech. Usmívám se.

Provlékne prst kroužkem na mém obojku a lehce zatáhne. „Pojď za mnou.“ Jdeme do kuchyně. Přistupuje ke sporáku a já se zastavuji. Nahlíží pod pokličky a nandává si jídlo. Pokorně sedím na zemi a čekám. Pán přistupuje ke stolu a sedá si na židli.

„Pojď sem,“ pokyne mi a ukazuje pod stůl. Jdu po čtyřech, usedám pod stolem a pokládám si hlavu do jeho klína. Jednou rukou jí a druhou mě hladí po vlasech. U jídla si čte noviny, které jsem mu tam připravila. Přesně, jak si přál. Občas slyším zašustění stránek. Nakonec slyším, jak vidlička cinkla o prázdný talíř. Jasné znamení. Zvedám se a beru ze stolu talíř. Umývám ho a přitom cítím, že se na mě dívá. Pohledem mi propaluje záda. Odkládám umytou vidličku na odkapávač. Slyším, jak židle zavrzala.

„To stačí,“ slyším za sebou, proto oplachuji talíř a pokládám ho na odkapávač. Otáčím se. Naznačuje mi, abych šla za ním. Poklepává na židli na druhé straně stolu. Sedám si a čekám. Někam jde. Nevidím ho. Když se vrátí, stojí mi za zády a přivazuje mi ruce za zápěstí k židli. Zavazuje mi oči černým šátkem. Nic nevidím.

Slyším nějaké zvuky, ale nedokážu je zařadit. „Otevři pusu,“ přikazuje mi. Poslechnu ho. Do pusy mi vloží vidličku s těstovinami, co jsem uvařila. Takhle mě krmí dál, až sním celý talíř. Poté ke mně přistupuje a lehce mě hladí po tváři a rukou jede níž až na krk. Lehce mě líbá na stranu krku. Nečekaně se odtahuje a já cítím, jak mi rozvazuje ruce. Potom mě tlakem donutí, abych si klekla opět na čtyři. Prst provléká kroužkem na mém obojku a já stále se zavázanýma očima se jím nechávám vést.

Nebyla jsem si jistá, kam jdeme, ale když jsme vkročili na chlupatý koberec, věděla jsem, že procházíme obývákem. Podle zahnutí vpravo jsem poznala, že jdeme do ložnice. Trhnutím za obojek mě přiměl, ať se postavím. Stoupla jsem si a poznala, že mi na kotníky připíná kožená pouta, která sepnul karabinou k sobě, takže jsem musela mít nohy u sebe. Na ruce mi dal podobná kožená pouta a za zády je opět karabinou sepnul k sobě. Stála jsem před tím a cítila na sobě jeho pohled.

Obcházel mě, až se mi zastavil za zády a promluvil těsně u mého ucha. „Moc ti to sluší.“ Otřásla jsem se vzrušením. Nic neudělal, ale já stejně začala vlhnout.

„Děkuji, Pane,“ pronesla jsem roztřeseným, vzrušeným hlasem. Cítila jsem ho za sebou. Ani jsem se nepohnula. Vztáhl ke mně ruku a jemně mě pohladil přes látku korzetu. Lehce rukou kroužil po mých prsou. Potom přitvrdil a tvrdě mi zmáčkl jedno prso. Přerývaně jsem se nadechla a cítila, že vlhnu. Rukou jel ještě níž, až k mému rozkroku. Neměla jsem kalhotky, takže měl volný přístup. Zastavil a chvíli kroužil rukou okolo mého rozkroku ve stále menších kruzích, až se zastavil na poštěváčku. Nečekaně do mě vrazil dva prsty, až jsem se zajíkla, avšak vyšla jsem mu vstříc další vlhkostí.

Pomalu prsty zase vytáhl, až jsem zavzdychala a zaryl mi nehty do stehna. Dýchala jsem přerývaně, ale pořád jsem dokázala v klidu stát. Druhou rukou mi natočil hlavu na stranu a jemně mě kousl do krku. Dva prsty druhé ruky do mě opět nečekaně vrazil. Cítila jsem slabost v kolenou, ale zatím jsem to zvládla. Pomalu pohyboval prsty ve mně a palcem mi masíroval poštěváček. Druhou rukou mě strhl na sebe, takže jsem se o něj opírala. Zavřela jsem oči, i když jsem je měla stále zavázané, a naplno vzdychala. Nečekala jsem, že mě nechá vyvrcholit, proto pro mě nebylo překvapením, když ze mě prsty vytáhl, ale stejně jsem cítila určité zklamání.

„Nikdo ti nedovolil se udělat,“ zahřměl a hrubě mě srazil na kolena. Klekl si za mě a sundal mi korzet, který poté odhodil. Slyšela jsem, jak poodešel a přehrabuje se v nějakých věcech. Nakonec ke mně přistoupil a na ztopořené bradavky mi připnul svorky, nejspíše z oceli, protože studily. Ihned se mi zakously do citlivé kůže. Jemně za jednu svorku zatahal. Nebolelo to tolik, naopak to bylo docela příjemné. Horší to bude až po delší době, ale stejně nejhorší je jejich sundání.

Cítila jsem na kůži dotek nějakého nástroje a poznala, že je to bičík. Jemně mi jím přejížděl po zádech a pak dál, až na stehna. Jemně jedno obkroužil, pokračoval dolů do rozkroku a jemně opět nahoru přes poštěváček. Obkroužil pupík a nahoru přes prsa. Čekala jsem, kam přijde první rána. První zasáhl můj zadek. Další rána dopadla níž. Na stehno. Další na záda. Potom přes prsa. Padaly další a další rány bičíkem, až jsem přestala počítat, kolik jich bylo a kam dopadly. Když můj Pán odložil bičík, cítila jsem, jak mi bolest pulzuje nejvíce ve stehnech a zadku, ale pořád se mi to líbilo. Vlhkost mi stékala dolů po stehnech.

Hrubě mě chytil za vlasy, zvrátil hlavu dozadu a zeptal se: „Líbilo se ti to, ty děvko?“

„Ano, Pane, moc,“ zašeptala jsem vzrušeně.

Uvolnil karabinu na mých zápěstích, takže jsem je měla volná a přikázal mi: „Kuř.“ Stále jsem měla zavázené oči, takže jsem netušila, kde stojí a kotníky jsem měla stále sepnuté karabinou, takže pohyb byl docela obtížný. Otočila jsem se, protože naposledy stál za mnou a natáhla ruce dopředu. Dotkla jsem se látky kalhot. Přisunula jsem se blíž a jela rukou až k pásku. Poznala jsem, že je od pasu nahoru nahý, ale netušila jsem, kdy si košili svlékl.

Obratně jsem rozepnula pásek a kalhoty i s boxerkami stáhla ke kolenům. Penis mu stál v pozoru, takže jsem ho obemkla ústy a špičku obkroužila jazykem. Pomalu jsem ho vtahovala a zase vytahovala z úst, potom jsem zrychlila. Začal přerývaně dýchat a já poznala, že za chvíli dosáhne orgasmu, proto jsem zpomalila. Na chvíli jsem přestala a pak jsem ho opět pomalu vtahovala do úst. Rukou mi vjel do vlasů a sevřel v pěst. Zrychlila jsem a tentokrát jsem měla v plánu ho dovést k orgasmu, ale sám mi naznačil, abych přestala.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account