Překvapení od Martiny 1

Chcete si tuto povídku přečíst ve slovenštině 

V práci mi zavibroval telefon. Přítelkyně Martina mi napsala zprávu s textem: “Doma tě čeká dárek, když už máš ten svátek. Škoda, že se uvidíme až po víkendu. Potom napiš! ”

Těšil jsem se na dárek jak malý kluk. Několik posledních roků dostávám dárky jen od ní. Od rodičů už jen sms a nějakou tu láhev, podobně jako od kolegů.

V práci zbývá ještě pět hodin a pak rychle domů.

Napíšu tedy kamarádce, že jede Martina zas na víkend pryč a uděláme si hezký večer tak jak se mi občas podaří zorganizovat. Prostě film, otevřené vínko a sex.

Nenazývám to nevěrou ani podvodem. Jednoduše Martina je úžasná holka, se kterou si po všech stránkách rozumím, dokonce mi splňuje i ty nejtajnější sny a touhy.

Je má domina v sexuálním životě. Jakmile se rozhodne, že se stane dominou, tak jí je a já nemám cesty zpět.

V posteli mě svazuje, zalévá voskem, týrá můj anál, hraje si s ledovými kostkami. Ze všeho nejraději má oddalování mého orgasmu. Tehdy je nejsilnější. No a protože je mou dominou, tak mi nesplňuje ani to co mi občas chybí také. Klasický sex a dýmka. To už od ní zažívám sporadicky. Ještěže mám kamarádky.

“Ahoj Zuzik, dnes u mě o osmé, můžeš? θ ”

Odpověď přišla ihned: “Jasan, těším se na Tebe! 😛 ”

Už se jen spoléhat, že tam Martina opravdu nebude.

Doma mě čekal zmiňovaný dárek. Neváhal jsem, rychle se zul a běžel rozbalovat dárek. Po vybalení tam stála krabička s lístečkem.

“Lehni si na záda a před otevřením krabičky si ho Hon! Prvních deset minut uděláš jeden pohyb každých pět sekund. Dalších pět minut každé tři sekundy, další dvě minuty každou sekundu, poslední minutu dva krát za sekundu. Pak na deset minut přestaneš. Pak si budeš honit až do doby dokud skoro nebudeš. Udělat se nemůžeš! Pak si ho dej pod studenou vodu a můžeš otevřít krabičku! ”

Předtím než jsem udělal vše co se psalo na lístečku jsem se šel nejprve najíst připravené večeře, umyl jsem se a pustil si mé oblíbené písničky. Otevřel internet a pustil nějaké to BDSM porno a za stoličkou jsem udělal tak jak chtěla Martina.

Otevřel jsem krabičku a ejhle byl tam pás cudnosti s textem: “Nasaď si ho a pošli mi fotku okamžitě!”

Klíček jsem hledal marně. Co teď? Musím zrušit rande se Zuzkou, už žádná Zuzka. Ta moje Martina je pěkná mrcha.

Každopádně jsem si klec na penis nasadil a seděla pořádně. Asi si mě Martina pořádně předtím přeměřila. Zavřený v páse cudnosti minimálně do neděle večer. Parádní vyhlídka.

Volám Zuzce ta mi telefon nezvedá. Píšu jí tedy SMS, žádná odpověď! Do osmé zbývá už jen deset minut příjde?

Přišla.

Celá vysmátá mě objala a první co udělala, chtěla chytit můj penis. Po zjištění, že tam něco nesedí se na mě podívala.

Můžeš mi to vysvětlit?

Tak jsem jí to vysvětlil.

Namísto toho aby nechápavě zavrtěla hlavou, se ještě více usmála, jazykem si prošla po horním rtu a začala mi ho pořádně hladit přes klec.

“Nikdy jsem se Ti neodvážila říct, jak ráda bych tě měla jako subíka, nechtěla jsem ztratit svého úžasného milence! Však Lukáši, dnes jsem ti i já donesla jeden dárek. Ten však poznáš až v posteli. Počkej na mě v ní! Je ti to jasné? ”

“Je.” Odpověděl jsem.

“Špatná odpověď, vše se ti počítá” zasmála se. Pochopil jsem a tak jsem se rychle opravil “ano madam”.

pokračování peprné povídky s pásy cudnosti

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account