Překvapení od Martiny 2

Chcete si tuto povídku přečíst ve slovenštině 

O pár minut později jsem už byl v posteli ruce i nohy jsem měl připoutané ke kovové konstrukci. Jediné čím jsem mohl hýbat byla hlava.

Půvabná Zuzka vyskočila na postel a z vysoka na mě hleděla. Pak mě začala svádět. Jemně, erotický. Penis se tlačil do klece, tak jak to jen šlo. Mírně to bolelo.

Po chvilce mi sedla v džínách na obličej a začala mě dusí. Bez komentáře.

Její ruka hladila můj rozkrok a nedalo se to už vydržet.

“Rád bych tě pomiloval krásko …” sotva jsem to řekl sedla mi na obličej znovu.

Takto mě dusila několik minut.

Zvedla se a někam odchází.

Po asi půlhodině, čas šel docela pomalu, jsem se už snažil odpoutat. Marná snaha.

Přišla, beze slova mě rozvázala a řekla, ať na ní vyšpulím zadek.

To jsem udělal a do análu mi zasunula hadičku a udělala mi jednoduchý klystýr. Pak jsem se šel vyprázdnit na WC a umýt zadek.

“Vystav tu svou prdel!”

Raději jsem uposlechl.

Zadek mi namazala gelem a začala strkat jeden prst, pak druhý … po deseti minutách jsem ucítil cosi kovové. Zarachotil zámeček, takový jako na pásu cudnosti. A začala to něco roztahovat.

“Zamkla jsem ti anál drahoušku. Uvidíme, kdy ti ho odemkneme. Záleží jen a jen od tebe. ”

Pak mi dala podmínky. “Buď budu tvou paní já” pravidelně alespoň jednou do týdne, nebo ti zadek nechám zamčený až do příchodu tvé přítelkyně Martiny. Mohl jsem si vybrat a zařídit se. Samozřejmě, nechtěl jsem aby se Martina dozvěděla o mém úletu, a tak mi nezbývalo nic jiného než přistoupit na pravidla.

Zavázala mi oči šátkem, do úst mi vložila moje slipy a oblepila ú

sta lepicí páskou. Připoutala mě k posteli břichem dolů, také ruce i nohy.

“Tak, chlapče, za tvé chování si zasloužíš pořádný trest, neboj, do neděle ti stopy zmizí.”

Začala švihat hůlkou po mém zadku, nejprve pomaleji a slabší, pak postupně silnější a rychlejší. Nespočítal jsem kolik ran jsem dostal, ale prý to, že jsem je nepočítal bude potrestáno příště.

Lehla si vedle mě a rukou mi hladila tělo. Je jako cukr a sůl, něžná, ale v zápětí ostrá jako břitva.

“Nejsem jako domina moc zkušená, měla jsem před tebou jen jednoho subíka, ale ten si vybral jinou, prý jsem byla příliš nudná. Takže při tobě se mi to nestane, je ti to jasné. Mimochodem nevím jak si na to nepřišel dřív, že jsem dominantními. Vždy když jsme se setkali jsem ti dávala náznaky. No co, škoda, jsem tvoje domina až teď, když si tě tvá ženuška zamkla. I za to tě čeká trest! ”

Když jsem šel na WC, tak jsem se pokusil si tu věc v zadku dát pryč, ale nešlo to. Tak holt si budu asi muset zařídit čas tak aby přítelkyně nic nepoznala. Naštěstí budu moci vždy říci, že mam v práci přesčas, případně se se Zuzkou setkávat i u nás, když bude Martina u rodičů.

Kdo by čekal, že dvě moje blízké ženy, které se neznají mají sklony být dominatní. Asi jsem opravdu od přírody submisivní a ženy to vycítit.

Páteční večer pokračoval už jen obyčejně. Podívali jsme si se Zuzkou film podle jejího výběru a ona mi pravidelně rukou šmátrala v rozkroku a provokovala uvězněný penis. Pak se se mnou rozloučila a šla domů.Samozřejmě, měl jsem tu věc stále v zadku a mě začalo trápit jak se dostanu na velkou. Řekla mi, že do rána snad vydržím a prý mě čeká těžká noc. První noc v pase cudnosti a se zamknutým zadkem. Kdybych nebyl z celého týdne takový utahaný, tak ani nejdu spát a budu si číst knihu.

Byl jsem majetkem dvou domin,  přičemž moje žena o té druhé nevěděla. Jak to jen může dopadnout. Rozhodněte ne dobře pro mě.

 

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account