Cock and ball torture – CBT

Cock and ball torture, v překladu zhruba „mučení ptáka a koulí“, se už podle názvu zaměřuje na mužské genitálie. Z toho důvodu (a pro malou námahu dominy nutnou pro značnou bolest submisiva) je často součástí femdom praktik – symbolika toho, že symbol mužství je zároveň tak citlivý, je nepřehlédnutelná. Pro některé lidi je ale bolest způsobená CBT zajímavá sama o sobě a může je zajímat, kolik toho sami vydrží.

Technik je nepřeberně. Některé jsou použitelné všeobecně i mimo oblast genitálií (bití, kolíčky, vosk…), jiné nikoliv (drcení varlat). Podívejme se alespoň na ty nejznámější.

Bondage

Sem patří různé erekční/škrticí kroužky a rozdělovače varlat, ale také podvázání penisu či varlat provazem nebo řemínkem. Nejjednodušší je použít už hotový výrobek, ale s trochou opatrnosti a fantazie se dá s tenkým provazem vytvořit ledacos. Bezpečnostní zásadou je nenechávat podvázání na místě déle než zhruba 20 minut – pak už hrozí poškození z nedostatečného prokrvení. Jen pomůcky, které jsou pohodlné a téměř nestahují, jsou bezpečné i při nošení na hodinu a více.

Buďte opatrní s pevnými kovovými erekčními kroužky. Vypadají sice dobře, ale když si vyberete příliš malý, nemusí jít sundat a během několika desítek minut už nastupuje poškození topořivých tělísek. Je lepší používat takový kroužek, který dokážete sundat v průběhu erekce. To většinou znamená gumu, silikon, kůži nebo kovový kroužek s pantem.

Nikdy, skutečně nikdy nepřivazujte penis ani varlata k pevnému bodu, pokud je možné, aby přivázaná osoba upadla, skulila se z postele a podobně. Následkem by totiž nejspíš byla násilná kastrace. Stejně tak nelze doporučit používat podvázání genitálií při self-bondage, alespoň pokud nemáte možnost se z pout dostat okamžitě. Riziko poškození při špatně provedeném vázání je velké.

Bití

Pokud ještě nemáte zkušenosti, začněte s lehkým pleskáním dlaní nebo krátkými a měkkými důtkami. Vzhledem k volnosti varlat je bezpečnější, pokud jsou před použitím bicích hraček podvázaná – nehrozí pak tolik zkroucení semenného provazce.

Genitálie jsou poměrně citlivá část těla, a proto je lepší se vyhnout použití nástrojů typu plácačka/rákoska, dokud nevíte, co přesně si můžete dovolit. Překvapivě dobrým nástrojem, se kterým můžete začít místo rákosky, je dlouhá tužka, zejména při rychlém klepání na podvázaná varlata.

Do této skupiny patří i kopání do varlat. To už je ale nebezpečná praktika, vyjma těch nejlehčích kopů, a proto se jí zde zabývat nebudu. Jestli to musíte zkoušet, tak aspoň nekopejte špičkou boty.

Minimálně v začátcích je velmi důležitá komunikace mezi partnery. Pokud už jste experimentovali sami na sobě, máte lepší odhad a můžete snáze a bezpečněji zkoušet, kde jsou vaše hranice.

Závaží na varlata

Všechno těžké, co se zavěšuje na genitálie (většinou na varlata), sem patří. Kovová kroužková závaží , „padáček“ na varlata s řetízkem pro vázání nebo závaží, láhev s vodou uvázaná na podvazující smyčce… začínejte pomalu, ať něco nepoškodíte, a raději nepřekračujte hranici zhruba 1,5 kg. Sice vám s trochou cviku může projít i třikrát tolik, ale co když zrovna vy budete ten jeden nešťastný případ.

Pokud hledáte a posouváte svoje vlastní limity, závaží jsou dobrou hračkou – váhou jednoduše ovlivníte, jak tvrdí na sebe chcete být.

Zvláštní podobou závaží je takzvaný humbler. Ten nepůsobí jen svou váhou – opírá se o zadní stranu stehen a nedovoluje se svému nositeli narovnat. Zároveň jsou varlata velmi přístupná pro další mučení.

Kolíčky a svorky

Prádelní kolíčky, „japonské“ svorky… na genitáliích je mnoho míst, kam je můžete zkusit přicvaknout. Jestli chcete být vyloženě krutí, tak navlečte několik kolíčků na provázek, nacvakejte je po délce penisu a po několika minutách provázek strhněte. Jestli chcete být ještě krutější, uvažte na konec takového provázku závaží a nechte submisiva, ať provázek drží v zubech. Když povolí stisk, závaží při pádu strhne kolíčky. Jestlipak udrží subík zuby u sebe, když nečekaně dostane rákoskou?

Stisk

V nejjednodušší podobě stisk varlat prsty a dlaní. To je velmi bezpečné, protože můžete okamžitě povolit a zároveň hmatem cítíte, co se děje. Bezpečné ovšem neznamená málo bolestivé. Můžete být také v pokušení použít na stlačení varlat nohu nebo podpatek boty, ale buďte si v tom případě opravdu jistí, že nehrozí ztráta rovnováhy a došlápnutí na varlata plnou vahou.

Existuje mnoho mechanických „drtičů“ či “lisů varlat“, které většinou pracují na principu dvou desek stahovaných k sobě šroubem a maticí. Díky tomu, že varlata jsou jen stlačována, ale nehrozí prudké škubnutí nebo zkroucení, je i tato možnost dost bezpečná, pokud ji nepřeženete. Většinou zazní stopka daleko dřív, než tlak nabude nebezpečných hodnot. A kdo rád hledá svoje limity, může počítat otáčky matice, které snese, než zastaví.

Vosk

Stejně použitelný jako na jiná místa těla. Jen pozor na to, že ho lijete na místa s velmi tenkou kůží – tomu odpovídá větší bolest. Zprvu lijte z větší výšky, než jste zvyklí, a postupně ubírejte podle potřeby. Obecné zásady (nepoužívání „voňavých“ nebo barvených svíček, stejně jako svíček ze včelího vosku) tu platí také.

Odolejte pokušení depilovat šourek voskem. Kůže je tak tenká, že stržení voskového proužku může způsobit vážné zranění.

Led

Zvlášť účinný při kombinaci s horkým voskem. Počítejte s tím, že větší použití ledu zažene erekci, což může a nemusí být záměr – sice bude dalších pár minut trvat, než se erekce vrátí, ale pokud je vaším cílem vměstnat penis do pásu cudnosti nebo do kovového erekčního kroužku, může led výrazně pomoci.

Pálivé masti

Tak účinná metoda, že se zdá být téměř nefér. Stačí nanést na vybraná místa „tygří mast“ nebo jiné prohřívací mazání (funguje i otření plátkem zázvoru) a pak se dívat, jak se účinek v průběhu minut zvyšuje a zvyšuje. Mějte po ruce vodu a mýdlo, kdyby se ukázalo, že je to příliš, a netlačte žádnou mast do močové trubice.

CBT hrátky jsou bezpečné, když znáte míru a nestane se vám nějaká nehoda. Většinu případných odřenin a podobných bolístek zvládnete doma, ale v následujících případech jděte k lékaři:

  • pokud bolest po ukončení hry nepřejde, nebo se dokonce zvětšuje
  • pokud dojde ke „zlomení penisu“ – po silném úderu do ztopořeného penisu nebo zkroucení se ozve praskavý zvuk a penis vypadá jako zlomený/ohnutý. Obvykle je to silně bolestivé.
  • pokud varlata začínají po hře silně otékat nebo v nich nahmatáte ztvrdlé místo
  • pokud po úderu do varlete nastoupí ostrá bolest, která nepřechází, a varle je na pohmat silně bolestivé a jakoby splasklé

Jděte hned! V některých případech jde o desítky minut.

Hrajte si bezpečně.

2 Komentářů
  1. davidaugustin 9 roky ago

    Furt jsem nemohl zjistit co to to CBT je.

  2. jakubko 9 roky ago

    tortúra penisu a guliek… 🙂

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account