Elektrosex

Elektřina v BDSM hrátkách

Hraní s elektřinou, elektrosex, elektrostimulace, elektrotortura. Velmi dlouho „undergroundová“ praktika pro obtížné shánění pomůcek, ale v posledních letech už není problém si vybrat ani v průměrném sexshopu.

I když jsou koupené hračky mnohem bezpečnější než samodomo výrobky, stále respektujte některé bezpečnostní zásady. Především tyto dvě:

– Používejte jen pomůcky, které jsou v dobrém stavu. To znamená: jsou na podobné hraní určené, nejsou poškozené a nikdo na nich nedělal kutilské úpravy (pokud víte dost, abyste si bezpečně stavěli vlastní elektrohračky, tenhle článek nepotřebujete). Jsou i pomůcky, které se na elektro používají, ač to není jejich určení (třeba elektrická plácačka na mouchy), ale to nelze úplně doporučit.

– Pokud pomůcka používá elektrody, které můžete volně umisťovat na tělo (TENS generátor), dráha mezi elektrodami nesmí sahat přes hrudník (např. jedna elektroda na každé bradavce) nebo přes hlavu (jedna elektroda na každém uchu).

Na trhu se vyskytují v zásadě dvě skupiny pomůcek. První se nazývají „violet wand“ a jejich efekt vypadá jako pruh jisker, které přeskakují od skleněného nástavce (jiskřivky) na kůži, až do vzdálenosti zhruba centimetru. Pocitově jde o štípavý pocit, „jehličky“. Violet wandy mají tu výhodu, že jsou velmi bezpečné, riziko je vlastně jen jedno – že skleněná jiskřivka praskne a střepy někoho pořežou. Proto jiskřivku nezasouvejte do tělních otvorů, ale jinak si hrajte podle libosti. Místa, na které jste jiskry nechali působit dlouho, mohou být ještě několik hodin citlivá, jakoby ožehnutá sluncem, ale skutečné popáleniny nehrozí.

Druhou skupinu tvoří TENS jednotky (elektrické masážní přístroje, stimulátory svalů atd.). Některé jsou specializované přímo pro erotické hrátky, ale mnoho lidí používá „masážní přístroje“ původně určené pro svalovou relaxaci. Tam často bývá potíž s připojením jiných elektrod než jen plochých nalepovacích, protože konektory obvykle nepasují. Pokud jste ochotní si trochu připlatit za pohodlí, zvolte nějaký specializovaný přístroj – pokud budete chtít používat speciální elektrody, dvě nebo tři budou stejně stát více než přístroj.

TENS umožňuje navozovat širokou škálu pocitů, od brnění a mravenčení až po řezavou bolest a samovolné stahy svalů. Narozdíl od violet wandu je zkoušení trochu složitější na čas i námahu, protože musíte vyzkoušet druh elektrod, jejich umístění a intenzitu programu přístroje. Na druhé straně umožňují velkou škálu různých zapojení, takže tolik nehrozí, že se vám pocit omrzí.

Výhoda TENS přístrojů také je, že většina z nich nenabízí jen stálou úroveň dráždění, ale také různé programy. Tím pádem nejsou pocity jednotvárné a občas se vám subinka za vaši péči odvděčí křikem, když program rychle „přitvrdí“. Současně nemusíte u přístroje neustále sedět, máte volné ruce na jiné věci, nebo můžete subinku přivázat na postel, olepit elektrodami a užívat si zpovzdálí toho, jak ji impulzy pocukávají svaly.

Samozřejmě, pokud vás zajímá self-bondage, nebo si prostě jen chcete užívat bez námahy, i tady se vám nabízejí možnosti. Hlavně vyzkoušejte program dříve, než ho nebudete schopní zastavit!

A když už jste vyzkoušeli skutečně všechno a nemůžete přijít na nic jiného, můžete si nalepit elektrody na břicho a posilovat u televize.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account