[BDSM modelka] Kacie Castle

Kacie Castle

Poeticky znějící nick pro holku, která má ráda spanking a ponižování. A to tak moc, že v tomto duchu dokonce točí filmy, které my, bdsm postižení lidi náležitě oceníme.

K natáčení se dostala tak že spojila příjemné s užitečným. Objevila v sobě svou 13. Komnatu, tedy zálibu v bdsm a svou submisivní orientaci ještě před tím, než získala svou první sexuální zkušenost s mužem. Osudovou se jí tak trochu stalo chování spolužaček ve škole, které bychom mohli nazvat i šikanou. Drobné ústrky a zneužívání jí ale nedělalo problémy, naopak ji to v období dospívání vzrušovalo.

foto kink.com

Později, když zjistila, že jí vyhovuje různé trestání při sexu, naplno objevila, co v ní třímá. A vzhledem k tomu, že byla o sobě přesvědčená, že je více než hezká, rozhodla se své zaměření využít.

Oslovila štáb, natáčející pornofilmy s bdsm tématikou. Pozvali si ji, předvedla se, uspěla. První natáčení jí trochu překvapilo. Netušila, že to trvá tak dlouho. Ale zalíbilo se jí to. Začala slušně vydělávat, poznala spoustu mužů i žen, kteří měli pochopení pro její subinkovskou duši. Takže se z ní stala spokojená, krásná a naplněná mladá žena.

Jediné co ji trošičku vrtá hlavou, jsou její poměrně hodně malá ňadra, které si asi brzy nechá zvětšit. Jen se trochu bojí operace. Holka co má ráda bolest se bojí pooperačních komplikací a hlavně bolesti. Není to paradox?

 

foto kink.com

foto kink.com

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account