Původně mne ani nenapadalo tuto problematiku rozebírat či se nad ní zamýšlet. Avšak Vaše reakce u článku o Profi dominách mne utvrdila, že i finanční otroctví si zaslouží jakési zamyšlení a probrání toho jak a proč jedna čí druhá strana toto dělá. Opět zmiňuji, jedná se jen o zamyšlení se nad tím jak to je a jak to vnímám já.
Many slawe neboli finanční otroctví je založené zcela jednoznačně na ne zcela rovných podmínkách, kdy finanční otrok platí Maney misters (finanční domině) jakousi daň a vesměs za to nic neočekává. Rozumě si říkám jak toto může někoho lákat čí proč do toho subové jdou? V první řadě to je asi nejbližší forma otroctví jako takového, Madam žije na úkor otroka a ten se kuli potřebám Dámy uskromňuje (omlouvám se mluvím v rovině Sub – muž Dom – žena, toto je asi nejobvyklejší varianta). Jisté zadostiučinění pro suba může být v tom, že Madam učiní šťastnou. Často se uvádí, že se jedná vlastně o jistý fetish. Mnohdy ani otrok nikdy dámu v realitě nevidí a vše probíhá jen prostřednictvím komunikace na netu a zasíláním peněz.
Snad díky tomu jak se zdá tento výdělek pro dámy snadný se mnoho žen bez rozmyslu pouští do toho a snad to i degradují. Jasné je, že nemohou moc otroky oslovit pokud nedovedou udržet jejich touhu. A přímo mne dere pokud lehké holky říkají ze dají subovi lekci za otrockou daň ideálně vyčíslenu v hodinách. Vždyť rozumě vzato daň je poplatek měsíční případně týdenní. Takto podaná daň za hodinu služby je prostě již jen platba za službu dané ženě.
Bohužel i zde musím konsatovat, že pokud se takovéto domině vymkne vše z rukou a začne být na otrocích závislá je to nevhodné a postrádá to smysl stejně jako u profi domin, ale oproti profi dominám je zde jistý potenciál, že toto nezabírá dámám tolik času a dělají to “pokud uvažují” jako jakýsi přivýdělek a tak se udržují krásné nezávisle na otrocích.