Top 10 ženských erotických fantazií

O čem ženy v rámci jejich erotických fantazií sní? Z dostupných zdrojů lze vyčíst že ženy sní v podstatě o podobných věcech jako muži. A jaké to jsou? Na to mrkneme podrobněji v tomto článku.

Když už muži a ženy sdílí velmi podobné fantazie proč by to měli ženy před muži tajit, a tvářit se jako nejslušnější na světe? V mnohých průzkumech kde se ženy podrobili dotazníkům na toto téma vznikl následující seznam.

1. Fantazie znásilnění

Tohle může znít překvapivě, a tak že do toho ženy až tak nejsou, ale opak je pravdou. Mnoho žen sní o tom být polapeni silným mužem a zneužity. To se samozřejmě odehrává jen v hlavách žen, ve skutečnosti o to v reálu stát nebude žádná!
Ženám se zkrátka líbí představa že muž přiskočí, rozervě silou bílou halenku, strhne podpresnku a vrhne se na prsa odkud bude pokračovat dále po těle ve stejném rychlém a agresivním tempu. Pro muže – nedělejte to! A když tak jen v rámci hrátek s partnerkou která souhlasí že ji zničíte oblečení a budete se chovat sexuálně hrubě.

2. Býti striptérkou

Která žena by nechtěla být striptérkou? Dejte ji pár panáků vodky, a tancovala by na stole odhazujíc kolem sebe kusy svého oblečení. Ale ve skuetčnosti toho většina žen nedělá, i kdyby vypili láhec do dna. Jsou zkrátka přilíš slušné na to aby se natolik odvázali.
Tancování pro publikum je dalším o čem ženy sní, speciálně představa mužů strikajících za podprsenku a kalhotky penízky, telefonní čísla atp. Ženy se o tom se svým partnerem stydí mluvit, připadají si přitom neohrabaně, a tak o tom raději nemluví vůbec. Je to škoda pro oba, žádný z mužů i za tu nejohrabanější debatu nad striptízem neohrne nos a partnerku naopak podpoří…jak jinak:)

3. Prohození rolí

Ženy zajímá jaké to být v mužském těle. No konkrétně je spíš zajímá to co nosí muži v boxerkách.Zkrátka a dobře, proč jsou tam populární strap on kalhotky a dildy? Ženy chtějí prostě a jednoduše ojet svého partnera..
Pokud bychom fantazii obrátili, tak málo který muž bude chtít hrát ženu ( pokud nemá gay fantazie atp ), takže provézt fantazii v reálu může být složitější ze strany muže který bude odmítat. Jestli jste ale dvojice co se ničeho nebojí a užívá si sex naplno, běžte pro lubrikant, hodně lubrikantu a užijte si to.

http://femdommed.tumblr.com/post/129400689355

 

4. Skupinový sex / grupáč

Jedna z fantazí kterou sdílí jak muži, tak ženy. Muži sní o trojce kdy je přizvaná exotická asiatka či jinak zajímavá žena. Překvapivě ženy sní o tom samém, jen s tím rozdílem že nechtějí asiatku, ale kamaráda svého partnera! Většina žen kterých se tato fantazie týká by ráda zažila sex s kamarádem svého manžela nebo přítele..

5. Exhbicionismus

Mnoho ženských fantazií obsahuje ukazování se. A to dost. Snějí o tom jak jsou po pláži téměř nahaté, a v momentě kdy dojdou k vodě, odhodí vše a vrhnou se do vody jen tak. Když ne tohle, tak dalším způsobem exhibicionismu je vlastní sexuální akt na místě kde by mohli být spatření jinými lidmy.

Jedna z fantazií která může nakopnout jinak nudný sexuální život, kdy se žena rozmluví o svých  touhách, což nenechá chadným ani muže, ani ženu. Život je krátký, užívejte si ho.

6. Být subinkou

Každou ženu občas zachvátí perverzní myšlenky. Většinou jsou to muži kterí berou iniciativu do svých rukou, ženy by rádi zažili více než jen partnera který dělá stereotypní pohyby.

Fantazírují nad tím aby byli nuceni uposlechnout rozkazy které jim partner dá. Neví jaké to je když bude nazvaná děvkou – může ji to nažhavit, chce to prostě zkusit. Nějaké ženy poslušně uposlechnou příkazy, jiné naopak budou dělat pravý opak s vyhlídkou toho že přijde trest například v podobě naplácání na zadeček.

7. Být dominou

Opak toho být subinkou.Jsou ženy které naopak chtějí rozkazovat a být obskakovány muži. Sní o tom jaké by to bylo kdyby mohli přikázat partnerovi cokoliv si zamanou, a o to bez řeč splní. A pokud se budou zdráhat příkaz splnit, rádi muže potrestají ať už fyzicky nebo psychicky. Často v podobě svázání, hrátek s přirozením ( CBT – nikoliv erotická masáž ), výpraskem a jinými aktivitami. Ženy jsou vynalézavé 🙂

http://allanon1960.tumblr.com/post/129593741731/shmoothandshiny-heike-always-gets-a-reblog

8. Aféra s výjimečnou ženou

Značný počet žen tajně sní o tom mít nějakou sexuální aférku se známou osobností, ať už herečkou nebo známou zpěvačkou která často prohlašuje že mít sex se ženou je skvělá věc. Ženy zkrátka sní o tom být opečovávány někým kdo dokonale rozumí ženskému tělu a kdo ví jak se správně dotknout k například dosažený orgasmu. A kdo jiný rozumí ženskému tělu lépe než ženy samotné…

http://gottolovelatex.tumblr.com/post/129579300272

9. Pojďte a vezměte si mě!

Tak tahle fantazie je zkrátka o několika mužích okolo ženy kteří ji dělají dobře nejrůznějšími způsoby, ať už jde o líbání na různých částech těla, hlazení, plácání či cokoliv jiného. Každá žena bude mít svoje vlastní číslo kolik mužů by to vlastně mělo, být, pod 3 muže se však asi nedostaneme. Stejně jako číslo, bude i vlastní námět toho co se od mužů požaduje velice různorodý.

Ženy o tom ve skutečnosti netouží, ale v představách je to neskutečně vzrušující. A pak že jen muži myslí na takovéhle věci:)

10. S Cizincem v pokoji

Představa že se ženy dotýká cizí muž aniž není ve skutečnosti přilíš erotická, nicméně v hlavách žen je to velice vzrušující. A tak touží po večeru s cizincem, se kterým se budou moci oddávat naprosto všemu. Užít si dokonalý večer, a poté na vše zapomenout jako by se nic nestalo. Užít ti kouzlo toho momentu. A co že by to chtěli s cizincem zkusit?

Od mluvy která připomíná rozhovor pasáka s prostitutkou, přes hrubší zacházení až po vyloženě BDSM laděné erotické hrátky.

 

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account