BDSM v běžném bytě

Velmi vkusně řešené schování skob, abychom mohli někoho zavěsit. Připoutat čí cokoli jiného.

Samozřejmě chcete-li, aby krytka vypadala jako hlásič požáru. Je vhodné ji použít max. na kladku. Pokud bychom však něco podobného zabudovaly pod sádrokarton, kde by krytky ani nevyčnívaly případně na zeď zapustili jako rozvod elektříny, tak se fantazii meze nekladou. Jen pro inspiraci takové skoby ve zdi by snadno nahradily klasický kříž. Věřím že fantazii tu máme všichni bujnou posuďte samy dle jednoduhé fotografie.

A co k tomu budete potřebovat? Nic moc.

Jen kvaltiní ukotvení do zdi a adekvátní krytku, kterou koupíte v jakémkoli hobymarketu. A máte vyřešené jak upoutat nejen pozornost své otrokyně či otroka :-)

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

2 Komentářů
  1. Profile photo of Marek
    Marek 3 roky před

    A takovou skrytou karabinu na stropě máš doma? Kolik to myslíš udrží?

  2. Profile photo of Jan Autor
    Jan 3 roky před

    no narovinu tohle doma nemám ale pokud bych dal do stropu kovovou hmoždinku tak vím ze na tom jsme se houpaly tak nevidím důvod aby to neudrželo kohokoli

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?