Voyaer: Výstava Skutečných Nahých Žen & BDSM Expozice

Výstava VOAYER zaujala

Výstava Skutečných nahých žen VOAYER, zaujala jak média, tak i stovky lidí, kteří si již koupili vstupenky. “Jsem skutečně velmi rád, že je již v předprodeji o mou výstavu takový zájem. Je to dobré i z důvodu, že ne každý se na výstavu dostane, protože počet návštěvníků je limitován. Výstavu si dokonce přijdou podívat i některé české a slovenské známé osobnosti, “říká organizátor výstavy Mário Petreje.

Ozvaly se desítky žen s touhou být součástí výstavy VOAYER Začínáme tedy s výběrem těch, které 17. – 19. 08. 2017, v prostorách DUP39, svou nahotou návštěvníkům zpřítomní skutečně životní zážitek. “Přijďte na výstavu bez předsudků a s otevřenou myslí,” doporučuje návštěvníkům organizátor.

Výstava potrvá tři dny (18 hodin). Vystavovat budeme SKUTEČNÉ ŽENY, ne fotografie či figuríny! Tak pozor, abys nebyl zklamaný. Některých modelek se budeš moci i dotknout.

Kdy a kde?

17. – 19. 08. 2017 DUP39 │ CHARVÁTOVA 10 │ PRAHA 1

/ Z rozhovoru pro ibreak.sk/


O všeobecném úspěchu výstavy se pochybovat nedá, důkazem je blížící se premiéra v Praze. Bude v něčem jiná?

Ano bude. Prostory, které jsem si vybral jsou skvělé a plán, jak chci tentokrát návštěvníkům ukázat nahé, skutečné a oddané ženy, do něj dokonale zapadne a také budou součástí výstavy menší překvapení. Sám se na ten životní zážitek, opravdu velmi těším. Líbí se mi, co tvrdíte, ačkoli na tom nezáleží. Od toho, aby byl projekt Voayer skutečně úspěšný, mě dělí ještě hodně kvalitní práce. Velmi mě však baví a to mě těší. Vaše tvrzení, že o úspěchu nelze pochybovat, mě těší o to více, protože ještě před více než měsícem, jsem byl před rozhodnutím zda do toho jít a zadlužit se ještě více. Riskl jsem to jen proto, že vím, že udělám vše co bude v mých silách, abych uspěl. Odstranil jsem tedy světlou budoucnost, netěsné se z úspěšné první výstavy, ale každý den věnuji kvalitní čas přípravě. Jak to dopadne, uvidíme po výstavě. No nezapomínejme, že dnešní člověk, dokáže pochybovat o všeličem a vždy. A pro návštěvníky není důležité, zda uspěji, protože zážitek jim zprostředkuji ​​tak či tak.


První výstava VOAYER byla v Bratislavě.  Trvala jen 12 hodin a navštívilo ji více než 700 lidí. 

Více o výstavě

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account