Ženám se líbí hra na znásilnění – ukázal průzkum

Na webu nás zaujal tenhle článek. V průzkumu zkoumali i další praktiky, lehká bondage je celkem v kurzu, a tomu fandíme! Co nás lehce překvapilo že hra na znásilnění, otázkou je zda se dá předem domluvená hra s partnerem považovat “znásilnění”. Máte někdo s takovou hrou zkušenosti? Podělte se prosím. Samozřejmě pouze v rámci her na kterých se dohodnou všichni zúčastnění, znásilnění jako takové je správné rozhodně není.


Celý článek k přečtění zde:

http://promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze-sex-a-tabu/320717/velky-sexualni-vyzkum-v-cesku-zeny-maji-rady-hru-na-znasilneni.html


Ležící

nebo

Visící

 

 

Bondage provazy v mnoha barvách! Vyberte si tu svou

Vysoká pevnost provazů zaručí pevnou bondage. Délka provazu 10 metrů je vhodná pro nejrůznější spoutání rozkroku, zápěstí, kotníků či stehen atp poskytuje ideální délku se kterou dokážete vytvořit nejrůznější úvazy. Buďte kreativní a kombinujte více barev.

4 komentáře
 1. klaus 3 roky před

  ženský jsou zblblý z 50 odstínů šedi. Ale to já byl kdysi taky z 9 a 1/2 týdne:-).

  • Jan 3 roky před

   To máš pravdu, a také je fakt, že jakákoli osvěta v rámci BDSM nebo méně obvyklých věcech je pro lidi nezasvěcené zajímavá a pro ty co se v tom pohybují je vždy úsměvná. Sám nevím jak 50 odstínů … brát jelikož chápu i autorku nemůže napsat vše jak by byla realita pak by odradila lidi a nepronikne v tomto směru v knize tak hluboko jako co vše se lidem v té chvíli v hlavě děje.

 2. havirovak 3 roky před

  Máte představu kolik žen četlo tu knihu?

 3. milanj 3 roky před

  Určitě ti dávám jenom za pravdu Jane. A stou představou o tom kolik ženo přečetlo knižní vydání 50 odstínů šedi může být opravdu zajímavé proto, že co si pamatuji, tak jí měla i mamka na záchodě. Asi na dlouhé chvilky. 😀

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?