Překvapení od Martiny 3

Ráno mě budí telefon volá Zuzka. Nemohu přijít, a pokud chceš odemknout zadek zastav se u mě v práci! Říkám si “vždyť je víkend, proč je v práci, ale i tak slibuji , že se u ní zastavím”. Položím telefon a se zamknutým zadkem a penisem jedu autem dobrou půlhodinku, než dorazím do ulice kde Zuzka pracuje. V centu nebylo kde zaparkovat, takže jsem parkoval pěkných 15 minut rychlé chůze od její kanceláře.

Chůze proběhla v pořádku, i když jsem tu věc v anále cítil řádně a také to, že potřebuji na velkou dělalo své.

Budova kde pracuje je vysoká a je potřeba vyšlapat 6 pater, nebo jet výtahem. Výtah byl mimo provoz a tak jsem se vydal po schodišti vzhůru. Jakmile jsem se objevil před její kanceláří, mi otevřela. Měla boty na vysokých podpatcích v červené vzrušující barvě.

Dostal jsem od ní obojek se zámkem a vodítkem, kterým trhla “Na zem čokle!” V tom okamžiku jsem byl na čtyřech.

“Tak drahoušku, rozhodla jsem se. Dnes vystříkneš! ” Řekla a rychlým švihem mě švihla bičíkem po zadku.

Během pár minut jsem už měl tu věc ze zadku pryč a dostal jsem v malé sprše klystýr. Dostala do mě litr vody a měl jsem to udržet co nejdéle. Pak jsem to všechno vypustil ještě ve sprše. Fuj. Po vypuštění jsem dostal ještě dvojnásobný klystýr. S tím, že mi do zadku zastrčila nafukovací anální kolík.

Tudíž jsem to nemohl vypustit ani kdybych chtěl.

“Dnes na tobě vyzkouším Aneros, to ti promasíruje tvou prostatu a vystřikneš. Alespoň doufám a když ne, tak tě budou kulky řádně bolet. Hehe:-)

Teď choď po místnosti po čtyřech a aportuj mí mé gumové dildo. To vše s plnými střevy. Po 15 minutách jsem dostal povolení se vyprázdnit na WC.

Pojď sem a na mých bradavkách přistály kolíčky. Vylez na pracovní stůl,  lehni si na záda a pořádně vystrč zadek.

Začala mi strkat v latexové rukavičce do zadku jeden prst, pak druhy, pak přidala lubrigant a tři prsty … .skončila při čtyřech.

Následoval výprask pravítkem po zadku. Za každou ránu jsem poslušně poděkoval ano madam a nahlas jsem si je počítal. Skončil jsem na 30 ranách. Zadek mě řádně bolel. Nevěřil jsem, že stopy zmizí do neděle, tedy do zítra.

“Víš co tě čeká čokle můj?”

“Aneros madam.”

“Správně.” – Zavázala mi oči, kolíčky z bradavek šli bez milosti dolů jedním tahem.

Pak začala s hračkou, která dráždila mou prostatu. Nebylo to nic příjemného, spíš zajímavé, cítil jsem postupně, že mám chuť na orgasmus, blížily se mravenčí pocity. Jenže tím, že jsem nebyl dlouho bez orgasmu to nešlo rychle a trvalo to už půl hodinu, když skoro ze mě vyšlo semeno. Jen nevyšlo. Tak mi tu hračku v zadku nechala.

Podchytila kulky a začala pravítkem tlouci rychle a surově. Skoro jsem se překotit od bolesti.

“Obleč se!”

Když jsem byl oblečený, Aneros jsem měl stále v zadku, na krku obojek.

“Domů se dostaneš a tvá Martina pochopí, že máš obojek se zámkem, si přece její poslušný otrok. Klíček od obojku máš v ledu v mrazničce v kuchyni. “Mrkla na mě.

Zítra večer mi pošleš fotku tebe s obojkem a zároveň led v chladničce. Dobře drahoušku? “Dala mi pusu na čelo.

“Tak už běž. A Aneros také ukaž Martince. Naučíš ji to používat, je ti to jasné ?! “bylo mi to jasné.

Cesta k autu byla plná nervozity, zámek obojku jsem skryl, ale obojek byl stále vidět, kdo toto pochopí u dospělého chlapa. Lidé co šli kolem tak se pouze podivně usmáli, podivili nebo zírali, ale nic neřekli. Hůře se mi chodilo a trochu to sem-tam zabolelo s tou hračkou v zadku. V autě jsem si ji dal pak ven, naštěstí to nebyl zámek análů.

Ještě zítra a přijde Martinka domů, tak rád bych ji už nepodvedl a byl jen její, takhle to je nervózní peklo.

 

1 Komentář
  1. wankan 9 roky ago

    Moc pěkné,čeká nás další pokračování ?

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account