Loď bolesti: V Německu vyplula největší fetišistická párty

O víkendu vyplula z německého Friedrichshafenu loď plná milovníků fetišismu z celého světa. Tito nadšenci tak mají možnost zúčastnit se největší fetišistické párty na vodě na světě. A já tam nebyl :-(.

Stejně jako každý červen za posledních 22 let se plavba odehrává na idylickém jezeře Constance, které leží na hranicích Rakouska a Švýcarska.

Záběry téměř 500 účastníků letošní párty odhalují, že jsou na ni perfektně připraveni – můžeme vidět kompletní latexové i kožené BDSM outfity včetně masek, obojků, rukavic, vodítek, nebo i masky koňských hlav, které na sobě mají submisivové.

Přestože téměř 500-členný tým je zárukou jistě solidního odvazu, jedná se ve skutečnosti o menší návštěvnost než v předhozích letech – holt MS ve fotbale je MS ve fotbale :-).

Tak třeba příští rok…

TIP pro poslušné subinky - Krásné zdobené obojky!

obojekObojek zhotovený pro všechny poslušné slečny a ženy, které chtějí nejen sobě, ale i partnerovi či pánovi dokázat svou oddanost. Obojek svým charakterem nijak zásadně nepřipomíná tvrdší prvky BDSM hrátek, takže je vhodné obojek nosit při všech příležitostech…

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?