Další článek “je BDSM “normální?”

Už zase ta knížka! Četli jste to? Já raději ani ne, viděla jsem film…no, zbytečné se vyjadřovat:-) Každopádně už podle ní zase srovnávají jestli je bondage, tresty a jiné BDSM hrátky normální součást erotických hrátek. Začíná mi připadat až komický jak jsou názory různé třeba i u lidí relativně stejného názoru.

Článek je k přečtení zde: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/362398-uchylka-nebo-zpestreni-partnerskeho-sexu-aneb-kdyz-v-posteli-vladne-50-odstinu-sedi.html

Obrázek si na něj udělejte sami a nezapomeňte okomentovat co si o tom myslíte 🙂

1 Komentář
  1. karelkarel 9 roky ago

    Knihu jsem, naneštěstí, četl. Nedokáži rozhodnout, jak moc byla blízká realitě z pohledu BDSM praxe, na to mám nulové zkušenosti (i když jsem fascinován, vůbec si nejsem jistý, co a zda by to se mnou udělalo. Inu, buďte shovívaví). Ale z hlediska čistě literárního je ta kniha šílený brak. Původně jsem ji odhadoval na výtvor nějaké náctileté dívčiny. Nakonec – původně to byla Fanfiction Stmívání. Tak jen nahradila autorka upíry jinou “temnotou”, i když mi něco říká, že být tentýž Gray chlapíkem s kontem průměrného Američana, asi by jeho charisma nestačilo. Předpokládám, že divák filmu byl ušetřen “vnitřní bohyně” a “motýlů v podbřišku”.

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account