Korzetka.cz / aktualizace webu 2015

Je to mu již téměř rok od spuštění korzetka.cz co by web fungující jako sociální síť s dynamickými prvky. Korzetka nespí na vavřínech, a tak jsme pro vás po roce připravili další novinky, a odladění webu jako takového. Pravidelně jste nám reportovali připomínky a poznatky na které jste narazili, a my se snažili vyhovět co nejvíce z nich. Snažili jsme se primárně aby web byl obecně rychlejší, už nyní je vidět znatelný posun kupředu, ještě stále ladíme, a je možné že rychlost bude ještě lepší. Problémy s přihlašováním který někteří z vás měli by taktéž měli být vyřešené. Ale ted k tomu hlavnímu…

korzetka_20

Důležité

Máme toho nachystáno ještě více, ale abychom mohli už po dlouhých přípravách web spustit, rozhodli jsme se že jej spustíme už teď a další věci budou přibývat postupně. Všechny prosíme o schovývavost v prvních dnes této spuštěné verze – je pravděpodobné že narazíte na nějaké anglická nepřeložený výraz, špatně odkazující tlačítko atp. Na všem pracujeme, ale nechtěli jsme aby web zůstal vypnuté příliš dlouho.

Nový chat

Byli jsme nuceni vyměnit stávající chat za nový vzhledem k nárůstu uživatelů kteří se na chat připojují. Chat také dovoluje více možností a umí navíc založit uživatelské chatovací místnosti. Pro začátek jsme jako doposud nastavili veřejnou chatovací místnost která je dostupná registrovaným i neregistrovaným.

chat

Social stream

Tady jsme si připravili takový malý průřez životem korzetky na sociálních sítích. V dnešní době je populární sdílet, a jelikož Korzetka ráda brouzdá po obsahových sociálních sítích a kouká po zajímavých fotografiích které by mohli vnést novou zajímavou inspiraci do mého BDSM života. Na takzvaném streamu můžete vidět  Korzetky oblíbený obsah z různých sítí.

stream

Mapa firem

Jednoduše řečeno přehledná mapa na které jsou v současnosti 3 typy připínáčků, které značí místa na mapách s danou firmou/podnikem/místem..V současné době zanášíme do map nová místa v těchto kategoriích – BDSM Studia / Obchody / BDSM Komunita.

geo

Čistější vzhled

Kromě jiného zde popsaného, jsme chtěli aby korzetka prokoukla a tak jsme ji odlehčili od přílišných barev, a velkého množství prvků. Brouzdání webem by tak mělo být nyní příjemnější a rychlejší.

[dilemma]

laout

Přehlednější obsah

 Přehlednost jde lehce ruku v ruce s čistějším vzhledem, články i fotografie jsou načítány postupně což by také mělo být ku prospěchu rychlosti krom toho že to vypadá pěkně:) Prvky na webu jsou řazeny a uspořádány tak aby bylo vše co nejvíce intuitivní.
galerie_

Prémiový obsah

Na tuhle vlastnost si budete muset ještě týden až dva počkat. Brzy však bude možno získat prémiový obsah z webu přímo zde snadnou online platbou s okamžitým přístupem / stažením. Připravovány tak pravidelně budou videa s fotografiemi, či ebooky s BDSM romány. Kdo nebude mít o takový obsah zájem, samozřejmě bude na webu i nadále přibývat spousta obsahu zdarma.

Se spuštěním této vlastnosti bychom nabídli uživatelům poskytnutí vlastních materiálů, které bychom umístili na web k prodeji za provizi. Ideální pro BDSM pozitivní páry kterým se doma povaluje fotoaparát či kamera / mobil, co se nebojí ukázat se ostatním. Velmi příjemným bonusem by bylo měsíční vyplácení provizí za prodej jejich obsahu. Více až bude tato možnost spuštěna.

Možnost nahrání vlastního příspěvku z profili

Možnost vložení vlastního příspěvku na web jistě využijí aktivnější z vás. Jednoduše nahrajete textový dokument prostřednictvím svého profilu na web, a my se postaráme o to aby se článek dostal mezi ostatní s vaším odkazem. [do týdne bude aktivní]

Profilové pozadí možnost upravit

Tuto možnost jistě znáte z jiných sociálních sití jako například FB. Vystylujte si svůj profil vhodnou fotografií jako doplněk k profilové fotce.

profil-foto

Bleskové zveřejnění statusu

Podělte se s námi všemi o svou dnešní náladu, nebo plány – stručně, jasně a pohodlně přímo z titulní stránky webu hned po přihlášení kdy se vám zviditelní volba. Následujte korzetku a ostatní uživatelé a svěřte se jak se máte, nebo zda večer plánujete nějaké pěkné BDSM hrátky. Stejně tak můžete v krátkosti uvést že jste se právě rozešli, a hledáte partnera na večer:/ Piště cokoliv:)

 


 

 

V nejbližší době upřesníme další možnosti jakmile budou připraveny. Těšit se tedy můžete na články o možnostěch zviditelnění se, nebo možnosti přivydělat si nějakou korunu

 

3 Komentářů
 1. Korzetka Spoutaná 9 roky ago

  🙂 Tak co říkáte?

 2. jirka 9 roky ago

  pekny povedeny (y)

 3. jfrubber 9 roky ago

  Velký krok vpřed, doufám, že se naplní i sliby 🙂
  Zatím potvrzuji, že load/reload jde o hodně rychleji, než v předchozí verzi.
  Držím palce!

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account