Jak se od sebe liší pásy cudnosti? Tuto otázku jsem si položil před tím než jsem si svůj první pás cudnosti koupil. A dá se říci, že najít ucelené informace dalo docela práci a tak se pokusím zde subjektivně vylíčit s odstupem času, jaké jsou rozdíly a kde spatřuji výhody a nevýhody jednotlivých pásů cudnosti.
Základně se dají pásy rozdělit na dva typy podle konstrukce pásu cudnosti:
-
kalhotkové
-
klece bránící erekci
Kalhotkové pásy cudnosti
jistě se nejedná o odborný název ale je dle mého nejvýstižnější jelikož daný typ pásu připomíná spodní prádlo. Buď z kůže, kovu nebo i různých plastů. Tyto pásy jsou ve většině případů dosti drahé a prakticky mají-li sednout nositeli musí být dělaný na míru. (obzvlášť kovové). Tyto pásy se mi velmi zamlouvají, ale ty ceny u renomovaných výrobců jsou z mého pohledu skoro astronomické. Vždyť dát za pás cudnosti okolo 30 000 mě přijde opravdu moc. Pravdou je, že se jedná o chirurgickou ocel doplněnou latexovými ochrany hran atd. Prostě špička a alergická reakce takřka nemožná.
U kožených pásů je cena přijatelnější, ale neumím si moc představit otázku hygieny. A tak jsem se o ně ani nezajímal.
S těmito “kalhotkovými” pásy nemám zkušenosti.
Klece bránící erekci známe také pod pojmem CB
Tyto
pásy cudnosti jsou podstatně dostupnější, dají se sehnat již od cen okolo 1 000 Kč. Mají své výhody, ale i nevýhody. Zkusím nejprve popsat z všeobecných pohledů tyto výhody a nevýhody.
Velkou výhodou je jak již bylo řečeno cena takového pásu cudnosti pro muže, dále jistě je výhoda jeho univerzálnost velikost. Jelikož se všechny tyto pásy upevňuji za kořen penisu a k němu se jakýmkoliv způsobem přidělává tubus do kterého je penis vložen, není třeba se bát velikostí. A to i proto že vesměs se jedná jen o dva rozměry, které se mohou lišit. Konkrétně obvod penisu u kořene (za šourkem) a délka respektive šířka tubusu chcete li klece. Mnoho pásu tohoto typu má navíc větší množství kroužků, které se upevňují za šourek tudíž jejich použití coby velikosti je velké plus. Však jak je jisté za tuto cenu mají tyto pásy i své nevýhody, za hlavní z nich považuji právě upevnění k tělu, kdy drží pás za šourek. Toto upevnění je obzvláště při erekci velmi nepohodlné ne-li přímo bolestivé. Další nevýhodou těchto pásů je i fakt, že při troše snahy se z nich dotyčný dovede dostat ať již zcela nebo částečně. (Však je otázka zda dotyčný pokud do toho jde dobrovolně se bude snažit).
Jistě u těchto pásu nečekejte chirurgickou ocel, ve většině případů se jedné o nerez či pochromované části mnohdy se zinkovými doplňky. Jistě takový pás snadno obejme vaší okrasu a nebudete si moci užívat jak byste chtěli. Ovšem nevím zda doporučovat dlouhodobé nošení kovu na těle. A také nevím, jak by se kov zachoval na letištích či v některých obchodech abyste nebyly ochrankou vláčení na policii. Výhodou však je, že se dělají i umělohmotné pásy tohoto typu, které jsou dostatečně pevné ale i lehké což na nošení oceníte. Přeci jen váha u tohoto pásu hraje také svou roli. (s těmito pásy mám asi největší zkušenost). Dále se vyrábějí pásy silikonové případně z různých pružných materiálů. Toto je velmi zajímavé co se týče pohodlí, ale neumím si moc představit dlouhodobější nošení a u dané pružnosti si říkám: “nebude sundání této klece jen otázkou okamžiku?” Úplně mimo ponechám pásy či snad návleky na penis kožené nepovažuji je ani za pás cudnosti však to je možná jen můj názor.
Tolik bych řekl k otázce pánských pásu cudnosti a jejich typům.