Výlet do hospod

Byl to praštěný nápad, ale v hlavě se krásně rozvinul a co více zrealizoval. Vesměs se ukázalo jak mocná je fantazie, když si čověk myslí, že kdokoli může cokoli vidět. Asi jste to poznali, když něco uděláte a nikdo o tom neví, ale máte pocit, že na Vás všichni koukají a roste tam nervozita. Vždyď kdo nežažil třeba někam jít bez spodního prádla? Nebo byť jen s nějákou díru na oblečení. Nikdo to sic nevidí ale dle vás to ví každy. 🙂

Něco podobného jsem zažil v normální hosůdce, kdy jsem měl na krku obojek schovaný pod rolákem. Ano sic schovaný, ale pokud by se někdo zaměřil poznal by přesku a podobné dorbnosti je to zajímavé ani ne takový výlet do hospody jako to co se děje v hlavě daného člověka. Co když to někdo pozná, jak reagovat pokud dostanu nějákou otázku na to proč mám na krku obojek mám se vzdalovat od partnerky byt jen na wc? Vždyď s partnerkou tam nejsem sám a bránit se ve dvou je snaší než regovat sám na narážky nevím koho. Doporučuji zkusit si takové drobnosti a samy zkuste jak budte reagovat. Opravdu mísil se tam dosti strach z odhalení se vzrušením a snad i touhou toho co bude. Doporučuji to vyzkoušet každémů a je jedno zda to bude obojek pouta nebo třeba jen nevhodné spodní prádlo.

5 Komentářů
 1. ronda 8 roky ago

  praktykuju pořád

 2. čokl 8 roky ago

  To už mám za sebou,, akorad sem byl jen v tryčku a v kratasech,,Na krku široký obojek a na rukou kožená pouta,,pocit zajmaví..Ale mohu řici že nikdo nic neříkal ani divně nekoukali..

 3. To už mám taky za sebou, ůzký obojek, ve vlaku i střední, pod oblečením nosím normálně latex,a kde mě nikdo nezná tak lakove triko a kraťasy.

 4. jurosik 8 roky ago

  JA som skúšal kosiť záhradu v latexe a na tom normálne šaty, neni to síce až tak na verejnosti, ale susedia sa vonku motajú vždy. Všetko super, len človek sa potí a potom to vyzerá čudne že má od pol stehien mokre nohy ako by sa pošťal…..
  Tiež je super pocit ísť na prechádzku z análnym kolíkom :-))

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account