Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  egon a poslední změna proběhla před 6 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4083
     Jan 
    Správce

    Ahoj mohu se zeptat blíže na ten silikonový pás cundosti?
    Přijde mi že jistě bude příjemný (nikde nic netlačí), ale není to spíš hračka z které se můžeš kdykoli dostat díky pružnosti?

    #4089
     Anonymní uživatel

    Ahoj mám tento http://www.cudnost.cz/fotky/birdlocked-pico/birdlocked-pico-3.jpg a možnost objednání na cudnost.cz http://www.cudnost.cz/silikonove-pasy-cudnosti/birdlocked-pico
    budeš ho cítit akorát při ztopoření, dostat se z něj nejde, /jen pokud by ti proklouzlo varle ven, a i tak je to dost nemožné.Pás má dole tyčku, rozdělující varlata.

    #4138
     jakubko 
    Účastník

    Ja nosim Spiderwire 2 kovovy s 4 mm kruzkom a nemozem si ho vynachvalit, ziadne zle vlastnosti u mna. Sadol super. Najprv som mal vacsi kruzok..a skusil aj mensi. Laka ma ale ten na ktory sa da pripevnit sada na electro. 🙂

    #4140
     Marek 
    Správce

    Zajímavý kus na který se dá přípevnit sada na elektro je tenhle:

    http://www.spoutana.cz/spoutana/eshop/8-1-Medical-Elektro/0/5/804-MyStim-pas-cudnosti

    #4142
     jakubko 
    Účastník

    Hej ten som si vsimol. Dakujem 🙂 A je vhodny na stale nosenie?

    #4149
     Jan 
    Správce

    Ahoj s tímto pásem nemám zkusenosti ale vypadá jako klasické CB6000 nebo podobné a ty se relativně při dodržení higieny dají nosit i dlouhodobě. Jen bych se bál co udělají leektrody při hygieně a jak na ně bude pusobit pot. Přeci jen v pásu cudnosti elektrody neosušíš a aby časem nezrezli nebo nezoxidovaly či co já vím.

    #4771
     Jan 
    Správce

    Ahoj mám dotaz ohledně pásu cudnosti pro muže CB 6000:
    zajímalo by mne kolik z Vás má s CB zkušenosti?
    http://www.spoutana.cz/spoutana/eshop/6-1-Rozkrok-Anal-dilda-pasy/17-2-Pasy-cudnosti/5/899-Pas-cudnosti-CB6000-set-pruhledny
    a také zda uznáváte spíš typ S nebo standardní velikost
    máte někdo zkušenosti a srovnání kovového pásu CB6000 s plastovým a nebo ve verzích S?
    předem díky za reakci rád bych si udělal představu jaký velikosti používáte a tak se více dověděl o kovu u tohoto pásu.

    #4838
     unicorn 
    Účastník

    Ahoj,

    pas cudnosti si nasazuji asi 2-2.5 roku, musim sam, jelikoz manzelku to absolutne neoslovilo, navic jsem byl oznaceny za uchyla. Ona je spise puritanska a ani ji moc nebavi sex, tudiz mam moznost mit klicku nasazenou i par dni, aniz by si neceho vsimla. Jelikoz sex je ochotna mit tak jednou za mesic, nevznika zadny problem.

    Zacinal jsem na plastovem CB6000, byl skvely, vyborne sedl, krousek jsme pouzival 48mm. Jelikoz jsem zcela vyholeny, neni s tim jediny problem, nic nikde netaha atd. Ranni erekce byly zpocatku bolestive, ale o to vic jsem si to uzival, jelikoz jsem citil, ze ziju.
    Jedine co mi opravdu vadilo, byla delka, prece jen muj maly penis se v nem ztracel a jen pri plne erekci, jsme dosahl jakz takz k otvoru. Navic v kalhotech v praci to obcas prekazelo delkou a mnohdy to pusobilo, ze jsem vzruseny 🙂

    Takze za par mesicu jsme si poridil kratsi variantu CB6000s. Ten byl naprosto dokonaly, a nosil jsem ho opravdu pres rok. Jedine co nebylo prijemne – horke leto. To je opravdu orisek s hygienou. Mohl jsme se snazit sebevic, tak treti den, bylo uz trochu citit.

    Tudiz jsem se pred par mesici rohodl jit do kovoveho, klicka na zpusob Spiderware 2, ale kratsi. A ten je dokonaly. Hygiena absolutne zadny problem, vaha mi nevadi, jelikoz to, ze ho cititm pres den v praci, je opravdu skvele. Ten pocit ponizeni, je proste nadevse 🙂
    Dokonce se v nem da bezet na bus!

    Tak snad jsem trochu odpovedel na tema 🙂
    unicorn

    #4839
     Anonymní uživatel

    měl jsem už plastové CB3000, CB6000, The Curve, kovový Alcatraz i siliconový Bon4 Long.
    nejvíce my vyhovoval siliconový Bon4 kvůli poddajnému materiálu, ale ranní probouzení bylo s děsnými bolestmi kvůli erekci (jako by mi někde drtil varlata)
    řešil někdo tento problém?

    #4840
     Jan 
    Správce

    no mě silikon přijde moc poddajný a přijde mě že je možné jej pak pomalu stáhnout dolů. A rána jsou v Pásech vždy veselá 🙂

    #4846
     Anonymní uživatel

    silikon je pekne poddajny, to byl jeden z duvodu proc jsem jej zvolil.
    ono je problem obcas ten silikonovy krouzek jen nasadit natoz ho pak sudnat 😀 kdyz se zvoli spravna velikost krouzku
    hlavne ma jednu z nejdelsich klicek, ikdyz bych byl rad za delsi, pak by jsem nemel problemy s rannim probuzenim 😀
    co jsem sam, tak uz to neni ono jako kdysi s Ex, proto jsem je vsechny uz davno prodal, ale uvazuju o novem, ale s minimalne 12cm vnitrni delkou

    #10110
     Anonymní uživatel

    Můj oblíbený je tento http://www.spoutana.cz/Pansky-pas-cudnosti-Shaper-d170.htm Vše je v něm krásně vidět.
    Máte s ním někdo skušenosti, konkrétně s nějakým dlouhodobějším nošením?

    Ze zkušenosti (né osobní, nejsem na to vybavena ;-)) vím, že dejme tomu dvě noci nejsou problém. Ale co déle, týden? Nosíte jej někdo dlouhodobě?

    #10125
     Jan 
    Správce

    Zdravím nevím jak kdo ale ja zatím měl tu čest hlavně s umělými jako jsou CB 3000 případně 6000 s kovem jsem nemněl zatím moc zkušenosti ale zvažuji zase si pořídit nový ted pokukuji také po kovu uvidím jak sedne a pak dám vědět

    #10445
     Anonymní uživatel

    Mám kovový cb6000s, ale i přes to ,že je malá mezera mezi kroužkem a klíckou stává se mi, že jedno varle proklouzne a je to v háji. Nemáte někdo nějaký tip jak to vyřešit?

    #10446
     Anonymní uživatel

    To se mi také stává, chce to menší kroužek – já mám 40 mm a menší se nedělá.

Prohlížíte 15 příspěvků - 16 z 30 (celkem z 36)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account