[BDSM povídka] Odpočinek hrou

Odpočinek hrou

Pán se toho dne těšil domů víc než obvykle. Po náročném dnu v práci se už nemohl dočkat, až ze sebe shodí nudné šaty a s nimi i starosti.

Za dveřmi na něj už s napětím čekaly nahé a vkleče jeho čubka a subina. Hned jak za sebou zavřel dveře, přiskočily a pomohly mu zbavit se toho odporného šedého dámského kostýmku. Pán šel rovnou ke skříni najít sobě i těm dvěma oblečení, které bude vhodné na plány, které měl na mysli.

Pro sebe vybral černý kožený šněrovací korzet, který pevně obepínal a tvaroval kozy, kožené kraťasy se zipem přes nohavice a rozkrok a vysoké lesklé kozačky. Čubce vybral postroj kombinovaný z kožených řemínků a kovových řetízků. Řemínky jí stahovaly kozy, takže i s bradavkami trčely vzhůru, řetízky byly vepředu spojené kroužkem, který byl navlečený na ptáka a pokračovaly mezi roztaženýma koulema přes anál až k řemínkům za krkem, ke kterým je přitáhl přeskou. Na nohy jí vybral sandály z řetízků, které byly i místo podrážky, takže čubka cítila každé došlápnutí. Subina celou dobu nahá pozorovala oblékání čubky a čekala, co pán připraví pro ni. Vybral jí krásné lakované rudé šaty, které měly průstřih přesně na bradavky, vzadu šněrování, takže se daly hodně pevně stáhnout. Rudá šňůrková tanga, podvazky a punčošky oblečení doplnily. Nakonec si  musela obout vysoké bílé lakované kozačky na jehlách.

Když byly obě konečně obě oblečené, dostala subina od pána masku na oči a čubka hračky, které musela na subinu použít. Pán se pohodlně usadil do křesla a pozoroval, jak obě jeho poddané plní jeho rozmary.

Čubka dala subině do pusy roztahovací roubik, takže ji měla otevřenou dokořán. Ptáka švihla rákoskou, erekce v tu chvíli zmizela a subka dostala těsnou ocelovou klec. Koule jí svázala každou zvlášť koženým řemínkem a do očka připnula vodítko a druhé na široký obojek na krku. Subina si musela kleknout na čtyři a do prdele jí vrazila kolik s třásněmi, takže vypadala jak dokonalá čubka. Pak ji vodila za obojek kolem pána a ten ji popoháněl rákoskou, až měla na prdeli jeden rudy proužek vedle druhého, takže barva prdele za chvíli splývala s barvou subininých minišatů. Když se to pánovi omrzelo, připnul subině na bradavky a koule elektrody a postupně zvyšoval intenzitu proudu. Nechal subku klečet jen na kolenou a čubka jí vrazila do rozevřené pusy ptáka až po koule a ona jí ho musela kouřit. Když to hraní obou viděl a i to, jak se subině tísní nadržený fialový pták v kleci vzrušením, měl kundu, jako by na ní přišla stoletá potopa. Dal čubce nafukovací anální kolík, aby ho vyměnila za kolik s třásněmi, subinu si k sobě přitáhl za koule a pak ho řádně nafoukl. Držel ji přitom za obojek u kundy a musela ho lízat, až ho dovedla k mohutnému orgasmu. Když se pán vydýchal, sundal subině klec a její pták se konečně postavil v celé své kráse. Rozhodl se, že jí odmění a poručil čubce, aby si klekla a subina ji bez přípravy ošukala anál až do svého výstřiku. Pohled na to vyvrcholení pána navnadil, takže si nasadil kalhotky se třemi kolíky, subině sundal elektro-hračku a nechal si ji od čubky nasadit na své bradavky a mokré pysky v latexových kalhotkách a pomalu spustil výboje, které postupně zvyšoval až na práh blaženosti. Při stupňujícím se jeho vzrušení z proudu, vypustil a vyndal subině kolík a do té připravené a roztažené prdele ji ošukal, až řvala blahem. Čubka při tom ležela s roztaženýma a skrčenýma nohama přímo před subinou, takže ta ji mohla pohodlně  honila ptáka a lízala koule i ošukanou prdel, ze které už vytékalo její vlastní semeno. Pohled na obě své poddané, které byly před vystřikama a přírazy kolíku v obou svých dírách, přivedl pána k dalšímu mohutnému orgasmu a naplnil kalhotky množstvím své sladké šťávy.

Byl spokojený, takové zakončení dne se mu líbilo a hned už se začal těšit na další relaxační hrátky….

To správné BDSM vybavení pro spoutání partnera!

Ty správné pomůcky pro spoutání partnera najdete u nás. Ať už hledáte vhodný provaz na bondage, nebo pohodlná kožená pouta pro Vaše BDSM hrátky klikněte sem.

2 Komentářů
 1. Profile photo of blackmar
  blackmar 7 měsíci před

  Příběh nemá chybu, jen jsem se trochu ztrácel postavách a jejich pohlavích. Možná by nebylo na škodu aspoň lehké uvedení do děje.

 2. Profile photo of zanett
  zanett 6 měsíci před

  Mám co říct?
  O téhle er.aktivitě sním již delší dobu,
  zkusit něco, no… nebylo by to na škodu,
  zítra se mám setkat s prvním pánem,
  setkáme se nad nějakým ránem?
  Těžko říct, jsem nezkušená,
  líbím se mu jako žena?

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?