Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  subin (děvka špinavá) a poslední změna proběhla před 7 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3985
     Korzetka Spoutaná 
    Správce

    Viděla jsem v zahraničí na jednom BDSM eshopu takovou službu která spočívala v uvěznění zájemce u nich ve skladu..

    K dispozici měli klec, nebo truhlu kam dotyčného uzavřeli, pointa byla v tom že před příchodem do skladu dostal buď kuklu a nebo škrabošku kterou mu buď nechali nebo sundali na základě toho zda je v kleci nebo tmavé bedně. Nesměl nic vidět, byl oblečený, ale bez bot.
    Byl také spoutaný aby nedělal hluk, zkrátka tam byl jako myška třeba 2 hodiny. Hodina v přepočtu 400 Kč za takovéhle uvěznění.
    Možné za příplatek byly různé bonusy ve formě složitějšího spoutání, nebo použití dalších pomůcek..

    Co si o tom myslíte?

    Mě osobně by to asi moc jako holku nelákalo, ale spíš bych se jen obávala neznámého..I když pokud by se jednalo o seriozní obchod. Myslím že tohle by mohlo mít úspěch spíš u mužů.

    #4002
     Anonymní uživatel

    Mě osobně by se toto líbilo, ale jako spestření a super ponížení by bylo být vystaven zákazníkům, v kukle s roubíkem a nahý.

    #4003
     Anonymní uživatel

    Tak to je hooodně o důvěře, co si budeme povídat…

    Ovšem v obecné rovině to zní velmi zajímavě.

    #4007
     Jan 
    Správce

    No zní to docela zajímavě. Spíš je to o takovém tom adrenalinu než o čem jiném ale zajímavé je byt uvězněn a nevědět ani na jak dlouho že se prostě stanoví jen max. limity

    #4009
     qitko 
    Účastník

    Vystavený zákazníkům by bylo SUPER…

    #4019
     Marek 
    Správce

    Vystavení zákazníkům by byla zase o něco vyšší úroveň. Šlo spíše o klasické uvěznění a deprivaci v izolovaném prostoru klece/ truhly..

    Nápad se mi jeví docela zajímavě:)

    #4022
     Jan 
    Správce

    No pokud to vemu jako fantazii tak představa že mne krásná dominantní holka zaváže oči znehybní a nkde ukryje a ve finále bych ani nevěděl na jak dlouho je dost lákavá. A co tepeve pokud by mne treba vysvlékla či naopak navlékla do něčeho ponižujicího a vysvětlila že pokud se prozradím je to jen má věc. Ale kdo ví koho tam bude mít u toho 🙂

    #5336
     Jan 
    Správce

    No koukám nápad to byl zajímavý ale co s ním dále? nechtěl by někdo něco takového zrealizovat? Bude teď snad již lepší počasí tak by se něco takového dalo i někde na chatě a td prostě uvěznění a kdo ví co by vzniklo dále?

    #9432
     subin (děvka špinavá) 
    Účastník

    To by mě zajímalo i s tím vystavením. A třeba si hodit koskou ale nevědět výsledek. Myslím jako čas uzavření.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account