Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 62 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  antoniazu4 a poslední změna proběhla před 5 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3765
     JPepan 
    Účastník

    lock
    Máte někdo zkušenosti s touto hračkou nebo uvažujete o pořízení ?

    #3773
     Marek 
    Správce

    Již brzy budu mít bližší info, jen co tuhle vychytávku prozkoumám. Máme ji zatím na polici 🙂

    Určitě se podělím o foto a dojmy.

    #3791
     Anonymní uživatel

    Tak to ti moc nepřeji 😀

    #3793
     Jan 
    Správce

    už jen ta představa je děsivá uff asi bych do tohoto nešel a to jsem byl už označen i za masochistu. Však takováto analní hračka mi přijde moc. Však pokud to někoho láká proč ne 🙂

    #3795
     submis 
    Účastník

    Nedovedu si moc představit s takovou hračkou fungovat. Jaké to má rozměry?

    #3796
     JPepan 
    Účastník

    Tak to jsem zvědav na tvé první dojmy.

    #3808
     jurosik 
    Účastník

    zdravím.
    je to zaujímavá hračka, dostal som ju na vianoce pod stromček.
    uznám je to dosť desivé, ale vzrušujúce.
    ak nemáte problem zavisť si do análu kolík 4-4,5 cm v priemere tak aplikacia je bezproblemova
    uvedenú pomôcku vsuniete dnu a niekto druhy vám to musí pomôcť zamknuť.
    ked sa dá na to prezervatív ide to trochu ťažko roztiahnuť.
    podotýkam, že to roztiahnutie vôbec nebolí len je to taký pocit plnosti. a cíťiť dosť tú váhu.
    ale je super, ak vas partnerka, partner za ten kolik zamknu a vy nemáte absolutne žiadnu šancu ujsť aj keď máte volné ruky a nohy.

    #3909
     qitko 
    Účastník

    To musí být něco úžasného…

    #3912
     jurosik 
    Účastník

    je to veľmi vzrušujúci pocit, ale vždy sú pri tom aj trochu nervy, čo keď sa pokazí zámok, nepôjde odomknúť a pod.
    ešte by som upozornil na jednu maličkosť, že keď je zámok zamknutý( čeluste rozovreté) dochádza k určitému treniu a pod tlakom sú určité pohyblivé časti, a môže byť trochu obtiažnejšie mechanizmus zámku otvoriť( dosadnu k sebe dve plošky medzi ktoré je potrebné vsunúť buď necht alebo nejaký ostrejší predmet). v prípade záujmu môžem bližšie vysvetliť, možno aj nafotiť.
    aj keď to nie je z obrázku viditeľné zámok sa dá rozobrať na niekolko samostatných častí aj kvôli lepšiemu čisteniu.
    ps. napriek tomu odporučam.

    #4068
     lord 
    Účastník

    Měl bych o tenhle kus zájem. Nevíte kde by se dal sehnat?

    Mám docela hrůzu z použití, ale neuvěřitelně mě to vzrušuje jen při pohledu..

    L.

    #4082
     Marek 
    Správce

    Brzy budeme moci nabídnout tento produkt za příznivou cenu pro všechny.

    Vydrž pár dní 🙂

    #5496
     Jan 
    Správce

    lidi koukám na to a prčmýšlím o tom jak toto využít a co vše se s tím dá nemáte na to někdo nějákou dá se říci recenzi ?

    #10587
     karinbw60 
    Účastník

    Started untrodden web throw
    http://singles.dating.twiclub.in/?leaf.kaia
    dating coach sydney chinese ladies for dating free hiv dating sites hiv positive people dating site in the uk dinner dates

    #10591
     rosenm60 
    Účastník

    Started new web project
    http://arab.sex.photo.xblog.in/?entry-mya
    دانلود t.i. xxxlll wanted new

    #11263
     tamekalk69 
    Účastník

    Check my new project
    http://dating.advice.adultnet.in/?page.kaley
    social networking groups 100 free online dating site in europe singlebörse elite dating australia post free ads india

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 63)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account