Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 9 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4773
     Jan 
    Správce

    Lidičky máte tu někdo zkušenosti s tím jak upravovat provazy aby se netřepily konce? Případně jaké provazy na vázaní používate?
    Předem díky za rady, není pro mě fajn pokud se mi trepí konečky

    #4775
     jurosik 
    Účastník

    umelohmotné som rezal termickým rezačkou….. tzv pájkovačkou trošku som rohy skosil a ešte horuce som sa snažil zaobliť hrany…… ( trochu to páli prsty ale ako ta sa dá) potom som konce oblepil čiernou izolačnou páskou elektrikárskou, celkom dobre a celkom dlho to drží a rezané konce tak nepoškriabu kožu…no neni umelina ako umelina, niektoré majú plné vnútro iné splietané……rozdiel či kúpiš v lidli lano za 150 KC alebo inde za 500-600 rovnakej dlžky….taktiež záleží na správnej hrubke, príliš tenké sa zerazávajú, príliš hrubé sa ťažko viažu, a laná by mali byť príjemné na dotyk……
    čo sa týka prírodných materiálov, tam by som zvažoval, omotanie koncov nejakou hrubou pevnou niťou od konca smerom k stredu a tam to nejak prostredníctvom ihly zašil…

    #4776
     Jan 
    Správce

    ahoj pro umělotinu moc nejsem, a pokud jde o to omotání druhým provázkem je to možné ale moc pěkně to nevypadá spíš mne napadalo zda by se to nedalo nějak zalakovat nebo za voskovat. Tak by to vypadalo dle mého lepe

    #4777
     Anonymní uživatel

    ahoj, u syntetiky a bavlny se dají konce zapošít- klasicky jehlou a nití. jen – ze zkušenosti – vyber třeba o odstín dva tmavší nit, kterou zapošíváš (pokud nejde o bílou)…nevím, asi jsem možná měla nekvalitní nitě – protože mi v pračce vyšisovala ta zapošívaná nit..

    #4815
     Jan 
    Správce

    Sonjo to zní dobře jen se bojím toho šití nejsem zrovna švadlena 🙂

    #4816
     Anonymní uživatel

    on to není zas takový šicí výkon – navlíknout nit zvládneš, na spojených koncích uzlik, a pak prošíváš a prošíváš, občas pootočíš, to není rocket science 🙂

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account