Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  holohugo a poslední změna proběhla před 9 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3875
     Marek 
    Správce

    Nový design a funkce webu korzetka.cz běží teprve několik týdnů, přesto již každý den přibývají nový členové. Jsme rádi že web se těší relativní oblibě hned ve svých nových začátcích.

    Plánujeme web postupně rozšiřovat, a zdokonalovat – ale to nepůjde pokud nebudeme znát názory registrovaných uživatelů.

    Prosíme proto, pokud narazíte na problém, dotaz, či cokoliv jiného – dejte nám vědět, a my se budeme podněty zabývat pokusíme se operativně řešit každý rozumný komentář na vylepšení webu.

    Tým Korzetka.cz

    #4020
     Anonymní uživatel

    Zdravím,
    skvělý web!
    Myslím, že by v profilu měla být možnost “defaultního” nastavení všech údajů z profilu na určitý okruh (přátelé, členové) a ten by se dal měnit u každé položky. Takto obráceně, že defaultně to vidí všichni a každou jednotlivou položku je třeba změnit, mi přijde trochu pracný.
    A za druhé, když dám na foru smajlíky, tak se mi zobrazí všechny za sebou, ne tam vtextu, kde jsem je použil.

    JFR

    #4185
     jurosik 
    Účastník

    ahoj, chcel by som sa spýtať prečo neviem dať komentár k príspevku
    filmy s BDSM scénami 1????
    chýba mi tam film Flambovaná žena.

    #4186
     Marek 
    Správce

    Ahoj, díky za tip.

    Už je možné přidat komentáře.

    Marek

    #4444
     holohugo 
    Účastník

    Ahoj 🙂 Hezká snaha o CZ sociální síť, po tom co na scéně předvádí BDSMlife se ani nelze divit tomu, že to někdo přebírá 🙂
    Stránky jsou hezký, prezentace super, ale jsou hrozně pomalý. Možná velký množství client-side scriptů? Pomohla by optimalizace, to dlouhý načítání lidi odrazuje, extra pak v dnešní době, kdy je rychlost webu jeden z nejdůležitějších aspektů 🙂

    Jinak mi v profilu trochu chybí pár věcí. Například vztah s uživatelem – typ vztahu, možnost více vztahů – ať si sem můžu nahnat celej harém. Taky mě trochu zaráží, (ale určitě ne poprvé), dělení pouze na sub/dom/switch. Absolutně chybí sadomasochista, sadista, masochista. Některé položky (například oblíbená hračka), by mohli mít i možnost “jiné”, která by umožnila manuální editaci a přímé vepsání. Manuální editaci bych jinak uvítal u hodně položek, nabídky jsou sice pestré, ale rozhodně ne všemocné. Případně kombinace několika u výběru není možná také.

    Barva čísla v popisu “mé fotografie” a “média” vypadá spíše jako notifikace – trochu matoucí.

    Jinak super práce, jen tak dál 🙂

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account