Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Jan a poslední změna proběhla před 7 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3806
     Jan 
    Správce

    Napadla mne otázka zda vubec existuje subík či otrok ktrý nemá rád Footfetish? Za mne musím říci, že mne tato praktika velmi oslovuje a libí se mi starat se ženám o nohy, líbat je a mohu se tu bavit jak o Footfetish tak o Boot Fetish. A co vy ostatní subíci je tu někdo kdo preferuje jen jedno nebo dokoce ani to? Nebo dámy je tu některá co se ji toto nelíbí? Jsem docela zvědav co se dovím možná mám zkreslené představy

    #3832
     tess 
    Účastník

    Tak mě se to líbí. Je příjemné, když se mi subík postará o mé nožičky.

    #3833
     submis 
    Účastník

    Mě se třeba footfetish líbí, ale botky ne. Starost o nohy se mi ale líbí. Určitě nás takových subíků je více.

    #5270
     Anonymní uživatel

    Také jsem k těmto hrám celkem dost nakloněna… ale asi jen u žen…. u Pána si to úplně nedokážu představit a necítím tam to správné vzrušení…

    #5319
     Jan 
    Správce

    Ano je pravda ze Foot je vesměs vždy bráno že muž je u toho sub a dáma dom. Opačně mi to moc nesedí a ani to není moc vzhledné. Snad jsem moc bláhový, ale žena by měla byt ta okrasa páru

    #9927
     marsam 
    Účastník

    Jsem subinka ve vztahu a z nás dvou je přítel ten, co má foot fetish, má rád moje čisté voňavé nožky a když se o ně může starat. Mám to třeba jak odměnu.

    #10111
     Anonymní uživatel

    Tak můj sub je asi jeden z mála co footfetish nemá, ačkoli jako submisivní sadista je to celkově podivný exemplář 🙂
    Já jsem na svoje nohy ale celkem vysazená. Jak tak přemýšlím, snad neznám ženu, která by neměla ráda boty.

    Pánové, chodíte rádi kupovat boty s dámami? Jak se cítíte při takovém vzrušení na veřejnosti?

    #10117
     Jan 
    Správce

    no nebudu říkat že foot se mi nelibí ale hlavně mě tu zaujal pojem submisivní sadista takovou jsem jednu slečnu také poznal a musím říci že z toho byla zajímavá plenika jak by vypadala idealní hra
    masochista přikáže sadistce ubliž mi 🙂

    #10118
     Anonymní uživatel

    Jan: v praxi to vypadá tak, že bez pořádného svázáni a utazeneho roubíku prostě nefunguje 🙂 a to se ještě všelijak vrtí a cuka 🙂
    Takže on dostal vyprask ale modřiny mám já 🙂
    Nicméně to je OT.

    #10122
     Jan 
    Správce

    takze to je takové SM na obě strany 🙂

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account