Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  ashver a poslední změna proběhla před 7 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3772
     Anonymní uživatel

    Máte někdo zkušenosti s touto praktikou? Konkrétně s jakou značkou a jakými pomůckami?
    Já osobně měl zkušenost se sadou Estim s pomůckami pro muže a byla to v celku zajímavě příjemná zkušenost.

    #3984
     Korzetka Spoutaná 
    Správce

    Mám zkušenosti, sice ne nikterak bohatý, ale mám.

    Zkoušeli jsme asi největší klasiku – elektrody kolem bradavek a jednou jsme se taky odvázali víc, a zkusili jsme napojit vaginální kovové zrcátko k zařízení pro elektrosex. Trochu jsem se bála, takže to jen lehce šimralo…ale příjemně.

    Máme zařízení od MyStim

    Ale taky by mě zajímali zkušenosti ostatních

    #4004
     Anonymní uživatel

    … a zrovna u všech e-stim pomůcek se píše, a myslím, že i někde zde, že proud nemá procházet přes střed hrudníku 🙂

    Neskutečně rád bych to taky zkusil, ale mám trochu obavy z následků (zdravotních, nikoliv že bych pak bez toho nemohl vydržet :-D)

    #7609
     lololo72 
    Účastník

    Mě by zajímalo, jestli by mě MyStim dokázal přivést k výstřiku. Experimentoval jsem s jedním masážním elektrostimulátorem, tuším že se jmenova Bauer, vzrušovalo to hodně, ale ten malý kousek vždy chyběl. A to i na různé programy a různé intenzity.

    #9715
     ashver 
    Účastník

    No s prodejem v erotických pomůckách – myslím že je to předražený.
    Před pár lety jsem na Connradu koupil dvoukanálový TENS, jednoduchá úprava a výroba pár věcí z nerezu, malé svorky z pastu s nerez elektrodami, prostě pár hodin práce. Jinak to chce trochu fantazie, místo jednopólové vaginálky třeba kávová lžička……..

    #9716
     ashver 
    Účastník

    Je to pravda, jedná se hlavně o střídavé napětí o kmitočtu 50Hz, vzniká defibrilace srdce, bezpečné proudy pro lidské tělo je jen několik mA (1/1000A), vyšší proudy způsobují popálení. Stejnosměrný proud (velký) způsobuje elektrolýzu (chemický rozklad).
    Upravoval jsem volně prodejný TENS na rehabilitace, je to zajímavé. mimo velikosti nastavených impulzů záleží hodně na duševním a zdravotním stavu.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account