Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  egon a poslední změna proběhla před 1 rok, 9 měsíců.

• Autor
     Jan 
    Klíčník

Ahoj napadá mne otázka a nevím kam ji zařadit a tak ji zde trochu uvedu:
    Jaké BDSM pomůcky používáte?
    a co používáte samy a co s někým?
    Napadla mne ta otázka především z toho pohledu, každy někoho hledá a tak můžou lidi používat BBSM hračky i samy ale jaké a jak je používáte?
    Já sám mám doma pás cudnosti CB obojek kožená puta masku dutky, ale jde o to co kdo máte a jak to chcete pužít?

Anonym

Nu, trochu se obávám, že do vyjmenování arzenálu se mnoho lidem nebude chtít.
    Já se spíš zeptám trochu podobně, ale trošku jinam – jak pečujete o kožené pomůcky? Mám pouta – kožená – a z vnitřní strany se jim trochu dělají jako “šupinky” – stačí to namazat nějakým bezbarvým “krémem” nebo “voskem” na “boty” ?

vodnik58 
    Účastník

Ja pouzivamtreba el soky vyrobene z pez zapalovace na baterky, nebokladu na varlata

miri94 
    Účastník

Ahoj,

můj arzenál obsahuje: několik nevybračních dild, anální kolíčky a kuličky, anállní plug, vibrační hlavici, důtky- jedny menší a jedny pořádné oboje kožené, svorky na bradavky, rákosku, roubík a to bude asi vše.

Z toho sama používám všechno i když ne vše najednou….
    Nejčastěji preferuji anální stimulaci s klitoriální plus bolest a k tomu pěkné péčko.

S bývalým partnerem jsem používala jen anální kolíček, pásek, důtky a roubík. Vystačili jsme si.

subin (děvka špinavá) 
    Účastník

Já mám skoro vše co existuje, ale chtěl bych ještě vakuovou postel a cocon. Ale je to moc drahé.

Anonym

Pomůcek mám už celkem pěknou sbírku, ale část z nich mi nějak neprirostla k srdci, takže vlastně jen leží ve skříni.
    Bez čeho se ale skoro nikdy neobejdu je: bičík, důtky, pěkný obojek a kvalitní kožená pouta. Těchto pomůcek mám, nebo hodlam do budoucna pořídit vícero, abych je mohla střídat dle nálady 🙂
    Trošku mě mrzí, že ze začátku jsem pomůcky pořizovala, hlavně abych je měla a nehleděla jsem na kvalitu. Tyhle “blbiny” mi teď zabírají místo ve skříni a mohla jsem místo nich mít jednu pořádnou věc.
    Jinak z těch dalších pomůcek používám celkem často roubík, svorky na bradavky lana a řetězy.

egon 
    Účastník

Taky mám docela sbírku: několik kuličkových roubíků, několik nafukovacích roubíků, 7 typů ocelových pout, jedna kožená, jeden kožený postroj (boxtie), armbinder, 3 pásy cudnosti, hromádka provazů, přísavky na bradavky a přístroj na elektrostimulaci. S tou kvalitou to mám podobně jako madalein, proto tolik kousků.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?