Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  petrroubik a poslední změna proběhla před 4 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #5163
     Jan 
    Správce

    Ahoj napadá mne otázka a nevím kam ji zařadit a tak ji zde trochu uvedu:
    Jaké BDSM pomůcky používáte?
    a co používáte samy a co s někým?
    Napadla mne ta otázka především z toho pohledu, každy někoho hledá a tak můžou lidi používat BBSM hračky i samy ale jaké a jak je používáte?
    Já sám mám doma pás cudnosti CB obojek kožená puta masku dutky, ale jde o to co kdo máte a jak to chcete pužít?

    #5174
     Anonymní uživatel

    Nu, trochu se obávám, že do vyjmenování arzenálu se mnoho lidem nebude chtít.
    Já se spíš zeptám trochu podobně, ale trošku jinam – jak pečujete o kožené pomůcky? Mám pouta – kožená – a z vnitřní strany se jim trochu dělají jako “šupinky” – stačí to namazat nějakým bezbarvým “krémem” nebo “voskem” na “boty” ?

    #5388
     vodnik58 
    Účastník

    Ja pouzivamtreba el soky vyrobene z pez zapalovace na baterky, nebokladu na varlata

    #11367
     miri94 
    Účastník

    Ahoj,

    můj arzenál obsahuje: několik nevybračních dild, anální kolíčky a kuličky, anállní plug, vibrační hlavici, důtky- jedny menší a jedny pořádné oboje kožené, svorky na bradavky, rákosku, roubík a to bude asi vše.

    Z toho sama používám všechno i když ne vše najednou….
    Nejčastěji preferuji anální stimulaci s klitoriální plus bolest a k tomu pěkné péčko.

    S bývalým partnerem jsem používala jen anální kolíček, pásek, důtky a roubík. Vystačili jsme si.

    #11379
     subin (děvka špinavá) 
    Účastník

    Já mám skoro vše co existuje, ale chtěl bych ještě vakuovou postel a cocon. Ale je to moc drahé.

    #11383
     Anonymní uživatel

    Pomůcek mám už celkem pěknou sbírku, ale část z nich mi nějak neprirostla k srdci, takže vlastně jen leží ve skříni.
    Bez čeho se ale skoro nikdy neobejdu je: bičík, důtky, pěkný obojek a kvalitní kožená pouta. Těchto pomůcek mám, nebo hodlam do budoucna pořídit vícero, abych je mohla střídat dle nálady 🙂
    Trošku mě mrzí, že ze začátku jsem pomůcky pořizovala, hlavně abych je měla a nehleděla jsem na kvalitu. Tyhle “blbiny” mi teď zabírají místo ve skříni a mohla jsem místo nich mít jednu pořádnou věc.
    Jinak z těch dalších pomůcek používám celkem často roubík, svorky na bradavky lana a řetězy.

    #11398
     egon 
    Účastník

    Taky mám docela sbírku: několik kuličkových roubíků, několik nafukovacích roubíků, 7 typů ocelových pout, jedna kožená, jeden kožený postroj (boxtie), armbinder, 3 pásy cudnosti, hromádka provazů, přísavky na bradavky a přístroj na elektrostimulaci. S tou kvalitou to mám podobně jako madalein, proto tolik kousků.

    #14718
     petrroubik 
    Účastník

    Já rád používám roubíky, provazy atd někdo na pokec atd Dík

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account