Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #5273
     roscer 
    Účastník

    Pane doktore, můj manžel mě stále uráží, denně bije a minimálně dvakrát týdně hrubě znásilní. Prosím poraďte mi jak to udělat aby mě nikdy neopustil.

    #5274
     roscer 
    Účastník

    V detenčním ústavu zajdou chovanci za ředitelem a požádají o volný víkend. Jsme pod práškama, jen si uděláme výlet, večer si opečem buřty a v neděli jsme zase tady. navzájem se budeme hlídat, aby někdo neudělal nějakou kravinu. Večer u táboráku , zábava slábne, všichni čumí do ohně a do ticha se ozve zoofil. “Chtělo by to nějakou kočku”… pedofil přidá “Nějakou mlaďoučkou”… sadista “Pomučíme ji a všichni ošukáme…nekrofil “Umučíme ji a rozčtvrtíme”…kanibal “já bych vám ji pěkně opekl na rožni, s křenem a hořčicí, bože to by bylo žrádlo” Po chvíli slastného mlčení se sadista obrátí na masochistu – “Co nic neříkáš??… Mňau????

    #5275
     roscer 
    Účastník

    Manželka mi včera nabídla bondage…
    -Ty jo, co Ty na to?
    No nebyl jsem z toho zrovna odvázanej…

    #5276
     roscer 
    Účastník

    Právě jsem v ložnici u našich našel latexový oblečení, masku, bič a pouta. Nemůžu tomu ani uvěřit, ale je to tak. Mám rodiče superhrdiny!

    #5277
     roscer 
    Účastník

    Zasněný pohled, letmý dotek, první setkání.
    “Přeskočila mezi námi jiskra” řekl…
    …a sbalil TENS generátor

    #5278
     roscer 
    Účastník

    On řekl: “Miluji Tě, velmi!” Ona slyšela: “Miluji Tě, vel mi!” … A tak měli krásný život.

    #9867
     Anonymní uživatel

    Doufám juniore, že teď jsi spokojený. Večer nedostaneš výprask!!
    Broken lamp

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account