Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #8991
     Anonymní uživatel

    Zdravíčko ?
    Při svém cestování po státech jsem zjistil že jsou tu dost populární appky pro smart phony jako Whiplr nebo Vanilla umbrella. Znáte je a používá je někdo z vás? Z ČR jsem tam snad ještě nikoho nezahlédl, tak jsem si říkal jestli není čas to změnit ?

    #9870
     Anonymní uživatel

    Whiplr ani Vanilla umbrella neznám. V minulosti jsem si na Android nainstaloval BDSM Master – jakoby genetátor trestů. Nezaujalo – málo trestů, bez fantazie. Ještě ten večer jsem jí odinstaloval.

    Pak jsem zkoušel ještě jednu appku, kde se tresty daly doplňovat. Jméno si už nepamatuju. Nepochopil jsem smysl – když už si vymyslím nějakou lumpárnu, tak jí udělám. Nepotřebuji aplikaci, která mi jí vybere.

    #9886
     Anonymní uživatel

    Tyhle appky nejsou o generátoru trestu či jiných výmyslů. Je to portál pro ostatní lidi, aby se tam mohli poznat, či sblížit. Nejsou ani tak moc extra, ale když je člověk aktivnější, seznámit se s někým, či si jen vyměňovat vzájemný názory, jde tam moc dobře 😉
    Z vlastní zkušenosti jsem se při cestování přes tyhle appky seznámil s fajn lidmi.

    #9887
     Anonymní uživatel

    Peep: Aha. Děkuji za doplnění informací. Už jsem asi moc starý ouchyl a tyhle novoty nedávám. 😀

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account