Začalo to na chalupě část 2.

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

Povídka je zcela smyšlená.
 
Pak jsem si vzpomněl, že dole u stolu nechala baťůžek, co odložila, když si sedala. “Jdu se napít, nikam mi neuteč.” Pronesl jsem škodolibě a odcházel. Ale napít jsem se nešel. Schody jsem v mžiku seběhl, vzal baťůžek, postavil na stůl a otevřel. Zůstal jsem překvapený. Člověk by čekal nějaké šminky, svačinu a podobně. A tahle holčina tam měla takové jemné důtky, kovové pouta s kožešinkou, takové ty šmejdy ze sexshopů, kus lana, pár kolíčků na prádlo, porno časák, a pěkně velké dildo. “No podívejme, jak se nám holčička vybarvuje. A mě bude tvrdit, že sem chodí na houby” zamumlal jsem si se slastným úsměvem, protože mi docvaklo, že s tímhle vybavením asi moc hub nenasbírá. Podle dokladů jsem poznal, že mluvila pravdu.
 
Hračky jsem vytáhl a baťoh se zbytkem věcí schoval v chatě. Důtky se mi moc nelíbily. Byly na můj vkus dost slabé, ale už jsem věděl, od čeho byly ty šrámy. Ale to dildo bylo slušné, hodně velké a široké. Za chvíli jsem vcházel do podkroví. Dělal jsem jako by nic a vrátil se k tématu, ale už klidněji. “Tak co holčičko, pořád máš krátkou paměť?” Ticho, žádná odpověď, jen nedůvěřivý pohled mi prozradil, že si není jistá, jestli vím co je zač nebo ne. Napadlo mě, že bych jí měl seznámit s mým obojkem. Byla to moje specialita. Přešel jsem ke skříňce, vzal obojek a připnul jí ho na krk. Vzhledově vypadal velmi elegantní, nevýrazný a klidně by s ním mohla i mezi lidi. Pro mě ale bylo důležité, co uměl. “Tak holčičko, tohle je velmi speciální věc” povídám klidně.
 
Začal jsem vysvětlovat: ” Ten obojek má v sobě elektrický bič. Když si stisknu ovládání, dostaneš slušnou ránu.” A názorně ji to předvedl. Pěkně sebou cukla. Naštěstí ta rána byla jen krátká a slabá. “Na ovládání mohu tu sílu regulovat a tohle bylo ještě slabé, takže mě nenuť to často používat!” řekl jsem už důrazněji a Marika jasně pochopila, že nevtipkuji. Co všechno ten obojek uměl jsem jí neřekl, ale neopomněl jsem jí ještě zdůraznit: “To ovládání, má sice dosah jen nějakých 20 metrů, ale tady po chatě to stačí. Ale běda ti, jak se ho pokusíš sundat, nebo jen víc zatahat dostaneš takovou ránu, že tě přejde chuť neposlouchat!” To, že jsem kecal a ovládání má dosah kilometr jsem si nechal pro sebe. Věděl, jsem, že pokud se pokusí utéct a ona se jistě pokusí, bude se mi to hodit.
 
Nechal jsem si pro sebe i to, že obojek měl speciální řetěz, ale o tom až později. “Tak a teď zpátky k těm šrámům” vzal jsem viditelně do ruky ono ovládání, aby viděla, že ho míním použít. “Odkud je máš a hezky mi všecko popravdě vyklop!” ” Víte, udělala jsem si je sama” začala. “Hm, to už je lepší. Nauč se, že mi budeš říkat Pane, jinak víš, co tě čeká. Pokračuj.” Skočil jsem jí do řeči. ” Víte Pane, když já trávím volný čas tak, že si občas dám na zadek. Líbí se mi to, ale nikdy jsem si nedala tolik, co vy mě dneska, to už mě moc bolí.” “Nu, podívejme se, jak to jde. A to je jako všechno?” uhodil jsem na ni. Ale viděl jsem, jak se v její tváři mísil stud, strach, ale i vzrušení. Nedal jsem to moc najevo a pokračoval: “Tak co bude?!” a zamával jsem výhružně ovládáním. “No taky jsem zkoušela si připínat kolíčky na prádlo.” Pípla tiše. “Nahlas, není ti rozumět” zahřměl jsem, i když jsem ji dobře rozuměl. “Zkoušela jsem si připínat kolíčky Pane” zaznělo už hlasitěj. “A dál?!” “No doma mě to nebavilo a tady to bylo opuštěné, tak jsem to chodila zkoušet sem do lesa” “Všechno?!” zeptal jsem se.
 
Ale odpověď už jsem nedostal. ” A co to dildo, provázky a pouta, tím sbíráš ty houby???!” uhodil jsem na ni. Evidentně sebou trhla a hned pochopila, že jsem se napít nebyl. “Tak co, to budu z tebe všechno páčit?!” “To jsem taky používala” řekla zas tiše. “Jsi perverzní děvka, co potřebuje svázat, spráskat a pořádně vyhonit kundu!!!” zařval jsem. “Zopakuj to nahlas, chci to slyšet!” “Jsem perverzní děvka” začala tiše. “Tak to ne holčičko, nebudu ti všechno opakovat.” Rozzlobil jsem se a stiskl ovládání. Marika se trochu zatřepala jako ryba v síti. “Tak co bude?” ” Jsem perverzní děvka, co potřebuje svázat, spráskat a pořádně vyhonit kundu!!!” vyštěkla ze sebe. “Naposled ti opakuju. Když budeš hodná, budu i já. Ty problémy si děláš sama.” “Ano Pane” odpověděla. “Tak a teď zas trochu zábavy” řekl jsem tajemně.
 
Podal ze skříňky pásku, zvedl ze země její kalhotky. “Otevři pusu!” přikázal jsem. A začal jí kalhotky, nebo spíš co z nich zbylo, cpát do pusy. Pak jsem vzal pásku a hezky kolem hlavy a přes pusu ji obtočil, aby páska držela plnou pusu. “Hm, tenhle roubík mám rád.” Pomyslel jsem si. Odložil jsem pásku a podal lubrikant a dvě dilda. Má skříňka byla slušně vybavena. Měla krásnou vyholenou, hlaďounkou kundičku. Hezky jsem ji projel rukou, podráždil poštěvák a pak i prsty dovnitř. Marika byla slušně vlhká. Začal jsem prsty v kundě pulzovat nejdřív pomalu dvěma. Marika si to evidentně užívala. I se zacpanou pusou bylo slyšet, jak vzdychá. Přidal jsem třetí prst a přidal na rychlosti. Marika taky. Nakonec i čtvrtý, zůstal mi venku jen palec.
 
Ale to už jsem cítil, že bych ho tam nedostal. Marika byla křehká, a i když byla přivázaná, má pulzující ruka s ní pěkně mávala. A ona se sebou taky. A já dělal prsty divy. Vydržel jsem až do konce, kdy se Marika vzepjala a napružila, jako by dostala šok z obojku. Pak se sesunula a pověsila na ruce. Jenže to nebyl konec. Ruka mě už sice pěkně bolela, ale já začal znovu. Hezky pomalu. A tentokrát jsem si pomohl druhou rukou a začal dráždit klitoris a střídavě, přecházel k jejím kozám, když jsem zmačknul celou, nebo jen bradavku. To stupňovalo její vzrušení. Ruka bolela čím dál víc, ale já stupňoval a stupňoval a stupňoval.
 
Byla pěkně rozžhavená. Jenom roubík jí bránil, aby řvala slastí. Pomalu se blížil vrchol, až najednou zase klesla vyčerpaná. Utřel jsem si bolavou ruku. “Takže holčičko, teď tě odvážu, ale jestli se o něco pokusíš tak si mě nepřej”. Zakroutila unaveně hlavou. Pomalu jsem ji odvázal pouta od kotvy na zemi a pak na rukou. Jakmile jsem povolil i druhou ruku, sesunula se mi do náručí. Přehodil jsem ji přes rameno a položil na postel. Pouta jsem jí nechal, ale už jsem ji nepřivázal. Což jsem později uznal jako chybu. Podal jsem vodu a opláchnul ji obličej. Byla fakt dost unavená. Dostala pěkně zabrat. Byla nádherná a já to nevydržel.
 
V mžiku jsem byl nahý a skočil na ni, moc se nevzpírala. Nejdřív jsem ji projel kundu, pak jsem si ji otočil na břicho a podložil ji břicho polštáři. Hezky jsem si roztáhl její půlky a pěkně jsem ho do ní vrazil zezadu. I přes roubík bylo slyšet, jak vyjekla, začal jsem přirážet. Nejdřív pomalu a pak rychleji. Anal ji nedělal potíže, držela se peřiny a slastně přes roubík vzdychala. Sundal jsem šprcku a Marice roubík. Strčil jsem jí ho do pusy se slovy: “Kuř, děvko a běda jak něco zkusíš! ” Kouřila nádherně byl jsem v sedmém nebi. Pěkně jsem jí vystříkal mandle, byl jsem v sedmém nebi. “Hezky si odpočiň, čeká tě ještě zbytek dovolené” řekl jsem a odcházel. Dveře do podkroví jsem zamčel. A šel si chvíli lehnout dolů ke krbu.
Chvíli jsem usnul, když mě vzbudilo, nějaké bouchnutí. Hned jsem byl ve střehu, vyhlédl jsem oknem. Viděl jsem nahou Mariku, musela vylézt okénkem a slézt dolů nebylo to vysoko.
 
Zapomenul jsem na verandě její šaty a boty. Ale s těma se nezdržovala, dala si jen boty a utíkala po lesní cestě, kterou viděla. Hrábnul jsem po ovládání, které jsem měl v kapse, ale pak jsem si to rozmyslel. Však řetěz na obojku ji zastaví, usmál jsem se škodolibě a pomalu jako by se nic nedělo, jsem vyšel před chatu. A pomalu, vycházkovým krokem jsem se vydala za Marikou. Ještě mezi stromy jsem ji viděl, jak uhání. Pak přišla mez 200 metrů od chaty. Obojek zapracoval a plnou silou. Marika se chytila za obojek a padla na zem. Obojek totiž přijímal druhý vysílač, který jsem zapnul v chatě. Když ztratil signál, což bylo za hranicí 200 metrů, tak se obojek zapnul. A nebylo to na chvíli ale nějakých 20 vteřin.
 
A to člověka slušně paralyzuje. Obojek se vypnul a Marika zůstala ležet nahá jen v botech a trochu mimo. Na lesní cestě. V klidu jsem došel k ní: “Ale copak, snad ses nevydala na vycházku? Já ti ale žádnou nedovolil!” řekl jsem trochu přísně a trochu jako by mateřský. Přehodil jsem si ji přes rameno jako pytel, a vyrazil zpátky k chatě. Byl už kolem 20 hodiny a pomalu se šeřilo. Postavil jsem Mariku zády ke stromu, který byl vedle chaty. Ruce jsem ji připoutal ke kmeni stromu pevnými kovovými pouty. “Jdu si zapálit v krbu oheň, hezky se vyspi. Kdyby tě náhodou napadlo křičet, tak směle do toho. Já mám pevný spánek a tady tě nikdo neuslyší. Dobrou noc” řekl jsem lakonicky a odcházel dovnitř…
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account