Výcvik v exteriéru

Každý rok, když sleze sníh a začne se oteplovat, nastane vhodný čas k výcviku subinky někde v přírodě. 

Sehrané D/s páry se určitě těší, ale co ti, co tuhle zkušenost ještě nepodstoupili? Kde jít, jak vhodné místo vyhledat, jak se zabezpečit, čemu se vyvarovat? To jsou otázky, které řeší především ta dominantní část páru. V následujících řádcích naleznete pár základních rad.

Vhodné místo

Od dobrého místa pro venkovní výcvik subinky očekáváme především dostatek soukromí a klidu. Určitě nestojíme o nějaké skryté oči, či nějaké vyrušování rádoby hrdinou osvobozujícího, domněle zneužívanou ženu.

Taková místa jsou vzdálená od turistických atrakcí a také dostatečně daleko od silnic, cest a pěšin. Takové místo je proto dobré si najít předem.

Osobně si vybírám místo ve svahu, třeba i pod vrcholem kopce. Poblíž chci mít nějakou strouhu či ideálně malý potůček. Nejbližší cesta podle mne nesmí blíže, než takových 300 metrů. 

Ke zvolenému místu se nechávám zavést většinou stezkou, kterou vyšlapaly kopýtka lesní zvěře. Vyberu místo, které je v mladém porostu, ideálně listnatém lese. 

Před definitivním výběrem místa dostatečně dlouho pozoruji okolí. Snažím se zjistit, jestli není v dohledu nějaký nevítaný pohyb. Mějte na paměti zásadu. Musíte vidět, ale nebýt viděni. A to i v případě, kdyby výkřik subinky byl silnější, než plánujete.

Ke stromkům budu subinku poutat provazy, takže ty vybrané by neměly být zrovna rekordmany v obvodu. V různých situacích je zábavné využít i přirozenou pružnost mladých kmínků.

Pro mne ideální místo tvoří čtveřice až šestice stejně vzrostlých stromků. Mezi nimi plochu dopředu vyčistím od velkých větví, či nějakého nepříjemného porostu, jako ostružiní a kopřivy.

Na druhou stranu blízkost kopřiv a ostružin může být někdy docela vítaná.

Když už mám připravenou plochu, zkusím vždy trochu poupravit tok potůčku. Břeh zpevním kameny a jeho řečiště v jednom místě trochu vyhloubím a opět vydláždím plochými kameny. Příjde to vhod v situaci, kdy akce bude u konce a bude nutné se trochu umýt.

Že to je příliš důkladná příprava?

Nenechte se mýlit. Pokud nechcete strávit čas se svou subinkou věčnými improvizacemi a vymýšlením variant svých scénářů, je dobré být dobře připraven. A mít své místo, jisté, bezpečné, od kterého víte, co můžete očekávat, je právě tou dobrou přípravou.

Pokud chcete rozšířit svou výbavu pro vašeho sub, klikněte sem 😉

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account