Víla latexová

Většina z nás zná vílu lesní, dešťovou, malou mořskou, či Amálku. Málokdo ale ví o těch ostatních. Jako například o víle latexové. Má také nadpřirozené schopnosti. Dokáže být neviditelná, či se zjevovat, pomáhat i trestat. Nejen několik mládenců, ale i děvčat pobláznila. Zjevuje se v latexových šatičkách a tančí kolem osamocených poutníků. Pro svou kratochvíli používá svůj záludný polibek. Koho totiž políbí, ten touze po latexu propadne. Snadno tak mládence z cesty svede a baví se, když ji toužebně následují. Schválně před nimi utíká a hraje si s nimi. Pozor, může Vás políbit i ve své neviditelné podobě. Ale v jádru je to hodná víla. Ještě nikoho, ani ve svém největším rozmaru, do bažin nezavedla, ze skály neshodila, ani k smrti neutancovala.

Snaží se přitažlivost k latexu šířit, co může, ale je na to sama. Navíc se bojí velké spousty lidí, takže ve městě ji nepotkáte. Možná někde na okraji, či ve vesnicích a na samotách. Proto na světě stále běhá většina lidí v džínách. Sem tam mezi nimi však můžeme spatřit latexového človíčka. Ten už polibek od víly dostal. Ale takových je málo. A to přesto, že je velmi pracovitá. Kolikrát obtančí půlku země, políbí spousty lidiček a večer sama vyčerpáním padne do latexové postýlky. Ani sílu na svádění nemá. Přesto v té ohromné záplavě lidí pomůže jen malé hrstce k latexovému štěstí.

Z vyprávění jsem se doslechl, že i do úzkých se jednou dostala. Skupina odmítačů latexu se jí chtěla zbavit. Aby se již víc lidí do latexového objetí nezamilovalo. Připravili na ni past. Sami se do latexových oblečků oblékli a malou párty uspořádali. Víla se o ní doslechla a lehce zlákat nechala. Za chvíli už tancovala s ostatními. Ani nikoho líbat nemusela, vždyť přeci všichni už latex na sobě měli! Jen Janičce z té radosti polibek dala. Kdosi pak nechal zastavit hudbu, že dárek pro vílu mají. Nebránila se, ani když jí oči zavazovali. I své šatičky si bláhově svléknout nechala. Čekala nějaké veliké překvapení. Ale ejhe! Co je to? Co jí to tíží?  Bavlněné pyžamo na ní navlékli. Než se nadála, bylo pozdě. Celé tělo do něj uzavřeli. Oklamat se nechala, na léčku jim sedla a v bavlněném overalu svou kouzelnou moc ztratila. Snažila se z něj vysoukat. To už ale přiskočili další a na nebohou vílu navlékli plátěný bondážní vak, do úst vložili roubík a nakonec přes hlavu přehodili plátěnou kuklu. Teď už víla nikoho nepolíbí! Je ztracená, chycená a bezmocná.

Ještě že při bujarém veselí stihla dát polibek Janičce. Jak ta pádila! Přes kopce, přes lesy, aby o té nešťastné novině zpravila latexové fetišisty. Jak se to dozvěděli, hned začali kout plány. Přeci nemůže víla zahálet! Vedle vesnice, kde byla oběť ukrytá, uspořádali opravdovou fetish párty. Vesničané to nelibě nesli a vyrazili je z místa vyhnat. To byl ten správný čas. Malá skupinka se nechala Janičkou k víle odvést. Honem ji z plátna a bavlny vysvobodili a do nového latexu oblékli. Mezitím vesničané začali mít převahu a latexové nadšence už už málem hnali. V tom zasáhla víla. Použila své čáry a na oplátku byli všichni útočníci v tu ránu uvězněni v latexových vacích. A už se váleli po zemi. Ještě latexové roubíky, aby nemohli nadávat. Pak již jen víla lehce tančila mezi nimi. Všem bylo jasné, co se bude dít. A mohli tomu jen bezmocně přihlížet. Ano, víla začala postupně jednomu po druhém rozdávat polibky. To byla změna! Jak se největší odmítači latexu ve vaku vzpouzeli, polibku vyhýbali, přes roubík nadávkami házet snažili. Rázem z nich byli hodní beránci a ovečky, doteky latexu si užívali, někteří z nich dokonce orgasmu dosáhli. Pro ještě nepolíbené to byl děsivý pohled na to, co je za okamžik čeká. Ale nikdo se polibku ubránit nedokázal. Víla napravené provinilce z vaků pustila a nové latexové oblečky jim přičarovala. Všichni se pak spolu radovali, pili, tancovali a lesklého fetiše užívali. Od té doby, na počest osvobození víly, se pravidelně fetish srazy pořádají.

Ptáte se co Janička? No ta se přeci do švarného mládence v černé kombinéze zamilovala. A co by to bylo za pohádku bez veselky na konci! Vystrojili jim svatbu velikou. Osmispřežení lidských koní je na kočáru přivezlo a jako dárek vakuovou postel dostali.

Latexová víla létá dodnes po světě a latexovou radost rozdává. I já jsem hubičku od ní dostal. A kdo ještě ne, nemějte obavy. Však ona si vás najde.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2020 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account