Víkend subinky část 1.

Povídka je zcela smyšlená, není pravdivá a všechny události a osoby jsou smyšlené.

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

Je čtvrtek odpoledne a já odcházím z práce. Těším se domů, protože mě čeká nová hračka. Ale hezky od začátku.
Jsem slušnej 26 letej muž, kterej už dávno měl ujasněný, co chce. BDSM mě lákalo už dlouho. Moc se mi líbil pocit někoho ovládat, o někoho svým způsobem pečovat a užívat si. Našel jsem si slušnou práci, byt, sportoval jsem, měl jsem rád hudbu. A chodil na rande, užíval si s holkami. Ne, že by se mi to nelíbilo, ale holky byly hezký a já pořád cítil, že to není ono. Pak jsem potkal Janu, byla hezká. Byli jsme s kamarády na párty a mě se líbila, hned když jsem ji zahlédl a já jí. Tak jsem ji pozval na panáka, povídali jsme si, tancovali. Prostě super. Pak už se bar začal vyprazdňovat a my vypadli taky. “Projdeme se, aspoň si v klidu popovídáme a já tě doprovodím ” “Já bych, ale chtěla jít k tobě.”
 
No co budu vykládat vyrazili jsme po cestě jsme si povídali o všem možným, o hudbě, filmech, filozofii, životu. Byla vlahá letní noc a ta procházka městem byla fajn. No, a protože jsme oba měli něco upito přišlo i na sex. Vypadlo to z ní ani nevím jak: “Víš, toužím po tom, aby mě někdo ovládal, a byl na mě tvrdej” To mi vyrazilo dech, ale nenechal jsem se vykolejit: “To bys jako chtěla zbičovat?” zeptal jsem se ironicky. “No bičování úplně ne, ale mám ráda bolest a ponížení. Třeba bys mě mohl pořádně svázat, abych nemohl utéct a pak mi pořádně dát na zadek a vůbec mě mučit” To mě dostalo do kolen, ale pořád jsem nedal nic znát. “Aha, asi tě už chápu: Chtěla bys, abych byl při šukání trochu tvrdší?” řekl jsem trochu tázavě. “Ne ne, víš, nejde mi jen o šukání, toužím bejt něčí otrokyní, sloužit mu, i když o sex nejde.” Už jsem to nevydržel: “Aha takže máš ráda BDSM ?”
 
Když jsem to vyslovil, tak ji zajiskřily oči, poznal jsem, že konečně věděla, že ji trochu zkouším a trochu si z ní utahuju. “Ano mám. Víš, nechci být úplně hračkou, ale moc toužím dělat, co si pán bude přát.” To byla voda na můj mlýn. Přicházeli jsme do parku, večer se nezavíral a byl dost rozlehlý. Najednou jsem viděl příležitost a tak jsem zahnul na menší stezku. Jana to tu zřejmě neznala tak se mě držela. Bylo jasné noční nebe, měsíc jasně svítil – byl úplněk. Zastavil jsem se, otočil na Janu a nasadil přísný tón: ” Tak ty chceš být mojí subkou ? A copak pro to uděláš?” byla trochu překvapena, ale nenechala se vyvést z míry. “Cokoli pane, budu jen Vaše, udělám cokoli, jen mě přijměte do služby” “Tak se hezky svlékni, dál půjdeš nahá!” “Ne pane, prosím to ne, co když mě někdo uvidí, já se stydím” “No podívejme se na holčičku, nejdřív slibuje a najednou chce couvnout? Pán přeci rozhodne, co bude, tak dělej!”
 
Zarazila se. Bylo vidět, že má dilema, na jedné strany by ráda, ale na druhou v ní převažoval běžný styl života. “Tak co bude?!” popohnal jsem ji. Začala se nesměle svlékat, byla moc krásná. Štíhlá, bylo na ní vidět, že sportuje, jak mi už dřív řekla. Její prsa byly krásné, tak dvojky. Když ale sundala kalhotky, byl jsem překvapenej. Byla zarostená neupravená. Přitom o sebe tak dbala, její dlouhé vlasy voněly šamponem a její líčení bylo příjemné. Nikdy jsem neměl rád zmalované holky, ale tahle to uměla a nijak to nepřehnala. “No podívejme se, tak slečna se nám tak úplně neholí” Stála přede mnou nahá, krásná a styděla se jako Eva v ráji. Zaklekl jsem na levé koleno. “Pojď, jsem, nejdřív spolu vyúčtujeme. Takže tvé odmlouvání bude za pět a dvacet !” pokynul jsem ji a ona přikročila ke mně, přehnul jsem ji přes připravené koleno, rukama se zapřela o zem, ale přesto velkou vahou spočívala na mém koleni. ” Hezky si to budeš počítat, a jestli se budeš vzpouzet, začneme od začátku!” Natáhnul jsem ruku, ale plácl jsem ji spíš tak otcovsky mírně.
 
“Jedna. Pane to moc nebolelo.” Řekla trochu provokativním tónem. “Tak ty ráda pevnou ruku, no máš to mít” napřáhl jsem se a narovnal dlaň. To už plesklo pěkně. “Dva” a znovu a znovu. Zapomněli jsme, že je půlnoc a že jsme v parku. Viděl jsem, že jsem na ni pořád mírný a čím víc přitvrzuji, tím víc se jí to líbí a dokonce ji to vzrušuje. “dvacet” Na posledních pěti, jsem si dal záležet. Její nádherný zadeček byl docela červený a já ruku slušně cítil. “Dvacet pět” Pomohl jsem ji vstát a sám se postavil proti ní. “Ne ještě není konec” řekl jsem si. V záři měsíčních paprsků bylo vidět, že i přes její skučení a stenání, se jí to líbilo. “Dej ruce za hlavu a drž je tam!” Poslechla. Stála hezky rovně s nohama mírně od sebe a rukama za hlavou. Dívala se na mě a já v její tváři neviděl odpor, ale naopak, ten chtíč a žádostivost z ní zcela sálala. “Líbilo se ti to?” zeptal jsem se už přátelštějším tónem. “Jasně, že líbilo.” Zněla odpověď. Vžil jsem se zcela do své nové role a ta odpověď mne rozlítila: “Cože??? Takhle se mnou holčičko mluvit nebudeš! Nauč se mluvit spisovně, celou větou a budeš mi vykat, aby sis stále uvědomovala, koho máš před sebou!”
 
“Promiňte, Pane, byla jsem dlouho zanedbávaná a odvykla jsem si pravidlům. Ano Pane, líbilo se mi to. Děkuji za Vaši péči.” Napravila svoji chybu. To mě rozhycovalo ještě víc, už jsem byl pěkně nadržený, ale pořád jsem se ovládal a nechtěl jsem jí to usnadňovat, když to tak chtěla. Postavil jsem se za ni. Levou rukou ji přitiskl zády k sobě. Pravou jsem něžně cestoval po jejím bříšku, až nahoru ke kozám, měla je výstavní a bradavky chladem a vzrušením na těch kopečcích pěkně trčely. Pomalu jsem se k nim rukou přesunul. Chtěl jsem ji překvapit. Slyšel jsem, jak vzrušeně dýchá a jak se jí to líbí. Začal jsem jemně prsty bradavky střídavě dráždit. Dělo se co jsem čekal, byla slušně vzrušená. Najednou jsem bradavku pořádně stisknul. Tlumeně vyjekla, bylo poznat, že jsem ji vytrhl do reality, ale vzrušená byla pořád. Několikrát jsem ji takhle trápil, úplně se uvolnila a byla o mne opřená.
 
Pak jsem zajel do její kundičky, byla pěkně vlhká. Začal jsem ji prsty pěkně dráždit. Když už jsem viděl, jak se blíží k vrcholu. S klidnou tváří jsem přestal a povídám: ” No to by, holčičko stačilo, uvědom si, kde jsme a kolik je hodin. Obleč si tričko, sukýnku, ponožky a boty!” ” A co spodní prádlo Pane?” zeptala se trochu vystrašeně a trochu apaticky ještě z toho co zažívala před chvílí. “Řekl jsem snad, že si máš dát spodní prádlo ?!!” zvedl jsem hlas. Pochopila. V mžiku byla oblečena, její krátká sukýnka podněcovala fantazii, zvlášť když jsem věděl, co pod ní chybí. Pod průhlednou halenkou se tyčily její bradavky. Vzal jsem spodní prádlo a strčil do její kabelky. Otočil jsem se na ni a povídám už mírněji: “Jak ti je?” “Moc dobře můj Pane, jen jste to mohl dokončit.” “Jen se neboj, já neřekl, že je konec. Pojď sem.” Vzal jsem ji kolem pasu a přitáhl jemně blíž. Byla zpocená a rozechvělá. Políbil jsem ji na rty, odtáhl vlasy z čela a něžně pohladil. “Copak dělá zadek?” ” Děkuji, Pane za optání, je mu fajn.” Sjel jsem rukou dolů a něžně ji zadek pohladil. Pojď, půjdeme ke mně, nepůjdeš přeci přes celé město takhle. Chytil jsem ji jemně za ruku a vyrazili jsme.
 
Po cestě jsme moc nemluvili a přemítali oba o tom, co jsme před několika minutami zažili. Držela se o krok zpátky a mně se líbilo, že ji mírně táhnu. Budu jí muset pořídit obojek a vodítko. Občas jsme potkávali jiné páry, ale i jiné lidi, když jsem se na ni otočil, viděl jsem, jak šíleně se stydí. Byla v rozpacích a nejraděj by se propadla do země. I v záři městského osvětlení bylo poznat, že ji pod blůzou něco chybí. Ženy co jsme potkávali si toho nevšimli, ale na mužích byl vidět údiv. Líbil se mi její stud. A já kráčel se vztyčenou hlavou, jako bych se vedl nějakého vzácného pejska, kterého mi mají všichni závidět.
 
Konec první části

 

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account