Víkend subinky poslední část

Povídka je zcela smyšlená, není pravdivá a všechny události a osoby jsou smyšlené.

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

Pomalu otevírám oči. Dnešní spánek, stále jsem se vracel k nové hračce, co čekala ve sklepě. Kouknu na hodinky. Půl osmé. Výborný čas. V osm je naplánované poslední představení. Vstávám, jdu si obstarat ranní hygienu. Vracím se k telce je za deset osm. Zapínám kamerový okruh. Jana vyčerpaně odpočívá. Určitě si užila svoje, ale něco se mi nezdá, zkoumám obrazovku zblízka. Ve tváři Jany jde vyčíst i pocit spokojenosti, zadostiučinění. Její masochistická dušička musela jásat.
Osm. Jana se překvapeně vymrštila z polospánku. Jako by na ni někdo vylil kýbl studené vody. Uklidnila se a oddává se druhé hračce. Pěkně sebou mrská, ale provazy sou pevné. Beru ovládání a přibližuji si obraz a zesiluji zvuk. Jana slastně vydechuje, myslím, že ji víc mučí, že nemůže použít ruce a pomoct si. Dvacet minut uplynulo jako nic. Jana se slastně položila na stůl a vydechuje. Už to nevydržím. Rychle vypínám telku, oblékám se a spěchám do sklepa.
 
Odmykám dveře a otvírám. “Dobré ráno, vyspala ses dorůžova ?” zdravím ironicky. ” Dobré ráno pane. Prosím už to vypněte já budu hodná.” Zblízka vidím, že Jana je nevyspaná. Pomalu ji odvazuju a ona si promne zápěstí a kotníky. Posadím si ji rázně na stůl a postavím se těsně před ni. “Tak co jak ses měla ?” “Bylo to šílené a nějakým způsobem i příjemné pane. Ale ta probuzení se mi nelíbila.” “To jsem moc rád. Ne za to že se ti to nelíbilo, ale že jsi mi na to řekla svůj názor, když jsem se zeptal. Chci, abys měla svůj rozum, ale řídila se pravidly” “Děkuji, Pane” “Pořád z toho můžeš vycouvat?” ” Proč pane? Jsem ráda, že Vás mám a že se o mě tak staráte.” “Nezapomeň, že tě tento víkend mám podle domluvy pro sebe a že jsem ti slíbil, že tě příliš šetřit nebudu” “To nevadí, pane, Vám se ráda oddám” Její krásné nahé tělo a její slova mě vzrušovala. Pojď nahoru do bytu. Přišly jsme do pokoje. “Tak si tě připravíme” řekl jsem tajemně. “Pojď do koupelny a hezky na čtyři.” Udělala, jak jsem chtěl a čekala co bude. Odešel jsem do pokoje a za chvíli něco nesl. Nevěděla co to je.
 
“To je na klystýr, abys věděla” zasmál jsem se. Lubrikantem a ukazováčkem jsem ji důkladně promazal zadek. “Neboj se není to nijak nebezpečné” uklidnil jsem ji. Pomalu ji naplnil. “A teď na mísu. U toho být fakt nemusím. Až budeš tak se osprchuj a přijď za mnou do pokoje.” Odešel jsem do pokoje a nervózně čekal.
 
Jana přišla tak za deset minut. Nádherná, nahá, ještě s vlhkýma vlasy. Přitáhl jsem si ji k sobě. “Dej ruce za záda a drž je tam” přikázal jsem klidně. Začal jsem ji hladit a dráždit jí bradavky. “Kouřit!” přikázal jsem najednou. Jana, ale už věděla co dělat. “Můžeš použít ruce” řekl jsem ji, když jsem viděl, že se je stále snaží držet za zády. Byla nádherná, jenom na obličeji bylo patrné, že měla divočejší noc. Byla moc šikovná a já kouření zbožňoval. Každou vteřinou vzrůstalo moje vzrušení a Jana nezahálela. Její šikovná pusinka a jazýček mi rejdili mezi nohama jako by nebyli k zastavení. Byl jsem sedmém nebi. “A teď stačí, vyzkoušíme tvůj zadeček, postav se hezky na čtyři!” Vzal jsem lubrikant a dobře jí dírku namazal. Pak jsem ji pomalu a opatrně začal roztahovat prstem. Přidal jsem další. A teď už moje nářadíčko. Hezky jsem nasadil a pomalounku jsem začal tlačit a pulzovat.
 
Byla pružná a já začal nabírat na tempu. Janě se to evidentně líbilo. Rukou jsem jí začal dráždit poštěváček, byla jak smyslů zbavená. Takhle jsem vyměnil několik poloh, až mě nakonec nádherně udělala a všechno poslušně spolykala. Leželi jsme oba v pokoji na koberci a spokojeně oddechovali. “Děkuji Pane bylo to moc krásné” vyštěkla najednou Jana. Byl jsem šťastný. “Jsi unavená?” “Ano Pane” “A chtěla bys jít ještě spát?” “To je přece na Vás Pane.” Touhle odpovědí mne velmi potěšila, na druhou stranu nechtěl jsem, aby to bylo takhle. Musel jsem zakročit. “Tak takhle ne!” změnil jsem na přísný tón. Posadil jsem se na koberci a Janu si přitáhl rychle k sobě, otočil ji na břicho a položil na mé nohy tak, že její zadek krásně trčel. Začal jsem ji bez varování plácat rukou. A pořádně. A mezi tím ji zvednutým hlasem říkal: ” Budeš odpovídat na, co jsem se ptal! Nejsi kus hadru, ani robot. Nebudu o tobě rozhodovat, dám jen tvému životu řád a smysl, ale nechci jen tvé tělo, chci tebe! Takže znovu: Chtěla bys jít spát?” “Ano Pane, chtěla” křičela Jana pomalu plačky. Začala mne bolet ruka, tak jsem přestal.
 
Sednul jsem si do křesla. “Pojď sem a sedni si mě na koleno!” Jana poslušně poslechla. Levou rukou jsem ji obejmul kolem pasu a druhou jemně hladil červený zadeček. Pak jsem ji přitlačil k sobě a ona pochopila. Schoulila se ke mně, jako malé koťátko. Začal jsem konejšivým tónem: “Víš, já nechci z tebe tělo bez mozku. Budeš mít nějaký režim a nějaká pravidla, ale nebudeš kusem hadru. Chci, abys byla hrdá na to, že jsi subinka. Nechci, aby ses cítila méněcenná. Za takovýto názor a přístup ode mě opravdu hodně dostaneš. Naopak jsi mým vzácným pokladem. Taky budeme na tobě pracovat, dohlídnu, aby ses učila a dodělala školu. Ale i celkově, aby ses zdokonalovala.” Začal jsem ji hladit po hlavě a po vlasech a ona při těch slovech, se ještě víc a vděčněji ke mně tulila. “Chci, abys sis dobře pamatovala a opakovala tohle: Se mnou budeš vždycky v bezpečí!” Konečně jsem jí vyjádřil, jak vážně to myslím. “Taky chci, abys věděla, že mám vždycky na mysli to, že mám za tebe zodpovědnost. To povyražení a to příjemné sou až další věci.” Viděl jsem, že mi pomalu usíná. “Chyť se mě pevně kolem krku!” Vzal jsem ji do náručí a nesl do ložnice. Tam jsem ji položil opatrně do postele a přikryl. ” Teď máš jediný úkol. Pořádně se prospi. Budu vedle kdyby něco” “Moc Vám děkuju, Pane, jsem ráda, že vás mám.” Řekla mi na odchodu. “Já sem rád, že jsem tě našel a teď už odpočívej!” zavřel jsem dveře. Ještě jsem zahlédl, jak se Jana s uspokojením zachumlala do peřin.
 
Uvařil jsem si oběd a udělal ještě nějaké věci do práce. Pak jsem se taky chvíli natáhnul, byl jsem nedospaný. Když jsem se vzbudil byly 3 odpoledne. Opatrně jsem nahlédl do pokoje. Jana ještě slastně spala. Byl to nádherný pohled, v duchu jsem si pochvaloval: “Tak tohle je můj poklad” Šel jsem si udělat svačinu a pustil potichu telku. Za 15 minut přišla Jana. “Dobré odpoledne Pane.” “Ahoj, ty už jsi vzhůru? Nemáš hlad, od rána jsi nejedla” “Jenom trošku pane, jsem zvyklá moc nejíst.” “Tak tohle, ale ne. Nebudeš mi hladovět!” změnil jsem tón. “Tak teď si vyzkoušíme, jaká z tebe bude čubička. Podej z šuplíku obojek a vodítko. A v kuchyni najdeš misku pro pejsky, tak ji taky přines. A mě velký pohár vody.” Jana všechno poslušně přinesla. Obojek jsem ji dal na krk a zaháknul vodítko, které jsem měl připravené. Misku jsem dal na zem a nalil do ní vodu, co přinesla. “Tak čubinko, teď budeš hezky na čtyřech, budeš mým pejsánkem. Hezky pij!” Jana šla na čtyři a zanořila pusu do misky, nezbylo ani pár kapek. Prošel jsem se s ní po bytě, poslušně poslouchala jako cvičený pejsek. Pak jsem ji dal do misky oběd a ona ho hezky spořádala. Zdá se, že dogplay jí taky potíže nečinilo. “Tak postav se. Půjdem do kina a večer pak se vrhneš na učení.”
 
“Ne pane, učení ne, vždyť je sobota, já si chci užívat.” zaúpěla prosebně. “Tak to ne holčičko. Nikdy si už nediktuj, co chceš a co ne! A nauč se používat podmiňovací tón! Užívala sis včera!” odvětil jsem tvrdě. “Mazej se obléct. Chci, aby sis dala sukni, jinak to nechám na tobě!” Za chvíli přišla hezky oblečená a mě připomínala školačku což mě začalo opět vzrušovat. “Kouřit” ozvalo se a Jana už rutinně, ale s potěšením zaklekla. Miloval jsem tu její pusinku, byla moc šikovná. Za pár minut mě nádherně udělala. “Všiml jsem si, že druhou rukou zajela do kalhotek a bezostyšně si honila kundu” Mrknul jsem na hodinky. Bylo půl páté a kino začínalo za hodinu a půl. Toho času jsem se rozhodl využít, beztak jsme tam za chvíli, cesta netrvá dlouho. ” Sedni si křesla a posuň se dopředu” Udělala, co jsem chtěl. Sukně byla volná, jednoduchým pohybem jsem ji shrnul nahoru a tvrdě z ní stáhl kalhotky. “Vyšpul tu kundu!” zařval jsem jako v transu. Začal jsem jí tu nadrženou kundu trestat důtkami. První rána, druhá rána. Jana poslušně držela, ale bylo vidět, že důtky dělali svoje. Jana sebou začala čím dál víc mrskat. Byla u vytržení. Začínala mě bolet ruka. Odložil jsem důtky a klekl k ní a začal ji kundu dráždit jazykem.
 
Byla v jiném světě. Začala slastně oddychovat. Byla čím dál vzrušenější, přidal jsem prsty a začal jimi pulzovat v její kundě. Víc a víc. Rychleji a rychleji. Začala mě jemně odtlačovat rukama. Chvíli jsem uhnul a bouchl ji po rukou. Sykl jsem: “Budu si dělat s tebou co budu chtít a jak uznám za vhodné. Dej ty ruce pryč a běda jak to ještě jednou zkusíš udělat!” Poslechla a já pokračoval. Pulzovala a mrskala sebou, ale jé nepřestával. Její klitoris byl drážděnější a drážděnější. A v její kundě už pulzovaly tři moje prsty. Jana vzdychala jako smyslů zbavená. Pak konečně vybuchla. Byl to divoký vrchol. Myslela, že bude konec. Já, ale jen trochu zpomalil a pokračoval. “Ne, pane, už ne” prosila. Ale já toho nedbal. Zase jí to chytilo a byla vzrušená. Mé prsty už klouzali samy a jazyk začal bolet. Ale já neustával. Rychleji a rychleji. Tvrději a tvrději. Pulzovala se mnou do rytmu. Už nic nevnímala, měla zavřené oči a jenom se tomu oddávala. Vybuchla podruhé. A já konečně přestal. Byla vyčerpaná víc než já. Nechal jsem ji vydechnout a šel se opláchnout do koupelny. Když jsem se vrátil, už byla zase svěží.
 
Sáhl jsem do šuplíku a vyndal vajíčko na dálkové ovládání. Evidentně nevěděla, o co jde. Namazal jsem ho lubrikantem a strčil pomalu do kundičky. “Dej si kalhotky, jdeme do kina.” “S tímhle pane?” “Ano, s tímhle” odvětil jsem a zasmál se škodolibě. Evidentně netušila, že to ještě něco dělá. A já ji při tom nechal. Mrknul jsem na hodinky: “Tak šup, je nejvyšší čas jít” Vyrazili jsme. Před domem, jsme se chytili za ruce jako obyčejný pár. Jana se po cestě ptala, co to bude za film, jestli se mi líbí atd. Vykládali jsme si úplně normálně. Venku mi Pane, neřekl, ale cítil jsem, že by ráda. Přišli jsme do kina a já koupil objednané lístky. Sedli jsme si a film za chvíli začal.
Film chvíli běžel, když jsem sáhnul do kapsy. Dálkové ovládání bylo malé, jako přívěšek na klíče. Jana se plně věnovala filmu, jenom občas se na mě spokojeně otočila a usmála. Nahmatal jsem ovládací tlačítko a stisknul. Nic, se nestalo. Stisknul jsem znovu a přidal na otáčkách. Tentokrát už se na mě Jana překvapeně a tázavě podívala. S ledově klidnou tváří klidnou tvářil jsem ji ukazováčkem na ústech naznačil, že má být potichu a sledovat film.
 
Jana se evidentně přestávala na film soustředit. Naklonil jsem se k ní ve chvilce klidu a pošeptal: “Odběhnu si na wc, tak tady nezlob.” Jana kývla. Naštěstí jsme měli sedadla na kraji, tak jsem se nemusel prodírat mezi lidmi. Ještě mezi dveřmi jsem několikrát stisknul tlačítko. Věděl jsem, že ovládání pár metrů dosah má. Jana začala být nervóznější a vzrušenější. Rychle jsem si odbyl svoje a vracel jsem se. Sedl jsem si vedle Jany a viděl, že na film kašle a oddává se tomu vrčícímu a vibrujícímu, někde v jejích útrobách. Zároveň, ale bylo vidět, že její vzrušení se mísí se strachem a studem. A to bylo to, čeho jsem chtěl dosáhnout. Po několika minutách tlumeně a nenápadně vybuchla. Viděl jsem, jak se snaží ovládat, aby lidé kolem ní nevěděli co se děje. Sáhl jsem po druhém tlačítku a pomocníka vypnul. Pomalu se uklidnila. Vzal jsem ji rukou jemně za bradu a otočil k sobě. “Pojď sem, ty má styďulko” a políbil jsem ji. Pokračovali jsme ve sledování filmu. Po kině jsme šli domů.
 
Bylo osm večer. “Tak šup, vrhni se na učení a já udělám večeři” řekl jsem Janě, když jsme dorazili a převlekli se. “Pane a co tamto ?” zeptala se ukázala dolů. “To si můžeš vyndat. Je to vodotěsné tak to dobře umyj a přines.” Usmál jsem se. Za chvíli přišla za mnou do kuchyně, se svěšenou hlavou. “Copak se stalo?” “Pane, moc se omlouvám. Je mi to líto.” ” Neprodlužuj to, co se stalo?” zeptal jsem se přísně. “Já si zapomněla, ještě na starém privátu učení” Trochu mi spadl kámen ze srdce, bál jsem se něčeho hroznějšího, ale nedal to na sobě znát. “Cožeeeee ????” vykřikl jsem. Posadil jsem se na židli a neváhal jsem. Přitáhl jsem s Janu jako zlobivou holčičku. Přehnul ji přes koleno, vyhrnul sukni a stáhl razantně kalhotky. “Počítej. Do kolika to si ještě rozmyslím.” Plác, přišla první rána. “Jedna” Plesk, druhá rána. “Dva” ozývalo se úpěnlivě. “Dvacet pět” Sáhnul jsem po vařečce. Plesk, ozvala se dutá rána. Jana nadskočila. “Nic jsem neslyšel?” zaburácel jsem a dopadla další rána. “dvacet sedm” Slyšel jsem už plačky. “Holčičko to na mě nezkoušej. Moc dobře víš, že jsem ti říkal, že si máš na víkend donést učení!” Plesk, další rána. “Dvacet osm” “Čtyřicet” Janin zadek byl pěkně červený a místy i lehce namodralý. “Okamžitě se svlékni a půjdeš si kleknout támhle do rohu, abys mohl přemýšlet o tom, co jsi udělala. A ruce budeš držet hezky za hlavou. Ať tě ani nenapadne sahat si na zadek!” křiknul jsem.
 
Jana sklesle udělala, jak dostala nakázáno, a já se šel uklidnit k vaření. Jana poslušně klečela v rohu a ještě trochu vzlykala. Potahovala, jako malé dítko. V duchu mi jí bylo líto, ale věděl jsem, že když ustoupím, udělá to zas. Dovařil jsem večeři a sednul na židli. “Subinko, kouřit” ozvala se Janě známá výzva. Trochu líně se ke mně přišourala a dala se do díla. Byl jsem vzrušenější a vzrušenější a můj chlapák stál tvrdě v pozoru. Najednou jsem vybuchl a Jana poslušně polykala. Dívala se na mě psíma očima, ze kterých šlo vyčíst: “Promiňte, už to neudělám.” Neuhnul jsem. “Mazej pro obojek a misku” rozkázal jsem chladně. Za minutku byla zpátky. Klečela a čekala, co bude. Dal jsem jí obojek a do misky nasypal večeři. “Jez!” řekl jsem chladně a sám zasedl ke stolu k večeři. Pojedl jsem a koukám, že Jana taky. Bylo už pozdě. “Pojď ” vybídl jsem ji a táhl ji na vodítku do pokoje. “Lehni si do postele na záda!” rozkázal jsem. Podal jsem provazy a hezky ji přivázal za ruce a za nohy do rohů postele. Přikryl jsem ji a neodolal, tak jsem ji pohladil a povídám konejšivě: “Pána musíš poslouchat, jinak se bude zlobit.” V tu ránu se jí očka rozsvítila. Přikryl jsem ji, zhasnul jsem v pokoji a odcházel. Lehnul jsem si v obýváku a na 3 ráno nastavil budík. Usnul jsem rychle a spokojeně.
 
Vypadlo to jako chvilinka, když mě vzbudil budík. “Tak, dáme si noční kolo.” Rozespale jsem si zanotoval a zamířil do pokoje. Jana spala. Kleknul jsem si obkročmo nahý, k její hlavě. Trochu jsem podráždil svůj nástroj, aby měl lepší velikost. Pak jsem Janě otevřel rukou pusu a začal pulzovat. Jana se vzbudila rozespalá a překvapená. Ale brzy věděla co se děje a hezky do rytmu kouřila. Přestal jsem. Podložil ji zadek polštáři a tvrdě do ní zajel. Mrskala sebou, ale lana byly pevné. Až jsem si užil, vrátil jsem se k puse a tam to nádherně zakončil. Pak jsem Janu odvázal a uklidil provazy. “A teď spi, ráno máš povinnosti” řekl jsem škodolibě. Šel jsem si lehnout taky.
Probouzel jsem se opět s velmi příjemným pocitem. Na stole voněla káva a krásná žena si hrála s mým chlapákem. “Tomu říkám ráno, tomu říkám probuzení” pomyslel jsem si a nechal Janu pracovat. Už to trvalo aspoň pět minut a bylo to moc příjemné, ale začal jsem být netrpělivý. “Dodělej to, mám hlad!” Jana neváhala. Začala střídat a kombinovat pusu, ruku, jazyk. Za chvíli jsem se krásně udělala a Jana.
 
Zasedl jsem ke kafi a snídani co nachystala. Jana klekla ke mně. “Ty jíst nebudeš?” “Já už jedla, Pane” Pokračoval jsem ve snídani. Díval jsem se na Janu a už jsem nebyl za ten včerejšek ani tak rozzlobený. Už jsem se vlastně vůbec nezlobil. Pojedl jsem. “Tak Janičko” bylo to asi poprvé, co jsem ji tak oslovil, ale věděla, že v dobrém. “Hezky tady uklidíš a pak mi půjdeš nachystat vanu. Pak si ještě promluvíme o škole.” “Ano Pane” zněla odpověď. Já se ještě chvíli rozvalil do peřin a sledoval Janu, jak uklízí. Za chvíli odcházela do koupelny. Na to jsem čekal. Jako lasička šel tiše za ní. Můj chlapák už byl v pozoru. Jakmile se naklonila nad vanu a začala pouštět vodu, nečekal jsem, pevně jsem ji chytil a tvrdě do ní vjel. Byla trochu překvapená, ale poddala se. “Opři se děvko o protější zeď” syknul jsem. Poslechla a já začal tvrdě přirážet. Do toho jsem ji rukou mačkal kozičky a bradavky. Pak jsem přešel k její kundě a začal dráždit poštěvák. Jana si to užívala.
 
Vlezl jsem do vany a relaxoval. Jana poslušně klečela vedle a já ji hladil jako pejska, když se pán nudí. “Takže. Teď se půjdeš hezky obléct a zajdeš si pro učení. Já se bez tebe chvíli obejdu. A teď mazej, abys byla brzy zpátky.” Viděl jsem Janin protáhlý obličej, ale poslechla. Položil jsem se zpátky do vany a relaxoval. Byla neděle a já si užíval krásného dne. Janě přes hodinu trvala cesta městem, a protože jsem později vstával, tak se to posunulo celé. Jana v jednu dorazila. Byl krásný letní den. Vytáhl jsem stolek, židličky a lehátko na zahradu, kterou jsme měli za domem. Byla taková útulná a přitom uzavřená mezi domy. Vrátil jsem se do bytu.
 
Jana dorazila. “Dej si plavky a vem si učení!” přikázal jsem. Sám už jsem byl v plavkách připravený. Zaklaply dveře bytu, já zamkl. A vzal Janu za ruku. Sestupovali jsme do sklepa, Jana se trochu nechápavě divila, jenže já nemířil do sklepa. Jenom jsme tam tudy prošli skrz na zahradu. Objevil se připravený stoleček s pitím a nějakými drobnostmi. Já tam měl připravené lehátko a Jana deku. “Mezi věcmi na stole najdeš krém tak mě hezky namažeš a pak sebe. Kam nedosáhneš, tam to na tobě dodělám. Pak se vrhneš na učení a já si tady lehnu. A tak se i stalo. Jana se na dece uvelebila k učení a já si lehl na břicho na lehátko. Bylo krásně teplo, sluníčko hřálo a sem tam foukl příjemný vánek. Pozoroval jsem Janu. Její krásné tělo, každý její pohyb, výraz v obličeji při učení. V myšlenkách jsem se vracel k tomu, jak jsme se seznámili a co všechno jsme zatím prožili. A plánoval jsem trochu budoucnost. Tohle byla ta pravá žena pro mě. Chci jí věnovat svoji, lásku a péči.
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account