Víkend subinky část 4.

Povídka je zcela smyšlená, není pravdivá a všechny události a osoby jsou smyšlené.

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

Pomalu se budím. Začínám se vracet do reality ze sladkého světa snů. Mám nezvyklý pocit, takový neznámý, ale přitom příjemný. Pomalu se vracím do reality a uvědomuji si, že je dnes pátek. Už vím co je ten pocit, je to můj nový budík. Chvilku si užívám si toho nádherného pocitu a konečně pomalu otvírám oči. Ležím na zádech, s mírně staženýma kalhotami a moje subinka Jana se jemně a opatrně laská s mým nářadíčkem, jako by to bylo to nejkrásnější, nejvzácnější a nekřehčí lízátko. Jemňounce ho olizuje a laská. Zpozorovala, že jsem vzhůru a přidala na intenzitě i technice. Už bez ohledu kouří pusou jako o život. Jsem vzrušený a můj kamarád je jako z ocele. “Teď to dokonči rukou!” syknu tiše do příjemného rána. Ano tohle je budíček, který budu mít pravidelně. Jsem nabitý jako přeplněný balónek. S nádhernou úlevou vybuchuju. Jana poslušně polyká všechno, co se na ni hrne. Teď si uvědomuju, že jsem si ani nevšiml, že si pro tenhle ranní budíček sepla vlasy, aby nezavazeli.
 
Ležím spokojeně na posteli a užívám si nádherného rána. Jana klečí o kus dál. “Přisuň se ke mně blíž” povídám. Jana si klekla poslušně vedle mě. Klečí napřímeně s rukama za zády. Pohladím ji po tváři a povídám: “Jsi šikovná, jsem spokojený s tím, že jsi velmi dobře pochopila a zpracovala tento úkol. Jsi si vědoma, že tahle povinnost tě čeká každý den?” “Ano Pane, jsem a děkuji. Budu se snažit Vás nezklamat. Pane, smím se začít chystat do školy? Dnes mám hodně přednášek” “Ano můžeš. Šupej, ať nepřijdeš pozdě.”
Jana se oblékla, připravila a odešla. Já se chystal do práce, začínal jsem později než Jana a měl jsem to kousek tak jsem nespěchal. Pomalu jsem vstal, na stole voněla káva a připravená snídaně. Šel jsem se osprchovat a těšil se na snídani. “Ten den moc hezky začal. A to Janu čeká intenzivní víkend. Myslím, že ji vyzkouším ještě dnes, dokud je na fakultě” pomyslel jsem si. Mezitím jsem dorazil do koupelny a pustil sprchu. Najednou vidím, že na kraji umyvadla je položen řemínek na ruku, který jsem dal Janě jako symbol toho, že je subinkou. Měla povoleno ho na sprchu sundat, ale asi ráno zapomenula si ho zase dát. “No to si ještě vyřídíme, holčičko” řekl jsem trochu nazlobeně mezi zuby.
 
Sedím v práci je 13 hodin. Už jsem po obědě a čas se velmi vleče. Najednou si vzpomenu, že jsem chtěl ještě využít toho, že je Jana ve škole. Beru telefon a píšu SMS: ” Tak holčičko, teď si vyzkoušíme, jak budeš poslouchat i mimo domov. Máš za úkol se ve škole 2x udělat. Je mi jedno kde, kdy a jak. Jen to musí byt ještě dnes, ve škole a musíš dodržet naše pravidlo, že se o našich hrátkách nikdo nesmí dozvědět. Taky si nesmíš sundat kalhotky, dokud se 2x neuděláš. Pak je sundáš, a dokud nepřijdeš dnes domu, budeš chodit bez nich! Až splníš úkol, hezky mi do mailu napiš slohovku o tom jak jsi to zvládla. Budu čekat.”
 
Práce ubíhala ještě pomaleji. Bylo po 15 hodině, když mi přišla sms: “Splněno, Pane, mail jsem poslala.” Horečně jsem otevřel mail a hltal každé slovo: ” Měla jsem, Pane hodinu volno na oběd tak jsem rychle pojedla a spěchala na WC, měla jsem strach, ale taky jsem byla velmi vzrušená. Na wc nikdo nebyl, zavřela jsem se do kabinky a svlékla se až na kalhotky. Kabinka byla udělaná jenom z kovových přepážek, takže nesahali až ke stropu a dole byly kousek od země na takových nožičkách. Moc jsem se bála, že někdo přijde a odhalí mě tam. Naštěstí kabinka šla zevnitř zamknout tak jsem to udělal, hned když jsem přišla. Nikdo tam zatím nebyl a já byla téměř nahá. Sedla jsem na mísu a rukou zajela pod kalhotky. Pomalu jsem začala, druhou rukou jsem si dráždila své kozy a moje kunda byla čím dál vlhčí a nadrženější. Opřela jsem se zády o zeď, zavřela oči a vzpomínala na to, jak jste si se mnou hrál. Přestala jsem vnímat čas a okolí. Má kunda byl čím dál víc hladovější a chtivější. Začala jsem potichu sténat slastí. Mé ruce pulzovaly čím dál rychleji. Už jsem si nevystačila jen s drážděním koz, chtěla jsem bolest, několikrát jsem zmáčkla bradavky a ta slastná bolest mě celou ještě víc akcelerovala. Najednou jsem vybuchla a vykřikla. Za pár vteřin jsem úplně strnula. Vrátila jsem se do reality a zaslechla bouchnout vnější dveře od wc. Přišla nějaká další holka, naštěstí mě asi neslyšela a za pár minut odcházela. Bušilo mi srdce strachem i vzrušením, z toho že někdo zabouchá na dveře a řekne: ty si tam snad ty krávo sprostě honíš kundu? To nemůžeš dělat doma? Naštěstí se nic nestalo. Já seděla na zavřené míse, s vlhkými kalhotkami a kundou. Znovu jsem se začala dělat, trvalo to trochu dýl jak prvně. Pár minut jsem se vzpamatovávala, pak sundala kalhotky, dala je do tašky a oblékla se. Teď sedím v počítačové učebně, píšu Vám tenhle mail a stále myslím na to, že jsem si dnes vzala krátkou sukni a absence kalhotek si každý všimne. Mám pocit, že mě všichni pozorují, nejen kluci, ale i holky. Už se těším domů. Vaše subinka.”
 
Každou řádkou, jsem byl vzrušenější, bylo to utrpení, ale vydržel jsem to. Po dočtení jsem vzal mobil a napsal Janě: “Výborně. Doma si, ale ještě promluvíme o tvém pásku na ruku, který jsi doma nechala.”
Konečně půl paté. Rychle balím věci v kanclu a spěchám domů.
Otvírám dveře od bytu, nechávám v chodbičce tašku a jdu do pokoje. Jana poslušně klečí nahá v rohu místnosti, kouká do zdi a ruce drží za zády. “Je nějak moc poslušná, že by si chtěla vyžehlit ten pásek?” pomyslím si. Chvíli si ji nevšímám a jdu se převléct do domácího oblečení. Je léto a ty šaty co jsem v nich byl v práci jsou jako z olova. Sedám si v pokoji do křesla a volám: “Subinko. Kouřit!” Jana věděla, že když ji oslovím subinko, je něco v nepořádku. Zkroušeně po čtyřech se přišourala ke mně. Ví, že nesmí mluvit, pokud ji nevyzvu. “Tak holčičko, potřebuji si spravit náladu a taky jsem s tebou nespokojený, takže se snaž.” Nemusel jsem ji pobízet, sesunula mi kalhoty a začal opět svými rtíky laskat můj poklad. “Zvykej si holčičko, protože tohle bude pro tebe tvá denní práce. Pak ještě probereme ten pásek!” Při zmínce o pásku sebou trhla, věděla, že ji nečeká nic dobrého, ale poslušně kouřila. Její kozičky se nádherně houpaly a její kunda mi připadala jako něco nádherného. ” Vzpamatuj se chlape. Dneska žádná romantika, holka potřebuje srovnat.” Pomyslel jsem si. Vybuchl jsem a Jana opět poslušně vysávala každou kapku. Opět si vzpřímeně klekla a čekala. Šortky už jsem si nandal sám.
 
” Takže holčičko co ten pásek? Ty ho ještě nemáš na ruce? Mazej to napravit” řekl jsem přísně, jako by se před chvíli nic nestalo. Jana okamžitě běžela do koupelny a v mžiku byla zpátky, jako by jí někdo bodl špendlíkem. ” Tak holčičko, jak bylo dnes ve škole?” Prolomil jsem její zákaz mlčení. “Bylo to Pane nudný, těšila jsem se domů na Vás” “Nudné a co ten můj úkol?” “Překvapilo mne to, nečekala jsem, že po mě budete chtít něco mimo domov. Ale splnila jsem ho a nudný nebyl.” “Víš o tom, že tím páskem jsi mne velmi zklamala? Je to symbol tvé submitivity a hlavně oddanosti vůči mně. Mám to brát tak, že na mě kašleš?” “Ne Pane to ne, mám Vás moc ráda a moc se omlouvám, moc moc mne to mrzí. Přijmu jakýkoli trest jenom se nezlobte. Dejte mi třeba 25 na zadek” “Cože???? Tak to ne!!” rozlítil jsem se. “Tvoji omluvu beru, ale nikdy mi nebudeš říkat, kdy a jak tě budu trestat! Trest za pásek bude hodně velký, protože porušení důvěry a oddanosti k pánovi beru za velký přečin!!!” trochu jsem křikl. “Promiňte mi Pane, máte pravdu.” ” A už bude ticho!” přikázal jsem přísně. “Dej si něco málo na sebe půjdeme do sklepa!”
 
Pomalu jsme mlčky scházeli po schodech. Odemkl jsem. “Přehni se přes kozu a čekej” řekl jsem Janě, zatím co vcházela a já za ní zamykal. Poslušně čekala. Přivázal jsem jí ruce a nohy a její nádherný zadek, na mě trčel. “Tak holčičko, bude to 50 rákoskou, 50 důtkami a 50 páskem. Navíc dneska ještě budeš mít veselou noc.” Sáhl jsem po rákosce a padla první rána. Na začátek jsem vzal ten nejhorší nástroj, tak jsem ji šetřil. A tak po několika ranách začala při každé další ráně křičet. Zadek už byl slušně červeně pruhovaný, když bylo 50. Sáhl jsem po důtkách a tentokrát jsem mířil i na její kundu a nešetřil ji. “Budeš si to počítat, a jestli uděláš chybu začnem od začátku!” Plesk, první rána. “Jedna” bylo slyšet tlumeně. “Nahlas, kuňkat mi tady nebudeš!” “Dva” zaznělo už rázněji. Jana s každou ranou čím dál víc nadskakovala, ale pouta na nohou i rukou byla pevná. Začali ji kapat slzičky. Ale když jsem se podíval na její obličej, nebylo to jen bolestí. V její tváři jsem vyčetl nadrženost a s každým zásahem byla nadrženější.
 
“Padesát” znělo mou malou mučírnou a já začal sundávat pásek. Uvolnil jsem Janu. A ona se na mě trochu nechápavě podívala. ” Postav se tady. Dej ty nohy pořádně od sebe a ruce drž za hlavou.” Jana se neubránila, aby nesáhla po pálivém červeném zadečku. ” Co to děláš? Máš mít ruce za hlavu!” připomněl jsem jí tvrdě. Trochu neochotně dala ruce opět za hlavu. Držel jsem pásek, ale neodolal jsem. Už jsem trochu zchladl. Pohladil jsem ji něžně zadeček a foukl na něj, aby alespoň trochu pocítil chlad. “Tak a teď ten pásek a budeš počítat.” vrátil jsem se k původnímu účelu. Můj pásek se stal bičem. Rozpřáhl jsem se a plesk. “Jedna” Plesk “dva” začalo se ozývat nové počítání. Užíval jsem si ten nástroj a občas zamířil i na její kundu. Jana poslušně a statečně držela. “padesát” řekla už plačky. Odložil jsem pásek a sedl na židli. “Pojď sem.” Řekl jsem už mírně. ” Posaď se mi na koleno, ruce dej k tělu.” Udělala, jak jsem chtěl. Vytáhl jsem kapesník a utíral jí slzičky. V její tváři se zračila bolest, ale i uspokojení, dokonce i nadrženost. Dívala se na mě těma svýma krásnýma a teď psíma očima. Schoval jsem kapesník a pohladil ji. Byla celá neposedná, její zadek se ozýval. “Posuň se, ať ho tolik necítíš” řekl jsem už soucitně. Začal jsem hladit její kozy, pak bříško a nakonec jsem jemně a pomalu začal dráždit její kundu.
 
Okamžitě zapomenula na zadek a poddala se tomu. Chvíli jsem ji takhle trápil. “Postav se a dej ruce za záda” přikázal jsem. Na rukou jí zaklapla kovová pouta. ” A teď kouřit ! “Svlékl jsem se. Pak jsem se, ale zastavil. “Přece jí to nebudu ulehčovat.” Pomyslel jsem si a natáhl šortky zpátky. ” Pane, nemůžu, když máte kalhoty.” “Tak je sundej” usmál jsem se šibalsky a Jana pochopila. Pusou skousla tu látku a začala tahat, jako když pes táhne pána za rukáv, když si chce hrát. Chvíli jí to dalo práci, ale nakonec se jí to podařilo. Stejným způsobem sundala i moje trenýrky a začala se věnovat své nové hračce. Po chvilce byl můj chlapák opět v pozoru. ” Stačí, lehni si břichem támhle na stůl!” Trochu nechápavě se na mě podívala, ale já nečekal. Tvrdě jsem ji chytil pod rameny a zatáhl ke stolu a přitlačil ji obličejem na něj. ” Rozkroč se ty malá děvko” divočil jsem. Začal jsem tvrdě přirážet a jednou rukou ji tlačil stále ke stolu. Byli jsme oba pěkně nadržení. Vzal jsem si ji takhle v několika polohách, pěkně tvrdě a bez okolků. Dokonce jsem jí dal i facku a ona byla čím dál nadrženější. ” Zůstaň ležet děvko” řekl jsem jí už klidně po pár desítkách minut tvrdého sexu.
 
Seděl jsem unavený na židli a Jana ležela opět na břichu na stole s rukama za zády a na nich pouta. Konečně jsem se trochu uklidnil a vydýchal. Sundal jsem jí pouta a položil ji na záda na stůl. “Ruce a nohy dej do rohů!” Přivázal jsem ji takhle roztaženou na stůl. Jana byla evidentně stále nadržená. “Počkej, však tebe to přejde, holčičko” pomyslel jsem si. Odešel jsem ke skříňce a vyndal hračky, co jsem měl připravené. Namazal jsem vibrátor lubrikantem a strčil jí ho do kundy. Na bradavky a její pysky jsem dal elektrody. Všechno to byla na elektriku, takže jsem o baterie neměl strach. Pustil jsem s přístroje elektrické pulzy a Jana sebou mírně trhla. Věděl jsem, že to není moc silné. Ale zase natolik, aby jí to probudilo. Nechal jsem elektrické pulzy běhat 5 minut a Jana sebou pěkně šila. Pak jsem pustil vibrátor. S vypnutím elektřiny se Jana zklidnila a se zapnutím vibrátoru, začala slastně sténat a oddechovat. Vibrátor byl dobrý, nepracoval jen na její kundě, měl i doplněk na dráždění klitorisu. Viděl jsem, že za těch pár minut se udělala aspoň dvakrát. Pak se vibrátor vypnul.
 
Vibrátor jsem lanem zafixoval, aby nemohl vypadnout. A pomalu jsem odcházel. Jana se na mě nechápavě podívala, nevydržela to a zeptala se: “Pane kam jdete?” “Já du spát, je devět hodin. Neměj strach, ty máš o zábavu na noc postaráno. Dneska budeš mít noční šichtu tady.” Řekl jsem trochu jízlivě a trochu s úsměvem. Nechápavě se za mnou dívala. Jak jsem zavíral dveře.
Za chvilku jsem doběhl do bytu, na nic jsem nečekal a zapnul kamerový okruh, a sledoval ten monotónní obraz. Nahé krásné ženy, přivázané na stole s hračkami, které momentálně nebyly zapnuty, na jejím těle. Nervózně jsem se koukl na hodinky. Nebylo ani půl desáté. Jana pomalu chládla znuděně se mrskala pomalu na stole, než to vzdala. Udělal jsem si mezi tím večeři. “Píp, píp, píp” upozornil mě pět minut před desátou, budík na mých hodinkách. Přepl jsem zpátky z televize na kamerový okruh a čekal na představení, co přijde. Od 22 do 22:05 se pustí elektrika, aby se Jana vzbudila. A pak se na 20 minut pustí Vibrátor. “Dobře jsem to naplánoval” pochvaloval jsem si. Jana najednou sebou trhla, jako by jí někdo píchnul špendlíkem. Pak se zklidnila a začala sebou slastně pulzovat. Hltal jsem ty obrázky, jako by to byl můj oblíbený seriál. Po dvaceti minutách se Jana slastně a klidně položila na stůl. Šel jsem spát. Se slastným vědomím sadisty, že Jana má tohle divadlo naplánováno automaticky každé dvě hodiny až do 8 do rána…
1 Komentář
  1. tsunami 2 roky ago

    Perfektní, především závěr 🙂 konečně je tu zase trocha kvalitní prózy…

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account