Víkend subinky část 3.

Povídka je zcela smyšlená, není pravdivá a všechny události a osoby jsou smyšlené.

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

Nevydržel jsem, jak Jana slastně a vyčerpaně oddechovala. “Tak holčičko a teď uvidíme, jak jsi šikovná!” Odemkl jsem jí řemínky, trochu nechápavě se na mě podívala a já dodal: ” Pán potřebuje uspokojit, takže klekni a dělej!” Pochopila rychle, co od ní čekám. Sedl jsem si na židli a ona zaklekla a přišourala se ke mně. Trochu rozpačitě mi rozepla poklopec a začal si hrát s mým nástrojem. Nedalo mi to. Lehce sem ji zastavil: “Ještě počkej” Podal jsem skřipce a důtky. “Narovnej se!” řekl jsem zdviženým tónem. Připnul jsem ji skřipce na bradavky, zakvíkla, ale držela. Posadil jsem se: “a teď pokračuj!” Znovu se zmocnila nové hračky a začala s ní důkladně pracovat.

Nemohl jsem se vynadívat na ni a její krásné tělo. Nebyla prototyp modelky, ale mně se moc líbila. Užíval jsem si každou vteřinu. Byl jsem už pěkně vzrušený a Jana tomu pěkně pomáhala. Hmátnul jsem po důtkách natáhl ruku a šup, první rána dopadla na její bělostný, nahý zadeček. Trochu sebou trhla. “Pokračuj, kdo říkal, že máš přestat?!!!” “Plesk” padla další rána, nebyla velká a Jana sebou trhla, ale poslušně pokračovala. Nevím kolik uběhlo času, asi pár minut a já byl pěkně nažhavený. “Vstávej, lehni si břichem na stůl a nohy na zemi a pořádně od sebe. Ruce za záda!” připravil jsem si ji. Poslechla a její kundička vybízela k průniku. Neváhal jsem a začal přirážet. Těžce vzrušeně a slastně oddechovala. Chytil jsem ji za vlasy a tahal. ” Tak ty chceš být otrokyně? Budeš mojí děvkou, budeš mě uspokojovat kdykoli budu chtít ” přerušovaně jsem opakoval.
Takhle jsme vystřídali několik poloh, až jsem byl na vrcholu, strčil jsem jí svůj nástroj do pusy: “Hezky polykej, tohle bude pro tebe to nejvzácnější, budeš to mít jako odměnu, ani kapka nesmí přijít nazmar!” Poslechla a já vybuchl jako už dlouho ne.

Jemně jsem ji odstrčil a vstřebával, co jsme zažili. Zprudka jsem oddechoval a potřeboval se uklidnit. Jana na tom byla podobně. Zapnul jsem se a neubránil se pohlazení: “Nebolí tě hlava od toho, jak jsem tahal za vlasy?” “Ne Pane” “Ok. Pamatuj si, že mi vždycky dáš vědět, pokud budeš cítit, že je něco příliš. U mě hovadiny, že si s tebou budu dělat, co budu chtít neplatí. Budu si s tebou dělat co budu chtít, jenom když ti neublížím víc, než bude zdrávo!” “Ano Pane. Děkuji, budu si to pamatovat a řeknu Vám” zněla odpověď. “Vylez si na stůl, lehni na záda!” rozkázal jsem, protože už jsem byl odpočatý. “Ruce k sobě za hlavu !” Vzal jsem provaz svázal ruce pevně k sobě a lano protáhl pod stolem a uvázal k příčce, aby s nimi moc nemrskala. Pak jsem přivázal lano k její noze a zatáhl její nohu lanem až k hlavě, lano jsem přivázal k noze stolu. Totéž jsem udělal s její druhou nohou a přivázal k druhé noze stolu. Měla roztažené nohy a zadeček i s její kundou byl skvostně vystrčený. Trochu vystrašeně na mě koukala, ale držela poslušně.

“Tak holčičko a teď zapracujeme na tvé hygieně, hezky tu na mě počkej” ušklíbl jsem se na 10 minut odběhl nahoru. Když jsem se vracel, držel jsem starý hrnek s horkou vodou, pěnový gel na holení a mechanický strojek s nově vyměněnou žiletkou. Když to zahlédla, tak se vyděsila a nevydržela to: “Pane vy mi ublížíte. Prosím nedělejte to.” “Ty mi snad nevěříš?” zeptal jsem se ironicky. “Věřím, ale bojím se.” odpověděla. Viděl jsem, že má velký opravdový strach. “Ale no tak, copak jsem ti před chvílí řekl o ublížení? Navíc když už tolik let zvládnu oholit sebe, tak tvá kunda velký oříšek nebude.” Odpověděl jsem chladně a tvrdě. Neudržel jsem se. Nejsem žádný magor. Jemně ji pohladil. Uklidnila se. Namočil jsem ruku v teplé vodě a navlhčil její chloupky. Pak jsem začala roztírat pěnu. Nakonec jsem vzal strojek a začal. Najednou jsem viděl, že přeci jen záhyby její kundy se nemohou srovnávat s mým obličejem. Řekl jsem si, že musím být dost opatrný a tak jsem taky udělal.

Trvalo to dýl, ale Janina kunda byla hladce a jemně oholena. Evidentně se jí to zalíbilo. Jenže to nevěděla, co ji čeká. Měl jsem totiž v kapse schovanou vodu po holení a tu neviděla. Samozřejmě na lihové bázi. Účinek byl zaručený, jenom co se první kapky dotkly její kůže, zařvala na celé kolo. Naštěstí sklep docela těsnil a dopoledne ani moc lidí nebylo doma. “Copak, už se ti to nelíbí ?” zeptal jsem se ironicky chladně. “Líbí Pane” odpověděla s provinilým pohledem. “Ty ráda bolest co? To jsem pochopil, neboj se ještě si jí užiješ.” zasmál jsem se.

Dal jsem pryč holící nástroje a vzal do ruky řetízek, který spojoval skřipce. Mírně jsem zatahal a dostavil se očekávaný účinek. Jana tiše vyjekla. Podal jsem tenký provaz a uvázal ho za řetízek, druhý konec jsem protáhl kovovým očkem, které jsem měl připraveně ve stropě a kterého si Jana dříve nevšímala. Na druhý visící konec jsem připevnil karabinu. Řetízek se skřipce byl mírně natažený nahoru a její bradavky tam směřovali taky. Byly to japonské skřipce, čím víc se za ně táhlo, tím víc stlačovali její bradavky. “Tak holčičko, mám tady nějaká nevyužitá závaží” zasmál jsem se a začal malá závaží věšet na karabinu. Jana s každým závažím víc vzdychala a byla i víc vzrušená. Když už jsem viděl, že bradavky jsou slušně napnuté a uznal, že to bude už dost, vzal jsem zpátky důtky postavil se k ní bokem a namířil rovnou na její vystrčený zadek a kundu. “Jauuuuuuuuuu” křikla tlumeně a slastně zároveň. Další rána, další výkřik. Záměrně jsem střídal její zadek a její kundu. Ale na zadku jsem ji moc nešetřil. Padlo mnoho ran, neobtěžoval jsem se s jejich počítáním. Janina kunda už byla načervenalá a zadek byl červený úplně.

Jana rychle vydechovala, ale na její tváři byla vidět slast. Odložil jsem důtky a odhrnul jí z obličeje vlasy a pohladil jí. “Hodná, to se mi líbí” pochválil jsem ji. Sundal závaží a dal pryč skřipce. Jakmile jsem skřipce povolil, vyjekla, tentokrát ale s odlehčením. Jemně jsem jí zmačknul několikrát prsa, pak jsem se k ní naklonil a něžně jí každou bradavku políbil. Pak jsem pohladil po tváři: ” Už budem dnes končit, ještě vydrž” řekl jsem. Čekal jsem na její tváři úlevu, ale místo toho jsem viděl zklamání. “Holčičko já si s tebou taky nemůžu celé dny jen užívat. Myslím, že za včerejšek a za dnešek jsi už vyzkoušela dost. Neboj se není to naposled” její tvář se s vidinou budoucnosti rozzářila. Měl jsem tam kanystr s čistou vodou, tak jsem si umyl ruce. “Ještě si s tebou pohraju, neboj se” řekl jsem tajemně.

Začal jsem ukazováčkem pomalu jezdit po její kundě, nejdřív jen nahoře a občas jsem jako by mimoděk zavadil o její klitoris. Pak jsem, ale zrychlil a prstem zajel i dovnitř. Byla slušně vlhká a já začal pomalu pulzovat prstem dovnitř a ven. Pak jsem přidal dovnitř druhý prst. Jana byla v sedmém nebi, zhluboka nahlas sténala slastí. Pak jsem opatrně přidal třetí prst, cítil jsem, že už je to akorát tak jsem u toho zůstal. Začal jsem zrychlovat a Jana byla mimo sebe. “Ano Pane, ještě prosím, ještě” vzdychala slastně. Nechal jsem jí u toho. Začala mne bolet ruka. Najednou jsem přestal. Jako bych Janu polil studenou vodou. ” Jen se neboj ještě úplně nekončíme” uklidňoval jsem ji. Odešel jsem k blízké skříňce a vytáhl roubík. Strčil jí ho do pusy a za hlavou zamknul. “Nějak mě to tvé kňourání znervózňuje” řekl jsem ironicky. A otočil se znovu do skříňky.

V mžiku jsem držel dva vibrátory. Jeden hladký kovový a druhý vetší tvarovaný z doplňku na dráždění klitorisu. Jana se slastně zhrozila. V druhé ruce jsem držel lubrikant. Namazal jsem důkladně její druhou nevyužitou dírku, i hladký vibrátor a něžně s citem jí ho zastrčil na análu. S druhým jsem se tolik nepáral a zarazil ho do její kundy. Pak jsem vzal tenké lano a oba zajistil proti vypadnutí. Oba jsem zapl jen mírně a povídám: ” Hezky si tady odpočiň, zajdu si nahoru na něco k snědku. A ne aby tě napadlo utíkat.” Svázaná, přivázaná ke stolu s roubíkem v puse na mě slastně mrkla a já odcházel.

Doma jsem si zapnul telku a přepl na kanál kde jsem měl naladěnou kameru, co byla v mučírničce. Zvuk byl slabý ale byl tak jsem ho zesílil. Sledoval jsem, jak si Jana slastně užívá a prožívá pomalu jeden orgasmus za druhým. Ozval se žaludek a já si uvědomil, že jsem chtěl jíst. Odešel jsem do kuchyně a namazal chleby. Nedalo mi to a stejně jsem po očku koukal po televizi, jak se daří mému objevu. Pak jsem si sedl k televizi a jako by v kině jsem sledoval ten stejnorodý obraz a s chutí zajídal chlebem. Byl jsem u sebe přibližně půl hodiny, čas letěl s Janou tak rychle, že jsem ho nesledoval. Najednou sedím v pokoji, jím chleba, koukám na bednu a je půl čtvrté odpoledne. “Jana bude mít určitě taky hlad, no pro jednou se nic nestane když jí něco málo udělám. Do příště si, ale bude muset zvyknout, že se bude starat ona.” Proběhlo mi hlavou.

Taky mě napadlo, že by jí ještě mohl vyzkoušet. Na jednu stranu se mi její řečičky jak udělá všechno líbily, ale věděl jsem, že úplně hladce to nepůjde a ani jsem to nechtěl. Hnusilo se mi pomyšlení na kus hadru, na ochočené zvíře, které pán jenom zneužívá. “Hm, tohle s Janou ještě průběžně proberu. A taky by měla dostat nějaký pravidla” napadlo mě, když jsem po schodech domu scházel do sklepa. V půli cesty jsem potkal sousedku, byla to důchodkyně a hodně nedoslýchavá. ” Dobrý den” pozdravil jsem nahlas. “Dobrý den, copak to nesete?” zeptala se všetečně. “Ále babičko, udělal jsem si svačinu. A mířím do sklepa. To víte, mám tam dílnu, kutilství je moje vášeň” křičel jsem ještě za sebe a spěchal dolů.

Jana ležela ve slastných křečích mírně zpocená a vyčerpaná. Vytáhl jsem vibrátory a vyndal jí roubík a odvázal ji. Už to potřebovala. Protáhla se, prohmatala si místa, kde byly vibrátory a posadila se na stole jako ve škole, hezky rovně. “Líbilo se ti to?” “Ano Pane, moc. Ale bolí mě nohy.” “To nic, tady máš svačinu a pití” řekl jsem smírně, s laskavým nádechem. “Pane mohla bych si sundat ten obojek, tlačí mne?” “Cožeeeee ??!!!” v okamžiku jsem vyletěl. “Jak si to představuješ? Pamatuj si, že obojek ti budu dávat a sundávat jen já. Vždycky když budeš mít obojek, budeš bezvýhradně subinkou. Je to tvůj symbol. To si pamatuj!” vykřikl jsem. ” Moc se omlouvám, Pane, budu se snažit, abyste se mnou byl spokojen a neodehnal mne od Vás.” řekla provinile svoji omluvu. “Zvykni si, že budeš mít nový režim a pamatuj si, co po tobě průběžně chci. Nebudu ti dávat nějaká pravidla. Budu tě průběžně učit co chci a jak. Pamatuj si to a uč se, protože příště budu přísně trestat porušení mých požadavků!” řekl jsem už klidněji.

“Dojedlas?” zeptal jsem se, když už jsem viděl, že nic nezbylo. “Ještě se dobře napij, ať nemáš žízeň”. Odložil jsem tác od jídla a láhev bokem. “Čekej” řekl jsem a vyběhnul na chodbu, podíval se nahoru do schodů. Nikdo tam nebyl. “Chyť se mne pevně kolem krku!” rozkázal jsem. Udělala to a já ji vzal do náruče. Nebylo to nejsnazší, ale byl jsem rád, že několik let chodím do posilovny. Teď se to vyplatilo. Pomalu jsem s nahou Janou v náručí stoupal nahoru a ona se ke mně stulila jako kočka do klubíčka. Došel jsem až do bytu, Janu jsem něžně položil na koberec. “Lehni si na břicho a ruce za záda!” Odešel jsem do koupelny a dal napustit vanu. Zapálil jsem čajové svíčky a kápnul do vany pěnu. “Trochu romantiky neuškodí a Jana si to výjimečně za ten dnešek zaslouží” pomyslel jsem si.

Vrátil jsem se do pokoje. Jana poslušně ležela v předepsané pozici, ale když slyšela mé kroky, otočila hlavu na bok, aby na mne viděla. Posadil jsem se do křesla. “Klekni si tady přede mě ještě dáme řeč.” Řekl jsem. A ona poslušně poslechla, ruce ale držela za zády. “Tak podívej už jsem ti to myslím říkal, ale klidně to zopakuju. Otrokyně je něco co nesnáším. Za otrokyně považuju ženy bez mozku, které jsou jen kusem hadru, a to já z tebe v žádném případě nechci. Uvítám, když budeš oddanou subinkou, ale budeme taky na tobě pracovat.

Dneska půjdeš domů uspořádáš si věci, a pokud opravdu chceš, přestěhuješ se ke mně. Doma klidně řekni, že se stěhuješ k příteli. Lhát nebudeš. Vím, že je to narychlo a neznáme se až tak dobře, ale ty něco chceš a já ti to chci splnit.” “Ano Pane, vím moc dobře, o čem mluvíte a stojím si za tím, že chci být Vaší partnerkou a hlavně subinkou.” odpověděla. Sundal jsem jí obojek a ona se na mě nechápavě dívala. “Dnes už ten obojek nepotřebuješ, až budu chtít zase ho dostaneš. Pojď za mnou.” Řekl jsem přátelsky. A vedl ji do koupelny. “Hezky se nalož do vany, až se okoupeš a dáš do pořádku, pustím tě domů”.

Konec 3. části

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2020 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account