Víkend subinky část 2.

Povídka je zcela smyšlená, není pravdivá a všechny události a osoby jsou smyšlené.

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

 

Zastavil jsem před domem a můj doprovod poslušně také. “Pořád si to můžeš rozmyslet?” otočil jsem se na novou potenciální subinku. Podívala se na mě urážlivě a trochu odsekla: “Proč bych si to rozmýšlela, Pane. Myslím to vážně a platí to!” “Dobře” odpověděl jsem. “Svlékni se!” rozkázal jsem. Bylo vidět, že se vyděsila, moc se jí nechtělo. “Tak bude to ?!” ” Tady na ulici, Pane?” odpověděla už méně odhodlaně. “Samozřejmě, nebo sis už rozmyslela být otrokyní?” “Ne, to ne Pane, ale já se stydím.” Pronesla bázlivě. “Tak to ne holčičko, zvykej si, že nebudeš odmlouvat!” řekl jsem už trochu naštvaně zvednutým hlasem. Začala se svlékat. V tváři byla úplně rudá. Ulice, ale byla prázdná, a jelikož tady už pár let bydlím, tak vím, že přes den to není o moc lepší. Jenže to Jana netušila. “Hotovo” vytrhlo mne její tiché zvolání, z mých myšlenek. Ledově klidně jsem vzal její věci do ruky a druhou odmykal hlavní vchod. “Tak pojď” vyzval jsem ji. Poslušně ťapala za mnou a já viděl, jak si oddechla, když mohl vklouznout do domu. Byl jsem už dost unavený a chtělo se mi na kutě, ale věděl jsem, že se ještě své návštěvě budu muset věnovat. Do nočního ticha jsme stoupali po schodech do čtvrtého patra, kde jsem bydlel. Odemkl jsem dveře. “Jen pojď dál” pobízel jsem ji, ale ani to nebylo třeba.
 
Vešli jsme do mé útulné chodbičky. Vyzul jsem se a odložil letní bundu na věšák. Jana stála v koutku, tiše ale i žádostivě se na mě dívala. “Ruce dej za hlavu a budeš je tam držet!” přikázal jsem. Udělala, jak jsem chtěl. Její krásné prsa byly ještě výraznější. Odhrnul jsem jí z čela pramen vlasů, co ji padal do očí. Něžně jsem ji pohladil po tváři. “Zavři oči a drž je zavřené” řekl jsem. V mžiku poslechla. Chytil jsem ji jemně za boky. “Pojď opatrně za mnou, ať se nebouchneš”. Otevřela oči, aby viděla na cestu. “Co to děláš? Řekl jsem snad, že máš otevřít oči???” rozlítil jsem se. Zavřela je, ale mlčela. “Pojď!” lehce jsem zatlačil rukama a ona poznala, že má jít. Couval jsem, ale dával pozor na dveře. Ocitli jsme se uprostřed pokoje. “Stůj a čekej” zavelel jsem a uklidil stolek a křesla bokem. “Rozkroč se”. Zase jsem se postavil za ni. Tahle pozice se mi líbila. Chytil jsem ji kolem pasu, a druhou rukou jí začal masírovat střídavě bradavky. Pak jsem pomalu cestoval níž. Vzrušeně oddechovala a vnímala, když můj dotek, každý můj pohyb. Pomalu jsem prsty zabloudil až k její chlupaté mušličce. Několika pohyby jsem zjistil, že je slušně vlhká. Jana se oddávala mým pohybům.
 
“Takhle jednoduché to holčičko mít nebudeš.” Pomyslel jsem si. Chvíli jsem ji něžně prsty dráždil klitoris. Pak jako by nic dal jsem ruku pryč. “Plesk” plesknul jsem ji po mušličce. To evidentně nečekala, byla pěkně nadržená a tohle ji trochu vzbudilo. “Auuuuu” tlumeně zajíkla. “Plesk” další rána. Nebouchal jsem ji nijak moc, ale byl jsem si jist, že lechtat to nebude. “Auuuu” ozvala se opět. Jenže já na ní neviděl strach, nebo bolest, ale chtíč. Byla čím dál víc vzrušená. “Plesk” do třetice a opět se ozvalo “auuuuu” tentokrát ale trochu zavrávorala. Pevně jsem ji druhou rukou, co byla kolem pasu připravena, zachytil. Už jsem to nevydržel. Byl jsem pěkně vzrušný. Ohnul jsem ji pěkně přes křeslo a začal přirážet.
Nevím kolik uteklo času, jestli 5 minut nebo 50. Byly jsme oba spoceni. Seděl jsem v křesla a ona něžně stoulená v mém náručí. Nasadil jsem něžnější tón: “Beruško, ale šukání a být otrokyní je něco jiného. Zatím jsme si jen tak hráli.” “Já to vím, Pane a chci to. Už jsem Vám to řekla.” “Dobrá necháme to na ráno. Pojď, půjdem spát.” Šli jsme do ložnice. Rozestlal jsem a lehl si na postel. “Pojď za mnou” vyzval jsem ji. “Pane to nejde, otrokyně přeci nemůže spát s pánem na jeho lůžku” řekla vážně. Už jsem neměl chuť to řešit. Vstal jsem a vytáhl matraci. Položil ji vedle postele a dal ji tam polštář a přikrývku. “Lehni si sem” řekl jsem přísně. Poslechla. Lehl jsem si do postele a zavelel: “Dobrou noc”. “Dobrou noc Pane a děkuji, že jste se mne ujal.” Usnuli jsme.
 
Bylo 8 hodin, když jsem se vzbudil. Jana ještě spala, byl na ni hezký pohled. Řekl jsem si, že si ještě chvíli poležím a nebudu ji budit. Ležel jsem v posteli, přemítal o minulé noci a o budoucnosti. S BDSM jsem už nějaké zkušenosti měl, ale spíše takové hrátky s holkama, co si chtěli perverzně zašukat. Představa vlastní otrokyně mne na jednu stranu velmi lákala. Na druhou stranu jsem věděl, že nejsem až takový magor, abych se spokojil s kusem hadru. Chtěl jsem spíše oddanou přítelkyni s pozitivním vztahem k BDSM, která i snese nějaký ten trest. Nakonec jsem dospěl k tomu, že si ji převychovám. Věděl jsem, že krok, k němuž se chystám, mi neskýtá jen různá potěšení, ale že budu muset být zodpovědnější a že ji budu muset i hlídat. Spala tak sladce a něžně jako miminko. Bylo mi až líto že ji chci budit, ale to jsem nedal najevo. “Vstáváme, zavelel jsem nahlas” začala se probouzet. “Tak co bude, ty ještě nejsi vzhůru?” “Jsem, Pane” ozvalo se. ” Pán chce vykouřit tak šup. Nebudu čekat celý den!” ” Trochu rozespaně se přiblížila ke mně a začala pracovat. Byla moc šikovná. Nespěchala. Můj chlapák byl brzy v pozoru a ona si to užívala. “A hezky budeme polykat, tuhle vzácnost nenecháš jen tak válet po zemi!” Poslechla a já byl v sedmém nebi. “Stačí, neboj se ještě si užiješ. Teď vstávej.” Vybídnul jsem ji. ” Řeknu ti, co nás teď čeká: Ukážu ti, kde je koupelna, toaleta a kuchyně. Půjdeš se osprchovat, na wc, a půjdeš nám udělat snídani. Pokud nebudeš vědět co kde najít tak se zeptej.”
 
“Ano pane” odvětila. Vstala a mířila k WC. Já se převalil na posteli a uvažoval co dál. Jana za chvíli přeběhla do koupelny a já slyšel, jak srší sprcha. Za pět minut přišla celá mokrá. “Pane už jsem osprchovaná, kde je kuchyň?” “Ty ses ani neutřela, vždyť mi tady nakapeš!” ne že by mi to nějak vadilo. Byla to jen voda a koberec nebyl žádný luxus. “Promiňte, Pane, ale nechtěla jsem brát Váš ručník a nechtěla jsem Vám hrabat ve skříňkách.” “Hezky se vrať do koupelny, ještě si umyj vlasy a ve skříňce najdeš čistý ručník, tak si ho vytáni.” “Ano pane” odběhla do koupelny. Chvíli byla opět slyšet sprcha. Pak to přestalo. Čekal jsem, že vyběhne na to vaření, ale nic. Byl jsem zvědavý. Potichu jsem vylezl z postele a mířil ke koupelně. Dveře nebyly zavřené. A jejich mezerou jsem viděl, že Jana nepokrytě masturbuje. Seděla na okraji vany, s roztaženýma nohama a její ruka rejdila v jejím chlupatém kožíšku. Vrazil jsem do dveří jako lítá saň: ” Tak to ne holčičko to si nezvykej!!!” zařval jsem. Vyděšeně sebou trhla, věděla že něco udělala co neměla. “Masturbovat mi tady teda nebudeš, otoč se!” přehnul jsem ji přes vanu a vůbec jsem ji nešetřil. Začal řvát: ” Au Pane, auuuuuu. Jáááá už to nikdy neudělááám.” ” To mě holčičko nezajímá, na to jsi měla myslet dřív!” odvětil jsem suše a pokračoval. Ani jsem nepočítal kolik toho bylo, ale Jana měla zadek slušně červený a mě už bolela dost ruka a přešel mě natolik vztek, abych přestal. “Dělej, co máš, už mám hlad!” vystrčil jsem ji ze dveří koupelny. Jana šla dělat snídani a mě už se do postele nechtělo.
 
Opláchl jsem se, vyčistil zuby a šel se obléct do něčeho pohodlného na doma. “Pane už je snídaně, nevěděla jsem, co máte rád, tak jsem namazala chléb s máslem a džemem. K pití jsem taky nevěděla, jestli chcete čaj, nebo kávu?” “Dám si kávu” odpověděl jsem. “Ano Pane, hned ji zaleju”
Zasedl jsem ke stolu. Sedla si vedle na židli. “Co to děláš? S pánem spát nechceš, ale u jednoho stolu s ním jíst můžeš? Dej pryč tu židli a klekni si k tomu!” přikázal jsem. Udělala, jak jsem chtěl. V klidu jsme posnídali. Jana uklidila ze stolu a umyla nádobí. “Tak teď máme klid tak si promluvíme, pojď sem ke mně a klekni si.” “Ano Pane.” “Chceš být mojí otrokyní, na jak dlouho ?” “Nejlíp na pořád Pane” “A co tvá rodina, tvá práce a tvůj život ?” ” To už mě nezajímá Pane, chci být s Vámi a být plně k dispozici.” ” Tak to ne holčičko, nehledám jen otrokyni, hledám i partnerku a doprovod. Nechci kus hadru ani robota.” “Dobře Pane, budu na to myslet.” ” Doma budeš subinkou a venku partnerkou, která mi bude zcela oddaná. Dám ti ale poslední možnost si to rozmyslet?”
 
“Ne Pane, už jsem Vám to říkala. Chci být Vaší otrokyní”. ” Dobrá už se více ptát nebudu. Uvítám, když se během několika dnů ke mně přestěhuješ. Budeš ale normálně chodit do školy a budeš chodit na brigády, aby sis u mě mohla zaplatit nájem. Nebude to moc, ale flákat se nebudeš. Taky se uč, co jakém mám zvyky, co po tobě budu chtít a co ne. Co se týče tvého soukromí, budeš se nadále stýkat se svými kamarádkami a kamarády. Ale budu pro ně tvůj přítel a s nikým nebudeš o našem vztahu mluvit! Bude to naše věc. To, ale že ti dovolím stýkat se s kamarádkami neznamená, že v tom okamžiku nebudeš moje otrokyně.” “Ano Pane, rozumím Vám a velmi děkuji” a tak jsme si povídali a já ji vykládal, jak budeme pokračovat. Klečela poslušně přede mnou s rukama za zády a poslouchala. Bylo na ní vidět jak je čím dál spokojenější a šťastnější, že její tajný sen, tajné přání se plní. Já byl na tom podobně, jen jsem to nedával tak najevo. Ale neubránil jsem se a místy ji pohladil. Věděl jsem, že tahle kráska potřebuje i něhu.
 
“Dostalas někdy, když nepočítám ode mne výprask?” “Ne pane” “Ode mě budeš trestaná i preventivně, ale nikdy ne bezhlavě a vždy bezpečně, i když tě to bude bolet.” ” Ano Pane nechám to na Vás” “Sáhni támhle do šuplíku a podej, co tam najdeš!” věděl jsem, že tam mám nachystaný obojek. Překvapeně ho podala. “Ještě jsem ti neřekl, že BDSM mi není cizí” řekl jsem s úsměvem a připínal jí obojek. “Tohle je teď tvůj symbol, doma ho budeš vždycky nosit. Ven ne!” Chytil jsem ji za obojek: ” pojď za mnou!” Mírně jsem ji táhl po schodech do sklepa. Byla nahá a bylo dopoledne, viděl jsem jak má strach že někoho potkáme. Věděl jsem, že dopoledne těžko, ale užíval jsem si její stud. Dům měl prostorný sklep a já už dávnou si tam udělal malou mučírnu. “Jen pojď dál” pronesl jsem při odmykání. Když vešla, byl na ní vidět úžas. Nebyl jsem žádný magor, ale měl jsem prostory a časem to i příjemně vybavil. Připnul jsem ji ke kříži na zdi. “Tak holčičko, zapracujeme na tobě.” Řekl jsem s ledovým klidem. Podal jsem provazy a podvázal ji prsa. Sténala bolestí a vzrušením zároveň. “Tak to ne holčičko, užívat si zatím nebudeš!” řekl jsem výhružně a vzal důtky.
 
Nápřah a plesk, první rána dopadla na podvázané prso. A druhá a na druhé. Bolest ji vzrušovala čím dál víc a začala sebou trhat, ale řemínky na kříži byly pevné. Ječela bolestí a slastí zároveň. Pak jsem šlehl důtkami přes tu její nezbednou kundu. “Auuuuuuu” vykřikla slastně. Odložil jsem důtky a chytil ji pevně rukama za bradavky, její slast se stupňovala a já byl už taky pěkně vzrušený. Napřáhl jsem ruku a plácnul ji rukou po kundě. Ukáplo ji pár slziček, ale byly to spíš slzy štěstí a slasti. Rukou jsem putoval k jejímu klínu a začal ji pořádně dráždit. Byla v sedmém nebi a já pokračoval, čím dál víc jsem zrychloval, slastně a vzrušeně oddechovala. Byla vzrušená na nejvyšší míru a já to pořádně dokončil. Najednou vybuchla a spadlo z ní veškeré napětí. Pověsila se únavně na poutech a přemítala o tom, co zažila. Teď jsem byl na řadě já.
 
Konec druhé části
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account