Svíce

 

Foto Kink.com

 

Zálibně pozoruji, jak ležíš přede mnou nahá, připoutaná k velkému pracovnímu stolu z masivního dřeva. Ruce připoutány k nohám stolu, nohy roztažené pomocí rozporky zavěšené ke kladce u stropu. Někdo by řekl, že jsme v garáži, já toto místo hrdě nazývám mučírnou. Svou mučírnou. Nechybí zde klec z ocelových profilů, dřevěný kříž k upoutání těla i koza, přes kterou tě asi za chvíli přehnu, když zjistím, že mé vzrušení už nemá smysl dále potlačovat.

Pozoruji tvé poprsí, jak se zrychleně zvedá a klesá podle toho, jak potřebuješ dýchat. Tvůj dech na tebe prozrazuje, že jsi nervózní. Je to kombinace nervozity a obav z toho co tě čeká. Bude to bolet? Nebo jsem si na tebe nachystal opět něco ponižujícího, jako minule?

Nevidíš. Oči ti zakrývá dokonalá škraboška s krajkovým lemováním. Musím říct, že ti sluší. Svůj momentální handicap se snažíš eliminovat soustředěním se na ostatní vnímání. Máš nastražené uši a snažíš se zachytit kdejaký šelest. Já se snažím pohybovat potichu, ale podle pohybů tvé hlavy vidím, že přesně víš, kde jsem.  

Nepřekvapuje mne proto, že zvedáš hlavu, když se na chvíli zastavím na jednom místě. Víš, kde jsem. Víš, že stojím, ale to nejdůležitější ti uniká. Držím v ruce velkou, červenou svíci a zapaluji její knot od louče, jejíž plamen zde dotváří atmosféru.

Nechávám vosk svíce rozpustit plamenem. Přikračuji k tvému tělu. Natáčíš ke mně hlavu, chřípí tvého nosíku se roztáhlo. Asi už cítíš tavící se vosk. Ano, už tušíš, co tě čeká, lehce bázní zakroutíš hlavou.

Nakláním svíci v dostatečné výšce, aby tě vosk nezranil. I tak s sebou cukneš, když první kapky dopadnou na dvorce tvých prsou. Vzrušením vydechneš. Je to signál, že je vzdálenost svíce od tvých ňader zbytečně velká. 

Snižuji svíci a zalévám obě bradavky vrstvou vosku. Když chladne na tvém těle, tuhne a mění barvu tvých prsou na červenou.

Prsa jsi zvládla docela v pohodě. Začnu za chvilku zalévat voskem tvou kundičku. Jsi na ni o hodně citlivější. Začínáš vykřikovat a sykat bolestí. Ve tvém projevu však není ani náznak toho, že bys po mne chtěla, abych tohle mučení přerušil. A já se v tom vyžívám. Zalévám tě voskem. Celou, celičkou tě pokrývají kapky vosku. Za chvíli bude mít svíčka dost. Nevadí. Mám další a jinak barevné.

Takto si s tebou hraji ještě hodnou chvíli. Hra mne velmi vzrušuje. Už nechci dále otálet a odkládat to na co se řeším celou tu dobu, co si s tebou hraji.

Je na čase tě uvolnit ze stolu a odvést ke koze.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account