Mužská, ženská submisivita a seznamování

 

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

Dnes bych se chtěl trochu zamyslet obecně nad tím, jak submisivitu vnímají muži a jak ženy.
Chci zdůraznit že jde hlavně o zamyšlení, samozřejmě trochu podepřené praxí, zkušenostmi.Ale rozhodně to není nijak směrodatné.

Musím také přiznat že s muži zkušenosti nemám a ani zatím nehodlám, ovšem tím že se v komunitě už nějaký pátek pohybuji, tak mám alespoň trochu představu.
Přesto to pojmu spíše obecněji. A taky ještě chci upozornit že to není nic převratného.
 
Sub muž obvykle jako takový chce ke svému protějšku vzhlížet. Muži obvykle jsou tak nějak odolnější a potřebují ty prožitky intenzivnější, proto také bývají častěji a více masochističtější, více submisivnější. Prostě chtějí pevnější ruku.
Na druhou stranu Dom žen je málo a zde se ukazuje obecnější princip mužského chování, kdy se málo mužů dokáže slušně prosadit prodat, nedokážou na sobě pracovat, nedokážou sepsat seriozní rozumný inzerát a žena je pro ně spíše lovnou zvěří a jejich inzeráty jsou spíše výkřiky na tržišti. A je úplně jedno zda dom, sub, nebo někdo jiný.
 
Ženy jsou obvykle citlivější, málo z nich jsou masochistky a nehledají jen tupé mlácení, nebo dělání hadru na podlahu.
Potřebují pohladit, je pro ně velmi důležité protějšku důvěřovat. Na jednu stranu jsou schopné různých věcí, na tu druhou ale potřebují ocenění, pozornost, starostlivost.
Žena prostě není kus hadru, je více citlivější, i citová. Je to její podstata a i když jí seřežete zadek, svážete, nebo nějak ponižujete v rámci hry, potřebuje protějšek kterému může důvěřovat, který ji ocení, pohladí.

Tohle bohužel muži nechápou a dnešní internet tomu ještě nahrává.
Muži zkouknou nějaké bdsm videa, kde jsou placení herci a herečky, kde je všechno přehnané, či vyhnané do extrému a hned si myslí že to tak běžně funguje…
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2020 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account