Kdo je subinka?

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

Subinka je označení submisivní osoby, ženského pohlaví. Občas se používají také jiné výrazy jako čubka, čuba, otrokyně, atd. atd. Subinka hovorově subka je označení univerzální, jiné označení je pak na přístupu jejího dominantního protějšku. Někdo má raději milejší zdvořilejší označení a někdo použije třeba vulgární označení, aby subinka věděla kde je její, místo aby částečně svým označením byla ponížena. Prostě každý máme jiný přístup. Podstatné však je, že v rámci konsensuality subinka na své používání svého označení alespoň jistou měrou přistoupí, nebo ho bude akceptovat. Jednak pro to, že pokud s označením nebude silně nesouhlasit, pak je na domíkovy jak s tím naloží, zda to změní nebo naopak na tom bude trvat. A pak když někoho zavoláte nějak na, co neslyší, v horším případě to odmítá, můžete čekat přiměřenou reakci.
 
No prostě protože není nijak přesně dáno, jaká by subinka měla být předkládám Vám níže svůj názor. Počítám s tím, že ne každému se musí líbit. Ale je to názor za kterým si stojím.
 
1) Podstatou subinky je, že je submisivní.
To však nesmí znamenat, že si všechno nechá líbit a že bude hadrem na podlahu!
 
2) Subinka musí k pánovi vzhlížet a mít k němu respekt.
To si však dom nemůže nikdy vynutit násilím, ani příkazy. Musí si to zasloužit!
 
3) Jediným cílem subinky je pánova spokojenost. Ať už to bude při její výchově, trestech, nebo jen domácích úkonech.
Tato vlastnost má být ale splněna, když mezi pánem a subinkou panuje vzájemný cit, důvěra a konsensualita. Pak má být subinka ochotna téměř k čemukoliv, protože může pánovi věřit.
 
4) Subinka nesmí sebou pohrdat a pán ji má podporovat v dobrých subinkovských vlastnostech. Ponížení má být v rámci
lekce a jistých pravidel. Jakmile pán subinku ponižuje a ničí její sebeúctu, místo aby ji vychovával, je to špatný pán!
 
5) Pokud se obě strany domluví na otrocké smlouvě, musí si být také vědomi co v ní je co podepisují a k čemu se zavazují. Pro subinku to nemá být kus papíru, ale závazné rozhodnutí. A pro pána to má být velkým závazkem a odpovědností!
 
6) Přístup subinky k pánovi a jeho pravidlům a požadavkům je individuální, musí ale počítat s tím, že na její chování přijde pánova příslušná reakce. (záleží na přísnosti, pozornosti pána, ale také jeho náladě) I subinka může mít špatnou náladu, pro ni však je to irelevantní a platí body 3 a 6!
 
7) Subinka také potřebuje sexuální uspokojení, je však na pánovy kdy a jak. Pokud však bude mít velký zákaz, který subince vytvoří psychický blok, jedná se už o psychické týrání!
 
 
Toto je jen nástin základních rysů subinky. Nelze s toho definovat dobrou či špatnou subinku a mnohé body se vzájemně prolínají. DS vztah musí být o konsensualitě a musí být o citu. Subinka to má podstatně jednodušší, protože pro ni je nejdůležitější bod. 3 Pán však musí dbát i na ostatní body.
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account