Jak na seznamovací inzerát

 

Text byl uveřejněn za souhlasu jeho autora z webu http://dommuz.blog.cz.

Vážení,
nechci Vám nic nutit, ani být na Vás nějak zlý, jsme v seznamce a tak Vám prostě chci dát tip, případně svůj názor na to jaký si myslím, že by měl být seznamovací inzerát:
 
1) Nespoléhejte na to, že Váš potenciální protějšek hned bude zkoumat Váš profil, nebo bude mít chuť se vyptávat na Vaše základní údaje typu kolik je Vám zhruba let, odkud jste, Váš rodinný stav.
 
2) Nelžete, ani neschovávejte pravdu. Každá lež, každé kličkování Vám dříve či později uškodí, přinejmenším na pověsti. Každý si občas něco lehce přikrášlíme, ale všeho moc škodí.
 
3) Buďte k sobě upřímní, možná i trochu kritičtí a ujasněte si na jaký protějšek opravdu máte.
Tzn. nemějte přemrštěné požadavky na protějšek.
 
Představte si, že budete hledat krásnou bohatou modelku s pořádnýma dudama a apetitem. Myslíte, že když na takovou jen narazíte, že bude mít o Vás opravdu zájem ?
Když napíšete, že jste mistr kuchař, všechno znáte, všude jste byli, myslíte, že se protějšek spokojí s chlebem s máslem, nebo bude chtít to co slibujete ?
 
Pánové, nehrajte si na to co nejste ! Dámy nejsou blbky, dříve či později zjistí pravdu a čím později to bude, tím hůř pro Vás !
 
Pro ženy:
Nehledejte prince na bílém koni, ale nebojte se určit základní parametry protějšku už v inzerátu a na těch trvat. Tzn. třeba že má mít práci, má být svobodný, ale naopak nemusí být vyloženě model, musí mít rád děti, zvířata atd.
 
Ano, na inzeráty budou reagovat i lidé co neodpovídají základním parametrům, ale to už Vy si můžete zjistit, vyfiltrovat, říct protějšku “Promiň, ale na parametrech v inzerátu trvám”
 
4) Zkuste nastínit samotný obsah toho co hledáte.
Ne toho protějšku ale toho vztahu. Hledáte partnera do života ? Hledáte milenku ? Hledáte kamaráda do kina, divadla, filharmonie, ale bez sexu ?
 
Taky zkuste nastínit i obsah běžného trávení času.
Je fajn když hledáte někoho do divadla, ale to s ním chcete chodit jen do divadla ? Co zbytek času, jak si představujete že ho budete trávit ?
 
5) Uvědomte si kde dáváte svůj inzerát.
Chcete partnera pro život ? Proč ho dávat v erotické seznamce ?
Chcete partnera pro sex ? Proč ho dávat v šachovém kroužku ?
 
Položte sami sobě otázku: “Souvisí můj inzerát s touto skupinou lidí ?” Pokud ano, tak směle do toho. Pokud ne, nabízí se druhá otázka: “Má cenu sem inzerát dávat ? Nebudu za blbce ?”
 
6) nebojte se psát delší inzeráty. Ale ne zas příliš.
Stále platí lidové pravidlo: “na blbou otázku, blbá odpověď”
 
Pokud ženská napíše inzerát typu: “Hledám chlapa”
Nemůže se divit, že dostane milion odpovědí a dotazů typu “A co vlastně hledáš”
 
Pokud chlap napíše “Hledám ženskou”, tak spíš ukazuje, že je pohodlný napsat pořádný inzerát, nebo že prostě jen zkouší štěstí (to se stává velmi často), nebo třeba že mu jde jen o jedno, atd.
Zde se nabízí jednoduchá otázka pánové: “Proč žena měla mít zájem o sexuálního turistu, o pohodlného chlapa, o chlapa co neumí ani sesmolit inzerát ?”
 
Pánové uvědomte si, že konkurence tu je a žena nesáhne po prvním člověku s inzerátem, nebo co se jí první na inzerát ozve.
 
7) Uvědomte si, že vzhled při seznamování samozřejmě hraje svou roli, ale pokud nejste zrovna modelové a modelky, musíte umět zaujmout pozitivně něčím jiným. Třeba tím, že se umíte hezky obléct, tím že neřešíte mindráky, tím že umíte být vtipní, tím že jste féroví.
 
8) Nebuďte jen sobečtí
Nepište jen co musí protějšek mít, jaký musí být, co musí a nemusí. Napište také co za splnění svých požadavků můžete nabídnout. (NE peníze !)
 
Pokud hledám krásnou ženskou, mohu ji nabídnout lásku.
Hledám subinku ? Nabízím ji lásku, i přísnost, péči i důvěru.
 
9) Pokud si nevěříte, zkuste na sobě pracovat.
Nejste krásní, zkuste aspoň trochu sportovat.
Neumíte vařit ? A co Vám brání otevřít internet a najít si recepty ?
 
Nikdo nečeká špičkové výkony, ale snaha je velmi důležitá a rozumný protějšek ji ocení.
Zrovna jako snaha napsat fajn inzerát který má hlavu a patu.
 
Nejde o to se tímto článkem zcela řídit, jde o to zamyslet se nad sebou, svými prioritami, tím co chci a co mohu mít.
Ale také tím, že když budete pasivní, nemůžete čekat, že Vaše potenciální protějšky se o Vás porvou. A naopak, když budete aktivní, ne všichni Vás budou plácat po ramenou říkat jak jste dobří.
Neučte se snášet, ignorovat, případně se poučit z kritiky. Ale taky můžete debatovat, osvětlit jak jsem to, či ono myslel.
 
Pamatujte 2 zlaté pravidla:
A) Nikdy se nemůžete zavděčit všem.
B) Jak řekl klasik “Hlavně se z toho neposrat”
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account