Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  madam-sara a poslední změna proběhla před 7 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #8975
     madam-sara 
    Účastník

    Zdravím všechny co zde na Korzetku zavítáte a trošku mne mrzí když vidím že tak pěkně zpracovaný web má tak málo příspěvků v různých diskuzních forech apod. Je to celkem škoda protože mám za to, že BDSM komunita má stále co dohánět v počtu příznivců i když samozřejmě vím, že se již blýská na lepší časy, stále je ještě hodně těch co BDSM mají jako vášeň, jako něco co lze těžko vysvětlovat nezasvěcenému a jako něco bez čeho by si již neuměli představit svou existenci. Možná se to někomu bude zdát přehnané, ale ne nemyslím si že to jsou silná slova, naopak vím o čem mluvím protože spousta mých klientů by se určitě BDSM neuměla a především nechtěla vzdát. Takže budu ráda, když zde napíšete i Vy jaké máte třeba své zkušenosti s BDSM návštěvou SM studií nebo i návštěvy Domin které se podobně jako i já věnují klientům v soukromí ve svých minisudiích apod. Nestyďte se podělit o své názory a postřehy z tohoto světa, protože jen tak lze rozšířit naše řady a možná i malinko pozměnit názory některých lidí kteří nás stále vnímají jako něco co je na pokraji společnosti a jako nějaké zlo které je spojeno s deviací a chováním které je právě pro ně nepřijatelné a kterému se je potřeba vyhnout. Napište co si o tom myslíte třeba právě Vy. Zdraví Vás Madam Sara

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account