Desatero pro začátky v BDSM

  1. Část

Desatero pro začátky v bdsm I.

Pokud jste rozhodnutí se vrhnout do světa bdsm, měli byste začít nejdříve pořízením základního vybavení. Není nutné hned pořizovat mučírnu, i když by se toto každému asi líbilo. Tak nějak automaticky se počítá s tím, že výbavu pořizuje dominant. I když i vybavení pro akce se může stát jedním z úkolů pro submisiva. V ideálním případě se i na samotném výběru vybavení, submisiv přímo a aktivně podílí. Dominant tak získá představu, co jeho protějšku vyhovuje a dokáže tak odhadnout jeho užší zaměření.

Základní výbava pro výcvik submisiva

Pro úplný začátek budeme potřebovat základní „set“. To znamená, obojek, vodítko, pásku přes oči, roubík, pouta, vázací provaz nebo pásku, nějaké vibrátory, anální kolík, lubrikant, bičík a další bicí nástroj. Ano, počítáte správně je to deset různých věcí. Desatero k výcviku, nebo k rozkoši. Jak chcete. Samozřejmě jde jen o základ. Teprve čas ukáže, jak moc jste do bdsm ponořeni, jak moc vás to pohltí. Poté si budete tuto základní výbavu rozšiřovat o nové a nové „hračky“. Ona ta správná inspirace vás napadne až při samotné akci. Teprve u ní, zjistíte, že by se vám váš protějšek líbil usazený na mučící lavici, nebo uvězněný v kládě. A co teprve masivní kříž a klec vyvedená z železné pásoviny? Ano, to je už jiný level. Vraťme se k onomu základu.

Obojek

Obojek vybíráme podle toho, k čemu jej chceme používat. Má to být opravdu jen symbol? Má ho dotyčný nosit jen v soukromí, nebo také na veřejnosti? Má být hlavně prostředkem k ponížení submisiva? Nebo jej hodláme používat k výcviku? K vodění na vodítku, k poutání zápěstí nebo k zavěšení prsou pomocí svorek na bradavkách?

Obojky jsou okrasné i praktické. Většinou jsou vyráběny z kožených a kovových materiálů. Obojek by měl mít submisiv po dobu akce vždy na krku. Za každé situace a při jakékoliv hře. Je to jeho symbol. Dokud jej bude cítit na svém krku, bude vědět, že je pouze vašim majetkem. Nic víc.

Vodítko

Vodítko budeme potřebovat skoro vždy a to i v případě, že zrovna nepreferujeme dogplay. Pomocí vodítka totiž spacifikujeme submisivního jedince. Je to pro něj hodně ponižující a rovněž se povelům předávaným prostřednictvím vodítka dost špatně vzdoruje. 

Na vodítko musíte svého submisiva nejdříve nějakou dobu zvykat. Není to pro něj přirozené a při každém zatáhnutí intenzivně pociťuje ztrátu své svobodné vůle.

Vodítko mějte dostatečně dlouhé, ale zase to s jeho délkou moc nepřehánějte. Je-li příliš dlouhé, zavazí. Vodítko jde vždy v případě potřeby prodloužit provazem.

Vodítko s obojkem v sobě skrývá symboliku D/s vztahů. Jasně dává najevo kdo je šéf a kdo pouze otrok. Tato symbolika má překvapující intenzitu a každý submisiv vám potvrdí, že připnutím na vodítko se mu mění realita. Vnímání těchto dvou základních věcí mu usnadňuje poslušnost vůči svému pánovi. Proto si dejte záležet na jejich výběru.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account