Desatero pro začátky v BDSM

3. Část

Anální kolík

Anální kolik je opravdovým základem ve výbavě k bdsm hrám. Po jeho zavedení má submisivní jedinec intenzivní pocit toho, že se stále něco děje. Jeho zavedením tak vyplníme různé prodlevy mezi jednotlivými kroky ve výcviku. Anální kolíky vybíráme podle velikostí a podle záměru, ke kterým je chceme používat. A také s přihlédnutím k času, po který bude zavedený. Samozřejmě můžeme nechat kolík suplovat obyčejným vibrátorem nebo dildem. To má však nevýhodu, že bude neustále vyjíždět a jeho zasunutí jej budeme muset stále hlídat.

Úplně nejjistějším výrobkem v oblasti těchto předmětů je anální šperk. Jeho zavedením zkrášlíme pozadí našeho submisiva. Zvláště ženám opravdu sluší. Takže pánové dominantně založeni, anální šperk je pro vaší subinku dárkem, který je originální a je určený pouze jí. Zvažte to.

Lubrikační gely

U používání análních předmětů a koneckonců i u vibrátorů nezapomínáme na kvalitní lubrikační gely. Gely samozřejmě použijeme i pro hry bez dalších hraček. Velice totiž usnadňují penetraci vagíny nebo análu. Některé mají také příměsi zvyšující rozkoš nebo dokonce zpevňující erekci.

Lubrikační gely se vyrábějí v podstatě na dvou bázích. Jsou na bázi vodní anebo silikonové. Vodní jsou všeobecně nejvíce rozšířené, hlavně díky jejich ceně. Silikonové gely jsou sice dražší, ale díky obsahu silikonu dovolí pronikání tam, kde gely na vodní bázi už nepomohou.

Před použitím je dobré si dobře pročíst návod a složení. Vyhnete se možným nepříjemným potížím. Látky obsažené v lubrikačním gelu mohou reagovat s latexovým oblečením i doplňky. Rovněž některé látky (působící erekci či podporující orgasmy) mohou být spouštěčem alergických reakcí.

Bičík a bicí nástroje

Bičík je prazáklad a zároveň jakýsi symbol dominance. S bičíkem v ruce vzroste váš respekt u submisivního partnera. Bičíkem trestáte, bijete, ale můžete i pohladit. Pokud se jej naučíte dobře ovládat, můžete s jeho pomocí spoustu dalších věcí. Například odstranit svorky z bradavek.

Bičíky jsou klasické, s koženým střapcem. Nebo se dělají pryžové, či z jiného materiálu z umělé hmoty. Bičíky jsou různých velikostí od klasických jezdeckých bičíků až po biče nahánějící hrůzu. Praktické jsou hlavně ty jezdecké.

Kromě bičíku se vám bude jistě hodit i další trestací nástroj. Může jím být rákoska, dřevěná plácačka, pásek. Pořízení takových nástrojů je jednoduché a není nákladné. Důmyslný trestací nástroj si zručný dominant vyrobí hravě i sám.

Opravdoví fajnšmekři však na trestacích nástrojích nešetří. Opravdu se vyplatí investovat do vpravdě krásných a důmyslných nástrojů, na které je radost už jen pohledět. Pro submisiva to má také význam. Je mu jasné, že si ho vážíte, že pro jeho potrestání obětujete často nemalé prostředky.

Bicí prostředky bychom měli po akci vždy čistit. Je možné, že došlo i třeba k mikroskopickému poranění kůže, a na bičíku či bicím nástroji zůstaly její částečky. Při další akci by se mohly dostat do dalších ran a ty pak následně zanítit. Proto je nutné tyto hračky řádně udržovat.

Bicik

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account