Desatero pro začátky v BDSM

2. Část

Páska přes oči

Páska přes oči neboli škraboška je ideální prostředek ke znejistění submisiva. Najednou přijde o jeden ze svých smyslů a to hned o ten nejdůležitější. Dá se říci, že zrak je základní jistotou pro každého z nás. Jeho náhlá ztráta doprovázená občasným dalším projevem vůle dominanta (zatočení, šlehnutí bičíkem apod.) může způsobit až nával paniky. Je dobré svůj protějšek proto stále sledovat a v případě potíží jej na tuto deprivaci zvolna zvykat.

Roubík

Jako roubík poslouží v případě nouze například spodní prádlo submisiva. Není to nic proti ničemu. Dokonce takovýto roubík může být pro něj i hodně ponižující. Čili má i přidanou hodnotu. Je ale praktičtější si speciální roubík přímo pořídit. Trh nám nabízí obrovský výběr. Můžeme si pořídit klasickou kuličku, nebo i o sofistikovaný roubík s otvorem, či připevněným dildem. To pro případ, že by submisiv měl pomocí úst vykonávat nějaké uspokojování dalšího účastníka akce.

 

Pouta

Prazáklad výbavy každého bdsm pozitivního jedince. Může jít o klasická policejní pouta, bez možnosti otevření bez klíčku, nebo speciály pro tvrdší hrátky s pojistkou, díky které se otevřou i bez klíče. Pro poněkud vanilkovější hračičkáře se vyrábějí pouta s polstrováním, aby tolik netlačila. 

Samozřejmě nejsou pouta jen kovová, a jen na zápěstí. Vyrábí se spousta variant pro omezování pohybu všech končetin.

Bondage

Vázací prostředky. Jsou provazy, jsou i lana. Ale existují i vázací pásky. Některé na jedno použití, jiné, které vám vydrží „věčně“. Vázací pásky jsou pružné a velice dobře se s nimi pracuje. Nejsou však vhodné úplně na všechno. Můžete s nimi v pohodě znehybnit tělo, ale na podvázaní prsou se lépe hodí tenčí provaz.

Pokud chcete začít se svazováním, je dobré se začít učit u někoho, kdo se v této problematice už vyzná. Vázací technika je složitá a její výsledek lahodí oku. To že svazovaný subjekt je zcela znehybněn, je jen taková přidaná hodnota.

Vibrátory

Kapitola sama pro sebe jsou vibrátory. Může jít o různé tvary, různé velikosti, barvy. Požadovaný efekt je vždy obdobný. Stimulací, tedy působením vibrující části na citlivá místa způsobit rozkoš. Pro účely bdsm jsou asi nejvhodnější masážní hlavice. Je upevněna na dlouhé rukojeti, se kterou se dobře manipuluje a která díky své délce dosáhne na potřebná místa i rafinovaně spoutané osobě. Tak jako většina vibrátorů i masážní hlavice má odstupňovanou intenzitu vibrování, takže si dvojice, která ji používá, může skutečně do sytosti pohrát.

Samozřejmě že i pro účely bdsm jsou vhodné klasické vibrátory. Zvláště když chceme subinku připravovat na fisting. I na tento účel jsou specializované vibrátory. Jsou přizpůsobeny jak co do velikosti, tak o tvaru. Pokud subince ukážete vibrátor ve tvaru sevřené pěsti, jistě ji dojde, k čemu za malou chvilku asi chvilku dojde.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2020 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account