[BDSM modelka] Phoenix Marie

Phoenix Marie

Foto Kink.com

Phoenix Marie je žena žen, se kterou je třeba počítat. Její velikost z ní dělá perfektního kandidáta na klasického top. Má krásná ňadra velikosti 34DD, pas o velikosti 66 cm a pěkných 96 cm přes její zadeček. Ano, je to silná žena. Je také o které je známo, že své chlapce ovládá tak tvrdě, že si je musí nejdřív proklepnout, jestli ji to všechno nakonec zvládnou, buď vyšukání se strapon, nebo jim rozmrdá hubu… Mimo jiné tráví hodně času ve fitku, aby se udržela ve formě a měla pořád sílu na to zvládat své čubky. Zatímco ona je většinou jako Dom, má za sebou i pár nahrávek coby sub. Jako sub má z hraček nejradši roubíky a pořádné šukání.

Phoenix je dívka, která byla určena pro byznys . Říká, že se dostala do porna jednoduše, miluje sex a když je práce vaším koníčkem, co víc si můžete přát… K pornu ji přivedl její bývalý přítel, který také v porno průmyslu dělal. Časem si uvědomila, že tohle je to, co od své života chce, kde se může realizovat a plnit si své touhy. Její nadšení a zápal pro akci je inspirací pro mnohé další.

Foto Kink.com

Podle online rozhovoru mezi její oblíbené kluky, se kterými pracuje, patří Lexington Steele, protože prostě miluje jeho masivní penis, ať už jde o její kundičku nebo její zadek. Přiznává, že ze začátku měla problém s deepthroat(nyní je z ní víc než profík), ale že ji k tomu dopomohly rady a cvičení s Romanem Nomarem, až ten ji ukázal cestu jak na to. Jednou z jejích ještě nesplněných fantazií je, aby mohla natáčet se svými blízkými, zejména s Venuss Lux a Foxy. Doufá, že jednoho dne natočí spolu hooodně divokou trojku. 

Foto Kink.com

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2020 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account