[BDSM modelka] Julietta March

Julietta March

Foto Kink.com

Julietta March je taková roztomilá menší brunetka která se tváří jako andílek. Jenže zdání na první pohled klame, skutečností je, že je to pořádná porno kurvička, které není nikdy nic cizí… Měří pouhých 155 cm a váží necelých 50kg. To z ní dělá ideální kapesní mrdátko. Prsa má velikosti 34B a její pas činí 61 cm a přes boky má 91 cm.

Foto Kink.com

Celý její život se točil kolem šílených věcí, vždy byla extravagantní a to vše ji přivedlo k pornu rokem 2010. Jedna z jejích nejoblíbenějších věcí v pornu je být subku, kterou si svůj pán vychovává, trestá ji a “odměňuje”. Takových nahrávek má několik u produkce the Training of O. 

Foto Kink.com

Je to taková neposlušná čubička, které je zapotřebí stále a stále vymezovat hranice, trestat ji za jejich porušení a starat se o ní, jak si to zaslouží. Jenže je to s ní těžké(možná to dělá úmyslně…), pořád nechce být tou slušnou čubkou a tak je dokola trestána, trýzněna elektřinou, mučena na ultravibrátorech a stále se přesto tváří, že ještě nemá toho dost a znova něco provede. Tahle subka potřebuje hodně pevného a silného pána.

Foto Kink.com

Párkrát si také zkusila ženský naked wrestling, byla to vtipná podívaná se dívat na osobu s jejími proporcemi zápasit. Šikovná je, ve své kategorii byla dobrá, to ji ale nestačilo a chtěla zápasit s kýmkoli, ale váha a výška v tomto dělá hodně… A tak není divu, že po prohře byla zas jen něčí čubkou s kterou si bylo hráno. Julietta si ale ráda užije obě strany, být mrdána, nebo mrdat někoho jiného, je to prostě zlobivá holka a tohle ji dělá radost. Není ji ani cizí pořádný gangbang, občas to vypadá, že čím víc penisů je v jejím okolí, je více a více šťastnější. A co teprve, když se tam objeví někdo s pořádným pérem… Je to prostě malá, nadržená a zlobivá holka 😉

Foto Kink.com

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account