[BDSM modelka] Cherry Torn

Cherry Torn

Cherry Torn je žena, která je naprosto výstřední od hlavy až k patě. Do podvědomí se dostala před 10 lety a od té doby je absolutní špičkou ve své branži. Není asi osoba, co by ji neznala. Za tu dobu si prošla všemi různými kategoriemi, od absolutní slut subinky po drsnou dominu. V té se také představuje v poslední době. Výkony, které předvádí se můžou lehce dostat do skupiny Hardcore. Její ohebnost a únosnost všech praktik, které byly na ní prováděny jsou do dnes legendární.  Její vývoj dobře reflektují barevné odstíny vlasů. Začala jako růžovovlasatá lolitka a momentálně je z ní tmavovlasá dračice, která trhá své subíky na kusy. 

Foto Kink.com

V jejích začátcích Cherry byla opravdová sub, milovala lízaní bot bez ohledu na to jak špinavé byly a uctívala své dominanty. Nechala se sebou dělat takřka vše a vypadalo to, že nemá žádné hranice. Nicméně, teď, když je o něco starší, dává přednost tomu, aby byla na druhé straně provazu. A tam dobře dává najevo jejím subům jak se mají k ní chovat.

Foto Kink.com

Cherry je docela plachá a ve skutečnosti nedává rozhovory. Dává přednost tomu, aby její osobní život zůstal záhadou pro většinu lidí, kteří se jí zeptají. Cherry rozhodně patří mezi legendy západního BDSM světa…

Foto Kink.com

Foto Kink.com

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account