[anketa] Zkušenosts BDSM přes celou noc?

Určitě každý z nás tady si hrál s myšlenkou jaké by to bylo být spoutaný, zavřený či uvězněný někde přes celou noc. Nebo ještě víc napojen na různé erotické BDSM hračky, které by tu noc ještě více okořenily…
Je tu někdo z Vás kdo měl, má takovou zkušenost? Naplnilo to Vaše představy, či se to minulo účinkem? 

Nechte nám v komentářích Vaše zkušenosti 😉

Foto Kink.com

2 Komentářů
  1. dlet 1 rokem ago

    Byl jsem asi 4x v noci spoutaný ve sklepě. Ve všech případech oblečen do lycry a polyesterových dámských svetříků. Na hlavě koženou masku, pásku přes oči, roubík ve formě pryžové koule uchycené na koženém pásku pomocí trubičky. Takže se dalo dýchat přes tu trubičku. Od obojku řetěz v oku ve zdi. Ruce spoutány koženými pouty se zámkem před tělem spojené řetězem okolo těla a dalším v oku na zemi. Nohy spoutány pod a nad koleny provazem. Kotníky pomocí koženým uzamčených pout, spojené řetězem k dalšímu oku ve zdi.Takto jsem byl od 21h do 6h ráno. První hodina skvělá, další 2-3 hodiny naprosto šílené. Pak už si tělo zvyklo a do rána to bylo v pohodě.
    Vždy jsem měl k dispozici bezdrátový zvonek, kdyby náhodou nastaly nečekané problémy (zdravotní, s dýcháním apod.). Ale ani jednou jsem ho nemusel použít.

  2. dlet 1 rokem ago

    Teď jsem si všiml, že jsem byl spoutaný jako na obrázku. Asi to je nejpohodlnější způsob spoutání na noc.

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account