Výslech

Výslechová scénka je založená na tom, že jedna osoba něco ví a druhá se jí pokouší přesvědčit, aby začala mluvit. Je dobré, když je informace trochu složitější než jen třeba jedno slovo, ale pokud se vám nechce vymýšlet složitosti, můžete taky zamíchat balíček karet, nechat subinku, aby si jednu vybrala, a pak zjišťovat, co za kartu to bylo.

Taková scénka může začít tím, že dominant chytí subinku a přes její odpor ji spoutá, případně svleče. Dobře se dá využít přivazování k židli nebo k posteli. A potom už začíná mučení a dotazování na cílovou informaci. „Mučení“ může být tak rozmanité jako vaše fantazie – kolíčky, bití nástroje, vosk a tak dále. Když submisiv nepovolí, dominant postupně přitvrzuje, až submisiv informaci prozradí.

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?