Úprava postele pro BDSM

Z filmů to zná snad každý.

Jde o klasickou pozici, kterou si do jisté míry dovedou užívat i lidé kteří nejsou moc zapálení pro BDSM hrátky.
Řeč je o spoutání během sexu. Nejčastěji pro tzv. vanilky je tato praktika spojená s upoutáním partnera k posteli, kterého lze poté vzrušovat dle vlastní libosti. Samozřejmě záleží na stupni zapálení pro tyto hrátky, jak to bude intenzivní a zdalipak to bude jen sexuální dráždění s omezením či BDSM představení s pevně danými pravidly. Toto nechám opravdu na každém z Vás. I to jaké pomůcky k tomu použijete.

Nemám zde v úmyslu psát jak koho poutat k posteli, ale asi každý kdo to kdy zkusil tak přišel na to, že to občas skýtá mnohé svízele.

Jedna z variant je ta, kdy chcete mít dopředu připravené provazy protažené kolem nohou postele, případně postel, která má kovová čela (to bohužel nemám a nevím, zda by se při intenzivním používání neodřel lak) popřípadě najít nějaký speciální poutací systém rovnou na postel.

Ale kolik z nás si může dovolit mít neustále k dispozici v posteli pouta či provazy? Já tedy ne! Bál bych se, že případné návštěvy si povšimnou záhadných věcí v posteli a následně mne označí za úchyla, otrokáře či snad otroka. A uznejte samy, že není zrovna příjemný pocit mít přátele, kteří vědí o Vaši zvláštní zálibě a berou ji jako něco špatného či zvrhlého.

Napíši zde tedy, jak jsem tento problém vyřešil já.
Chtěl jsem se vyhnout složitým úpravám a tak jsem zvolil jednoduché přidělání nenápadných poutacích ok k posteli. Cena za použitý materiál byla docela směšná. Pokud se vylepšení postele nepoužívá, je skoro nepostřehnutelné.

Nyní k jednoduchému popisu vylepšení a jeho instalace.
Mám obyčejnou dřevěnou postel (viz obr. dole). Jednoduše jsem do konstrukce postele vyvrtal skrz 4 díry a jimi pak prostrčil příslušná oka. Z obou stran vyvrtaných děr jsem použil podložku, aby se oka a matice nezarývali do dřeva a samozřejmě jsem oka utáhnul maticí. Toto zvládne jistě každý.

Při delších hrátkách je jistě zajímavější nasadit kožená pouta (nezaříznou se). S pomocí řetězů a karabin či dokonce s pomocí zámečků je poté připoutání otázkou okamžiku a o to přeci jde každému.
Uznejte samy, všimli byste si toho? viz obrázky

To správné BDSM vybavení pro spoutání partnera!

Ty správné pomůcky pro spoutání partnera najdete u nás. Ať už hledáte vhodný provaz na bondage, nebo pohodlná kožená pouta pro Vaše BDSM hrátky klikněte sem.

5 Komentářů
 1. Profile photo of jfrubber
  jfrubber 3 roky před

  Nám se osvědčilo jednoduché, přitom naprosto skrytelné opatření: pomocí tzv. “machršňůr” (lanyards) provlečených přes krajní žebra postelového roštu v rozích postele. Ovšem má to svá “ale”: jsou tři druhy machršňůr – bez přezky (jen karabina a páska), s plastovou a kovovou přezkou. Z toho s plastovou přezkou se lze vysvobodit silnějším trhnutím nebo setrvalým silným tahem, spona prostě nevydrží a buď se uvolní nebo roztrhne. Kovová má tu výhodu, že drží (a pokud je dobře udělaná, nepovolí). Ta bez spony pak většinou trpí na menší karabinku a nevydrží její očko. A když to není potřeba, prostě se to zatlačí pod matraci :)

 2. Profile photo of
  sonja 3 roky před

  hm…a my, co se naše postel sestává z matrace na zemi, máme smůlu, …tak už to bývá…ale jinak pěkně vymyšlené
  …pokud to není vojenské tajemství, co je to machršňůra?

  • Profile photo of jfrubber
   jfrubber 3 roky před

   Machršňůra je šňůrka na klíče, prostě to, co se teď běžně dává jako dárek, sestává z různě širokého tkalounu (obvykle 10-15mm šíře), často s reklamním potiskem, na tom je připevněna karabinka nebo plastová přezka a na přívěšku je ta karabina.
   Ad matrace: na tohle jsme měli také řešení: pásy na poutání nákladu na vozíku nebo na střešním nosiči (prodávají se s ocelovou sponou v každém obchodě pro kutily, tím ovázat matraci na šířku pod prostěradlem, ve dvou místech do toho zavázat obyčejné ocelové kroužky (uzlem), pak překrýt prostěradlem, v dolní části se pak uchytí ta machršňůra a ono se to tahem dostane samo trochu ven/na povrch, po úpravě prostěradla opět neviditelné. Ovšem kvalita jako na posteli s pevným rámem to samozřejmě není a ani být nemůže. :)

 3. Profile photo of wankan
  wankan 3 roky před

  To je taková šňůra na krk co se na ní dávají klíče nebo mobil atd.

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?